Intencje mszalne 26.05 - 02.06. 2019 r.

 

Niedziela: 26.05.2019 r.

 

7.00 + Kazimierz, Wiktoria, Jan Drzewieccy i Władysław Opioła
7.00 + Jan Budny i zmarli z rodziny Budnych
8.30 + Antoni, Józefa, Leon Chojeccy
8.30 + Janina, Eugeniusz,  Jan ,Maria, Tadeusz Cieślewicz, Samuel Diwita i Maria Łukomska
8.30 + Stanisław Tylman
10.00 + Anna, Alojzy Wełnogórscy, Czesława i Zbigniew Mielczarek
11.30 + Marianna, Kazimierz Bisikiewicz i Maria Walda
11.30 W 70 urodziny Mariana z  podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
15.00 + Marian Mądry i Alicja Lutomska
18.30 + Róża , Piotr i Tomasz Sarnowscy

 

Poniedziałek: 27.05.2019 r.

 

6.30 + Bożena Żelazo
7.00 + Andrzej Nadolski w 2 rocznicę śmierci
7.00 + Daniela Giza
7.00 + Jolanta  Kolis w 1 rocznicę śmierci
18.00 + ks.Jerzy w 28 rocznicę śmierci ,Pelagia i Stanisław Śrama
18.00 + zmarli z rodziny Ogonowskich i  Olaf Gożdziński
18.00 + Wacław, Stanisława Nitka,Marian, Bogumiła Sobkowiak oraz zmarli z rodziny: Pińskich, Sobkowiak,Kozaneckich i Hanaszów

 

 Wtorek: 28.05.2019 r.

 

6.30 + Maciej  Krerowicz
6.30 + Bernard Dubert
7.00 + Stanisław Kajdan
7.00 + Eugeniusz Życzyński
18.00 + Zofia ,Florian Kłysz
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla ks. Karola z okazji 36 rocznicy święceń kapłańskich

 

 Środa: 29.05.2019 r.

 

6.30 + Bożena Żelazo
6.30 + Adam Bronś
7.00 + Leokadia Giza,Marianna Kasprzyk
7.00 + Maria Woźniak
18.00 W pewnej intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 + Zbigniew Śliwczyński
18.00 + Grażyna Ślimak

 

 Czwartek: 30.05.2019 r.

 

6.30 + Bogumiła Bukowska
6.30 + Mieczysław Płaczek
7.00 + Janina Szymańska
7.00 + Czesław Jędruchniewicz
18.00 + Zygmunt, Łucja Dobek, Maria, Sylwester  Nowak
18.00 + Jan ,Wanda Dzimian
18.00 + Janina Koszalska

 

Piątek: 31.05.2019 r.

 

6.30 + Jan Kwaśniewski
6.30 O Opatrzność Bożą i dary Ducha Św dla dzieci i wnuków
7.00 + Maria Tylman
7.00 + Janina Markowicz
7.00 + Jan Kwaśniewski
18.00 + Edmund Hanczewski w 1 rocznicę śmierci
18.00 + Józef Kostka
18.00 + Bożena Żelazo

 

Sobota:  01.06.2019  r.

 

6.30 + Halina Konieczka
6.30 + Andrzej Piec w 2 rocznicę śmierci
7.00 + Czesław Bednarkiewicz
7.00 + Irena Górna
7.00 + Sławomir Giza
18.00 + Zdzisław, Kazimierz i Andrzej Owsianowscy, Jadwiga Michalak i Zygmunt Śramski
18.00 + Wanda, Zdzisław Idaszak oraz zmarli z rodziny Jaśkiewiczów

 

Niedziela: 02.06.2019  r.

 

7.00 + Maria Cieślicka oraz zmarli z rodz Bartz i Cieślickich
7.00 + Zofia, Jan Skrobaccy
8.30 + Marta, Edmund Plota
8.30 + Krystyna , Stanisław Kolis
8.30 + Teresa Niewiadomska
10.00 + Zbigniew Nowicki  w 24 rocznicę śmierci
10.00 + Kazimierz Rybski, Hieronim Borowski
11.30 + Tadeusz Matuszyński w 20 rocznicę śmierci
11.30 + Elżbieta Czenszak
15.00 + Augustyn, Stanisława Kamyszek, Elżbieta Ziemcy
18.30 + Józef Bielaś w 10 rocznicę śmierci

Intencje mszalne 19.05-26.05. 2019 r.

 

Niedziela19.05.2019 r.

