Odpowiedzialny za przygotowanie: ks. Artur Bartkowiak - spotkania odbywają się w kaplicy św. Faustyny.

 

21.05.2018r. (poniedziałek): 
 
Ks. Artur zaprasza do kaplicy św. Faustyny na katechezę i adorację Najśw. Sakramentu wg nastęującej kolejności:
 
VIIa i VIIb - g. 16.30

VIIc i VIId  - g. 17.10

VIIe i VII SP2 - g. ok. 19.00 (po nabożeństwie majowym)
 
 

Odpowiedzialny za przygotowanie ks. Przemysław Grzybowski spotkania odbywają się w Alumnacie

 

Klasy II gimnazjum   (osoby ze szkół poza Trzemesznem i ci, którym nie pasuje podany termin, dołączają się do dowolnie wybranej przez siebie grupy)

 

 

kl. II a: 

12.04.2018, godz. 19.00

15.05.2018, godz. 19.00

 

 

 kl. II b: 

14.04.2018, godz10.30

12.05.2018, godz. 10.30

 

 

kl. II c: 

10.04.2018, godz. 19.00

10.05.2018, godz. 19.00

 

 

 

Odpowiedzialny za przygotowanie: ks. Łukasz Staniszewski - spotkania odbywają się w bazylice

 

Ci, którzy przystępują 17 maja do sakramentu bierzmowania przychodzą wg tego, co na bieżąco podawane jest w ogłoszeniach parafialnych z niedzieli.

 

 

ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI - PATRONOWIE BIERZMOWANIA

  

 

l  Najświętsza Maryja Panna (Maria)

l  Św. Faustyna Kowalska(1905-1938)

l  Św. Urszula Ledóchowska(1865- 1939)

l  Św. Teresa od Dzieciątka Jezus (1873-1897)

l  Św. Teresa z Avilla (1515- 1582)

l  Św. Joanna Beretta Molla(1922- 1962)

l  Św. Edyta Stein (1891-1942)

l  Św. Bernadetta Soubirous    (1844-1879)

l  Św. Joanna d' Arc (1412- 1431)

l  Św. Małgorzata Maria Alacoque   (1647-1690)

l  Św. Maria Goretti (1890- 1902)

l  Św. Rita (1360-1434)

l  Św. Monika (332-387)

l  Św. Katarzyna Laboure (1806- 1876)

l  Św. Agata zm.251

l  Św. Agnieszka zm. 304 

l  Św. Cecylia

l  Św. Beata zm. 277

l  Św. Anna   

l  Św. Weronika

l  Św. Maria Magdalena

l  Św. Helena

l  Św. Zelia Martin

l  Św. Kinga

l  Bł. Matka Teresa z Kalkuty(1910-1997)

l  Bł. Aniela Salawa (1881- 1922)

l  Bł. Maria Karłowska

l  Bł. Karolina Kózkówna (1898-1914)

l  Bł. Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza (1842- 1902)

l  Św. Zelia Martin

l  Bł. Maria Quattrocchi      

                                         

      

l  Św. Adam Chmielowski(Brat Albert) (1845-1916)

l  Św. Rafał Kalinowski (1835- 1907)

l  Św. Maksymilian Maria Kolbe (1894-1941)

l  Św. Józef Sebastian Pelczar (1842-1924)

l  Św. Stanisław Kostka (1550- 1568)

l  Św. Andrzej Bobola ( 1591- 1657)

l  Św. O. Pio (1887-1968)

l  Św. Jan Bosko (1815-1888)

l  Św. Ignacy z Loyoli (1491- 1556)

l  Św. Jan od Krzyża (1542-1591)

l  Św. Jan Maria Vianney zm. 1859

l  Św. Jan Kanty (1390- 1473)

l  Św. Wincenty Pallotti (1795- 1850)

l  Św. Wincenty a Paulo (1581- 1660)

l  Św. Dominik Savio ur. 1842

l  Św. Franciszek Salezy (1567-1662)

l  Św. Franciszek z Asyżu (1181-1226)

l  Św. Franciszek Ksawery(1506- 1552)

l  Św. Karol Boromeusz (1538- 1584)

l  Św. Jan Berchmans(1599- 1621)

l  Św. Josemaria Escriva (1902-1975)

l  Św. Mikołaj ur. 270

l  Św. Marcin ur. 317                 

l  Bł. Michał Kozal (1893- 1943)

l  Bł. Edmund Bojanowski ( 1814- 1871)

l  Bł. Rafał Chyliński (1694 – 1741)

l  Bł. O. Honorat Koźmiński  (1829- 1916)

l  Bł. Stefan Wincenty Frelichowski (1913-1945)

l  Św. Jan Paweł II

l  Św. Jan XXIII

l  Bł. Paweł VI

l  Św. Wojciech ur. 956

l  Św. Krzysztof

l  Św. Augustyn (354- 430)

l  Św. Józef

l  Św. Jan Chrzciciel

l  Św. Apostołowie (Piotr, Andrzej, Jakub, Jan, Filip, Bartłomiej, Tomasz, Mateusz, Tadeusz, Szymon, Maciej, Paweł)

l  Św. Ewangeliści (Mateusz, Marek, Łukasz, Jan)

l  Św. Ludwik Martin

l  Bł. Ludwik Quattrocchi                                             

                          

Święta

Poniedziałek, VII Tydzień zwykły
Rok B, II
Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła

Liturgia słowa

Sonda