Get Adobe Flash player


Ostatnio dodano

 

PLAN KOLĘDY 2014/2015

 

Plan kolędy może ulec zmianie, prosimy sprawdzić krótko przed planowanym terminem

 

Jeśli komuś z ważnych powodów nie odpowiada zaplanowany termin kolędy, prosimy o umówienie się na inny czas

 

 

 

Dzień

 

Godz.

 

 Trasa

 

28.12.2014

niedziela

15.00

Kard. Wyszyńskiego cała oraz Wiśniowa 1

15.30

Brzozówiec 2 – 31

29.12.2014

poniedz.

09.00

Popielewo

09.00

Święte, Wymysłowo

09.00

Bieślin

09.00

Cytrynowo i Bystrzyca

30.12.2014

wtorek

09.00

Wymysłowo od p. Cieślewiczów, nad jeziorem,

do p. Pieczyńskich

09.00

Wymysłowo wieś od p. Łuczyszyn do szkoły

09.00

Kozłówko i Wymysłowo 1 – 9 oraz 36 – 38

(Wawrzynowo)

15.30

Długa cała (obie strony)

31.12.2014

środa

09.00

Rudki 23, ul. Dworcowa 14 oraz Rudki od szosy

do przejazdu

09.00

Rudki bloki nr 11, 14, 21, 22

09.00

Rudki bloki nr 20, 19, 18, 17, 16, 15

09.00

Ostrowite

02.01.2015

piątek

15.00

Słoneczna i Osiedlowa

15.00

Czarnieckiego i Sportowa str. nieparzysta od końca do nr. 1

15.00

Sportowa, str. parzysta od końca do nr. 2 oraz Źródełko

03.01.2015

sobota

09.00

Folusz, Kierzkowo, Pasieka, Huta Trzemeszeńska

09.00

Niewolno od początku do p. Marszał oraz droga do Pasieki

09.00

Niewolno Huby i od p. Walczak do p. Mutschke (domy przy szosie)

09.00

Niewolno od domu p. Mellerów do p. Zb. Oleszko + bloki

09.00

Niewolno nowe osiedle od p. Staszak

04.01.2015

niedziela

15.00

Mogileńska i Różana

15.00

Toruńska

15.00

Prusa i Reymonta

15.00

XX – lecia PRL

05.01.2015

poniedz.

15.00

Kopernika str. nieparzysta

15.00

Kopernika str. parzysta

15.00

Lipowa, Polna, Modrakowa, Reja

15.00

Sienna, Borowskiego

07.01.2015

środa

15.30

Agronomówka i Żeromskiego str. nieparzysta

15.00

Staszica i Żeromskiego str. parzysta od nr. 32

15.00

Kochanowskiego

15.00

Jasna, Kwiatowa, Rybacka, Jeziorna

08.01.2015

czwartek

15.00

Kasztanowa i Kalinowa od końca

15.00

Plac Św. Wojciecha 1 – 10

15.00

Plac Św. Wojciecha 11 – 18

15.00

Plac Św. Wojciecha 19 – 23

09.01.2015

piątek

16.00

Plac Kilińskiego 1 – 6

15.00

Plac Kilińskiego 7 – 18

15.00

Rudki przed st. Orlen: przy drodze od nr. 1 i od końca do p.Szoszorek

15.00

Wodna, Tumska, Górna

10.01.2015

sobota

09.00

Lubiń cz. I

09.00

Lubiń cz. II

09.00

Lubiń bloki nr 33, 26, 25

13.00

Działkowa i Krańcowa

11.01.2015

niedziela

15.00

Kościuszki 2 – 24

15.00

Kościuszki 30, 1 – 30

15.00

Kościuszki 30, 31 – 60

12.01.2015

poniedz.

15.00

Kościuszki 38 – 46, Kościuszki 46A, 41 – 50

15.00

Kościuszki 46A, 1 – 10, Chrobrego 1, 26 – 45

15.00

Żółwia, Ogrodowa, Kościuszki str. nieparzysta 1 – 17

15.00

Kościuszki str. nieparzysta 19 – 37 oraz parzysta 28 – 36

13.01.2015

wtorek

15.00

Dąbrowskiego 19 i nieparzyste do końca

15.00

Dąbrowskiego 1 – 17 i parzyste do końca

15.30

Konopnickiej

15.00

Św. Jana – str parzysta oraz nr 17

14.01.2015

środa

15.00

Chrobrego 4, 1- 30

15.00

Chrobrego 4, 31 – 60

15.30

Wiśniowa od nr. 2 do końca

15.00

Św. Jana – str. nieparzysta 1 – 15

15.01.2015

czwartek

15.00

Kościuszki 46A, 11 – 40

15.00

Droga na Folusz, ul. Foluska, Al. Odzyskania Niepodlaegłości

15.00

Dworcowa i Jesionowa

15.00

Sosnowa, Wrzosowa, Brzoskwiniowa

16.01.2015

piątek

15.00

Klonowa, Modrzewiowa, Zielona, Jaśminowa

15.00

Chrobrego 1, 1 – 25; Kościuszki 48

15.00

Chrobrego 6, 1 – 30

16.00

Chrobrego 6, 31 – 60

17.01.2015

sobota

09.00

Zieleń – Baba i przy szosie od p. Baranowskiej do p. Woźniak (nr 99)

09.00

Zieleń – osiedle nad jeziorem i wieś do nr. 52

09.00

Zieleń – od nr. 54 do p. Macioł oraz bloki 68 – 71

09.00

Zieleń – Wybudowanie Orchowskie

18.01.2015

niedziela

15.00

Mickiewicza – nieparzyste 1 – 15

15.00

Mickiewicza – nieparzyste 19 – 31

15.30

Mickiewicza – parzyste 2 – 12

19.01.2015

poniedz.

