W NASZEJ PARAFII POSŁUGĘ PEŁNIĄ:

 

Proboszcz:

 

ks. Piotr Kotowski

ur. 16.03.1961 r.

wyświęcony 30.05.1987 r.

w parafii od 2011 r.

 

Wikariusze:                    

 

ks. Łukasz Staniszewski

ur. 15.12.1977 r.

wyświęcony 18.05.2002 r.

w parafii od 2017 r.

 

ks. Artur Bartkowiak

ur. 19.12.1985 r.

wyświęcony 22.05.2010 r.

w parafii od 2017 r.

 

Rezydent:                    

 

ks. Przemysław Grzybowski

ur. 31.05.1981 r.

wyświęcony 02.06.2007 r.

 w parafii od 2017 r.

Święta

Niedziela, XVI Tydzień zwykły
Rok B, II
Szesnasta Niedziela zwykła

Sonda