 

7.00 + Kazimierz Kaczmarek w 25 rocznicę  śmierci oraz zmarli rodzice
7.00 + Zofia, Alfons Furche, Edmund Winkiel ,Walerian Kaszyński
8.30 + Irena, Zygmunt Bernaccy, Henryka Szelejewska w 10 rocznicę śmierci
8.30 + Zofia, Marian Kaszuba , Marian Nowak
10.00 + Wanda Kukurenda w 1 rocznicę śmierci
10.00 Rocznica I  Komuni świętej
11.30 + Krystyna Jagła w 1 rocznicę śmierci
11.30 + Helena , Czesław Krysińscy oraz Jadwiga i  Henryk Matuszyńscy
15.00 +  Stanisław Prus w 29 rocznicę śmierci
18.30 + Wiktoria, Antoni oraz zmarli z rodziny Wawrzeckich

 

Poniedziałek: 20.05.2019 r.

 

6.30 + Bogumiła Bidermann
7.00 + Danuta Popielska
7.00 + Edmund Kmieciak
18.00 + Marian Bodda
18.00 + Maria Świderska

 

Wtorek:  21.,05.2019 r.

 

6.30 + Helena Guziołek
6.30 +Jadwiga Bejenka w 2 rocznicę śmierci
7.00 + Damian Lewandowski
7.00 + Maria Tylman
7.00 + Michał Wesołowski w 3 rocznicę śmierci
18.00

+ Bożena Rewers oraz zmarli z rodziny: Rewersów i Osowców

18.00 + Irena Walczak
18.00 + Maria Świderska
18.00 + Edward Idzikowski

 

 Środa: 22.05.2019 r.

 

6.30 + Janina Markowicz
6.30 + Urszula , Sylwester i Tomasz Duszyńscy
7.00 + Jan, Helena Owczarek oraz zmarli z rodziny Owczarków
7.00 + Helena, Ignacy Chojeccy oraz Janina Nowak
18.00 + Krystyna Bernard  Gościniakowie oraz zmarli z rodz Bultrowiczów
18.00 + Ludwika, Józef , Leszek Mrugała
18.00 + Ryszard Bigoszewski

 

 Czwartek: 23.05.2019 r.

 

6.30 + Halina Konieczka
6.30 + Ryszard Bigoszewski
7.00 + Radosław Lewandowski oraz zmarli z rodziny: Lewandowskich i Tarłowskich
7.00 + Benigna Kaźmierska
18.00 + Apolonia, Stanisław i Ryszard Szabla
18.00 + Lucyna Pokorska
18.00 + Halina Pałuczak w 2 rocznicę śmierci

 

Piątek: 24.05.2019 r.

 

6.30 + Maciej Krerowicz
7.00 + Zofia Banasik
7.00 + Urszula Soszyńska
18.00 + Joanna, Sylwester Winkler
18.00 + Teresa Łukomska
18.00 + Ryszard Bigoszewski

 

Sobota: 25.05.2019 r.

 

6.30 + Teresa Niewiadomska
6.30 + Aleksandra,Dominik,Marek i Józef Haliccy
7.00 + Sabina Gładych
7.00 + Irena Górna
7.00 + Irena Walczak
18.00 + Maria, Florian Krawczyńscy
18.00 + Zmarli z rodziny: Mrugałów i Szczepankiewiczów
18.00 + Anna Michalak

 

Niedziela: 26.05.2019 r.

 

7.00 + Kazimierz, Wiktoria, Jan Drzewieccy i Władysław Opioła
7.00 + Jan Budny i zmarli z rodziny Budnych
8.30 + Antoni, Józefa, Leon Chojeccy
8.30 + Janina, Eugeniusz,  Jan ,Maria, Tadeusz Cieślewicz, Samuel Diwita i Maria Łukomska
8.30 + Stanisław Tylman
10.00 + Anna, Alojzy Wełnogórscy, Czesława i Zbigniew Mielczarek
11.30 + Marianna, Kazimierz Bisikiewicz i Maria Walda
11.30 W 70 urodziny Mariana z  podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
15.00 + Marian Mądry i Alicja Lutomska
18.30 + Róża , Piotr i Tomasz Sarnowscy

Intencje mszalne 12.05.-19.05. 2019 r.

 

Niedziela: 12.05.2019 r.

7.00 + Kazimierz, Wiktoria, Jan Drzewieccy i Władysław Opioła
7.00 + Marian Skonieczny (17 rocz. śm.)
8.30 + Maria, Bronisław Dalewscy, Weronika, Józef i Stanisław Kaźmierczak
8.30 + Anna Michalak
10.00 + Błażej Witkowski (1 rocz. śm.)
10.00 + Krystyna, Stanisław i Grzegorz Drybańscy
11.30 I Komunia Święta
15.00 + Zofia i Stanisław Soszyńscy
18.30 + Anna i Dawid Osikowscy

 

Poniedziałek: 13.05.2019 r.

