Dzisiaj jest

niedziela,
17 grudnia 2017

(351. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń:
5289347

Wyszukiwanie

Odpowiedzialny za przygotowanie: ks. Artur Bartkowiak - spotkania odbywają się w Alumnacie

 

klasy VII:  

 

SP1:

 

VII A
 
2.10.2017, godz. 16.30
6.11.2017, godz. 16.30
11.12.2017, godz. 16.00
 
VII B
 
2.10.2017, godz. 17.00
6.11.2017, godz. 17.00
11.12.2017, godz. 16.00
 
VII C
 
2.10.2017, godz. 19.00
6.11.2017, godz. 18.45
11.12.2017, godz. 18.00
 
VII D
 
2.10.2017, godz. 19.30
6.11.2017, godz. 19.15
11.12.2017, godz. 18.00
 
VII E
 
3.10.2017, godz. 16.30
7.11.2017, godz. 16.30
12.12.2017, godz. 16.00
 
SP2:
 
VII
 
3.10.2017, godz. 17.00
7.11.2017, godz. 17.00
12.12.2017, godz. 16.00

 

 

 

Odpowiedzialny za przygotowanie ks. Przemysław Grzybowski

 

Klasy II gimnazjum   (osoby ze szkół poza Trzemesznem dołączają się do dowolnie wybranej przez siebie grupy)

 

kl. II a:

 

21.09.2017, godz. 18.45

12.10.2017, godz. (po różańcu dla dorosłych) ok. 19.00

25.11.2017, godz. 11.30

09.12.2017, godz. 19.00 - w kaplicy św. Faustyny

 

 

 

kl. II b (oraz pozostali, którzy nie mogą w innym terminie):

 

28.09.2017, godz. 19.00

26.10.2017, godz. (po różańcu dla dorosłych) ok. 19.00

09.11.2017, godz. 18.45

12.12.2017, godz. 18.00 - w kaplicy św. Faustyny

 

kl. II c (oraz pozostali, którzy nie mogą w innym terminie):

 

30.09.2017, godz. 11.00

28.10.2017, godz. (po różańcu dla dorosłych) ok. 19.15

16.11.2017, godz. 18.45

21.12.2017, godz. 18.00 - w kaplicy św. Faustyny

 

 

 

Odpowiedzialny za przygotowanie: ks. Łukasz Staniszewski - spotkania odbywają się w Alumnacie

 

Klasy III gimnazjum   (osoby ze szkół poza Trzemesznem dołączają się do dowolnie wybranej przez siebie grupy)

 

IIIA

 

09.10.2017, godz. 16.30

13.11.2017, godz. 16.30

04.12.2017, godz. 18.00

 

IIIB

 

09.10.2017, godz. 17.00

13.11.2017, godz. 17.00

04.12.2017, godz. 18.00

 

IIIC

 

09.10.2017, godz. 19.00

13.11.2017, godz. 18.45

04.12.2017, godz. 18.30

 

IIID

 

09.10.2017, godz. 19.30

13.11.2017, godz. 19.15

04.12.2017, godz. 18.30

 

IIIE

 

10.10.2017, godz. 19.00

14.11.2017, godz. 18.45

04.12.2017, godz. 18.30

 

OSOBY Z KL. III, KTÓRE NIE MOGĄ UCZESTICZYĆ W DNI POWSZEDNIE

 

02.12.2017, GODZ. 10.00 - domek przy plebanii

 

ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI - PATRONOWIE BIERZMOWANIA

  

 

l  Najświętsza Maryja Panna (Maria)

l  Św. Faustyna Kowalska(1905-1938)

l  Św. Urszula Ledóchowska(1865- 1939)

l  Św. Teresa od Dzieciątka Jezus (1873-1897)

l  Św. Teresa z Avilla (1515- 1582)

l  Św. Joanna Beretta Molla(1922- 1962)

l  Św. Edyta Stein (1891-1942)

l  Św. Bernadetta Soubirous    (1844-1879)

l  Św. Joanna d' Arc (1412- 1431)

l  Św. Małgorzata Maria Alacoque   (1647-1690)

l  Św. Maria Goretti (1890- 1902)

l  Św. Rita (1360-1434)

l  Św. Monika (332-387)

l  Św. Katarzyna Laboure (1806- 1876)

l  Św. Agata zm.251

l  Św. Agnieszka zm. 304 

l  Św. Cecylia

l  Św. Beata zm. 277

l  Św. Anna   

l  Św. Weronika

l  Św. Maria Magdalena

l  Św. Helena

l  Św. Zelia Martin

l  Św. Kinga

l  Bł. Matka Teresa z Kalkuty(1910-1997)

l  Bł. Aniela Salawa (1881- 1922)

l  Bł. Maria Karłowska

l  Bł. Karolina Kózkówna (1898-1914)

l  Bł. Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza (1842- 1902)

l  Św. Zelia Martin

l  Bł. Maria Quattrocchi      

                                         

      

l  Św. Adam Chmielowski(Brat Albert) (1845-1916)

l  Św. Rafał Kalinowski (1835- 1907)

l  Św. Maksymilian Maria Kolbe (1894-1941)

l  Św. Józef Sebastian Pelczar (1842-1924)

l  Św. Stanisław Kostka (1550- 1568)

l  Św. Andrzej Bobola ( 1591- 1657)

l  Św. O. Pio (1887-1968)

l  Św. Jan Bosko (1815-1888)

l  Św. Ignacy z Loyoli (1491- 1556)

l  Św. Jan od Krzyża (1542-1591)

l  Św. Jan Maria Vianney zm. 1859

l  Św. Jan Kanty (1390- 1473)

l  Św. Wincenty Pallotti (1795- 1850)

l  Św. Wincenty a Paulo (1581- 1660)

l  Św. Dominik Savio ur. 1842

l  Św. Franciszek Salezy (1567-1662)

l  Św. Franciszek z Asyżu (1181-1226)

l  Św. Franciszek Ksawery(1506- 1552)

l  Św. Karol Boromeusz (1538- 1584)

l  Św. Jan Berchmans(1599- 1621)

l  Św. Josemaria Escriva (1902-1975)

l  Św. Mikołaj ur. 270

l  Św. Marcin ur. 317                 

l  Bł. Michał Kozal (1893- 1943)

l  Bł. Edmund Bojanowski ( 1814- 1871)

l  Bł. Rafał Chyliński (1694 – 1741)

l  Bł. O. Honorat Koźmiński  (1829- 1916)

l  Bł. Stefan Wincenty Frelichowski (1913-1945)

l  Św. Jan Paweł II

l  Św. Jan XXIII

l  Bł. Paweł VI

l  Św. Wojciech ur. 956

l  Św. Krzysztof

l  Św. Augustyn (354- 430)

l  Św. Józef

l  Św. Jan Chrzciciel

l  Św. Apostołowie (Piotr, Andrzej, Jakub, Jan, Filip, Bartłomiej, Tomasz, Mateusz, Tadeusz, Szymon, Maciej, Paweł)

l  Św. Ewangeliści (Mateusz, Marek, Łukasz, Jan)

l  Św. Ludwik Martin

l  Bł. Ludwik Quattrocchi                                             

                          

Święta

Niedziela, III Tydzień Adwentu Rok B, II Trzecia Niedzi

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Sonda