15.00

Mickiewicza – parzyste 14 – 26

15.00

Śniadeckich 17 – 23 oraz Szkolna

15.00

Marchlewicza oraz Śniadeckich 1 – 15b

15.00

Piastowska 8, 1 – 35

20.01.2015

wtorek

16.00

Piastowska 9, 1 – 10; Piastowska 5, 61 – 75

15.00

Piastowska 9, 11 – 45

15.00

Piastowska 5, 1 – 30

15.00

Piastowska 5, 31 – 60

21.01.2015

środa

15.00

Przedszkole oraz Piastowska 7, 1 – 25

15.30

Piastowska 6, 1 – 20; Piastowska 4, 11 – 20

15.00

Piastowska 4, 1 – 10; Piastowska 8, 36 – 55

15.00

Piastowska 10, 11 – 45

22.01.2015

czwartek

15.00

Piastowska 14, 1 – 30

15.00

Piastowska 12, 1 – 20 ; Piastowska 14, 31 – 40

15.00

Piastowska 12, 21 – 40; Piastowska 10, 1 – 10

15.00

Piastowska 3, 1 – 20; Piastowska 4, 31 – 40

23.01.2015

piątek

16.00

Piastowska 2a; Piastowska 3, 21 – 40

15.00

Piastowska 1, 1 – 20; Piastowska 4, 41 – 50

15.00

Piastowska 1, 21 – 40; Piastowska 4, 21 – 30

15.00

Mieszka I 10 i 12

24.01.2015

sobota

09.00

Miaty – huby, wieś oraz bloki nr. 26 i 27

09.00

Miaty – bloki nr 28, 29, 30, 31

13.00

Orchowska 2 – 28 oraz nr 21 (za Wodociągami)

13.00

Szymańskiego 1 – 8

25.01.2015

niedziela

15.00

Szymańskiego od nr. 9 do ul. Przemysłowej oraz Przemysłowa 1

15.00

Plac Kosmowskiego oraz Wiosny Ludów

26.01.2015

poniedz.

15.00

22 Stycznia – od nr. 1 do końca oraz 1 Maja 27

15.00

22 Stycznia 3, 1 – 30

15.00

22 Stycznia 3, 31 – 60

15.00

Szymańskiego od nr. 18 do końca oraz Przemysłowa oprócz nr. 1

27.01.2015

wtorek

15.00

22 Stycznia 5, 61 – 75; 22 Stycznia 3, 61 – 75

15.00

22 Stycznia 5, 1 – 30

15.00

22 Stycznia 5, 31 – 60

16.00

Pl. Powstańców i Wleklińskiego

28.01.2015

środa

15.00

22 Stycznia 7, 1 – 30

15.00

22 Stycznia 7, 31 – 60

15.00

Mieszka I – domy szeregowe 10 a – 10 o

15.30

Mieszka I – domy szeregowe 14 a – 14 n

29.01.2015

czwartek

15.00

Mieszka I 2 i 4

15.00

Św. Ducha i 1 Maja

SZKOŁA

 

SŁOWA BOŻEGO

 

TRZEMESZNO  2014 - 2015

Środa, godz. 18.45

Rok 2014:

10.09 Zanim otworzysz Biblię

24.09 Jak Bóg „dyktował” Biblię?

08.10 Oto Słowo Boże

22.10 Czy w tekście biblijnym mogą być błędy?

05.11 Ewangelie poza Ewangelią

19.11 Bóg, który mówi w różnych językach

03.12 Czy Biblię można rozumieć dosłownie? (godz. 18.00)

17.12 Kościół stróżem Słowa Bożego (godz. 18.00)

Rok 2015:

14.01 Biblia historią zbawienia

28.01 Lectio divina i jej etapy

11.02 Nawracajcie się i pójdźcie za Mną Mk 1,14-20

25.02 Modlitwa w Ogrójcu Mk 14,32-42

11.03 Zaparcie się Piotra Mk 14,66-72

25.03 Śmierć Jezusa Mk 15,33-41

08.04 Zmartwychwstanie Jezusa Mk 16,1-8

22.04 Ukazywanie się Zmartwychwstałego Mk 16,9-18

06.05 O zmartwychwstaniu Mk 12,18-27

20.05 Wniebowstąpienie Mk 16,19-20

03.06 Ustanowienie Eucharystii Mk 14,22-26

17.06 Wyznanie Piotra Mk 8,27-38 

 

 

 

 

 

 

 
Imieniny
Dzisiaj jest: 21 grudnia 2014    |    Imieniny obchodzą: Jan, Honorata, Tomasz
Msze Święte

Msze święte w naszej parafii:

codziennie:

6:30, 7:00 i 18:00

niedziela:

7:00,  8:30, 10:00 (dla dzieci), 11:30, 15:00 i 18:30

sobotnia Msza św. o 18.00 jest Mszą niedzielną

***

Spowiedź:

codziennie przed Mszą św.

Biuro parafialne

Biuro Parafialne:

czynne: w poniedziałek i czwartek od 15.00 do 17.00 oraz w środę, piątek i sobotę od 09.30 do 11.30

z wyjątkiem świąt i pierwszych sobót miesiąca.

Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy św. w zakrystii.

 

Sonda
Czy znalazłeś potrzebne informacje?