6.30 + Janina Markowicz
6.30 + Dawid Kosiak (1 rocz. śm.)
7.00 + Elżbieta i Zygmunt Trojanowscy
7.00 + zmarli z rodziny Skowrońskich i Orchowskich
18.00 + Włodzimierz Dobersztyn
18.00 + Grzegorz Bzowy

 

 Wtorek: 14.05.2019 r.

6.30 + Halina Konieczka
6.30 + Bernard Dubert
7.00 + siostra Macieja Roszczak
7.00 + Maria Tylman
7.00 + Irena Walczak
18.00

+ Zofia Matela

18.00 + Bronisław Plewa
18.00 + Krzysztof Świercz

 

Środa: 15.05.2019 r.

6.30 + Halina Konieczka
6.30 + Władysława Kolasińska
7.00 + Zofia ,Bolesław Jakubowscy
7.00 + Zofia , Dominik Łykowscy
18.00 + Franciszek Herwart
18.00 + Marta Cieślak (2 rocz. śm.)
18.00 + Marian Nowak, Marian Zofia Kaszuba

 

Czwartek: 16.05.2019 r.

6.30 + Janina Markowicz
7.00 + Anna Domachowska
7.00 + Krystyna Kempińska
7.00 + Lechosław Kłysz
18.00 + Jadwiga Wiśniewska
18.00 + Józef Nawrocki
18.00 + Janina Szajda
18.00 W intencji uczestników pielgrzymki na Roztocze

 

Piątek: 17.05.2019 r.

 

6.30 + Maciej Krerowicz
7.00 + Edmund Kmieciak
7.00 + Czesław Jędruchniewicz
18.00 + Andrzej Biegalski, Helena Wełnogórska, Teresa i Bolesław Rychlewscy
18.00 + Czesława, Adam Wietrzykowscy, Józef Welzandt
18.00 + Maria Pleszewska

 

Sobota: 18.05.2019 r.

6.30 + Monika Jurgońska
6.30 + Jan Kwaśniewski
7.00 + Zbigniew Witkowski
7.00 + Izabella Drabik
7.00 + Lechosław Kłysz
18.00 + Wiesława, Maria, Izydor Każmierczak
18.00 + Roman i Ludomira Simoni

 

Niedziela: 19.05.2019 r.

7.00 + Kazimierz Kaczmarek (25 rocz.  śm.) oraz zmarli rodzice
7.00 + Zofia, Alfons Furche, Edmund Winkiel ,Walerian Kaszyński
8.30 + Irena, Zygmunt Bernaccy, Henryka Szelejewska (10 rocz. śm.)
8.30 + Zofia, Marian Kaszuba , Marian Nowak
10.00 + Wanda Kukurenda (1 rocz. śm.)
10.00 Rocznica I  Komuni świętej
11.30 + Krystyna Jagła (1 rocz. śm.)
11.30 + Helena , Czesław Krysińscy oraz Jadwiga i Czesław Matuszyńscy
15.00 +  Stanisław Prus (29 rocz. śm.)
18.30 + Wiktoria, Antoni oraz zmarli z rodziny Wawrzeckich

 

Intencje mszalne 05.05.-12.05. 2019 r.

 

Niedziela: 05.05.2019 r.

7.00 + Irena, Eugeniusz, Czesław Koszela
7.00 + Bogumiła Fajfer
8.30 + Balbina, Zygmunt, Feliks  Greficz, Stanisława Woltman
8.30 + Elżbieta, Zygmunt, Sylwester i Stanisława Trojanowscy oraz Helena, Józef Łuczka
10.00 + Bogdan i Zofia Nowiccy
11.30 + Wacław, Wacława Bułakowscy
11.30 + Łucja Macińska w 6 rocznicę śmierci
11.30 W 18 urodziny Natalii z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata
15.00 + Stanisław, Marianna Zaręba, Andrzej Pawłowski, Daniel Borowczyk
18.30 + Bożena i Jan w 3 rocznicę śmierci Rosińscy

 

Poniedziałek: 06.05.2019 r.

6.30 + Zofia Łuczyszyn
7.00 + Sławomir Giza
7.00 + Edmund Kmieciak
18.00 + Sławomir Korzyszczak w 1 rocznicę śmierci
18.00 + Teresa Łukomska
18.00 + Wacław, Stanisława Nitka, Marian, Bogumiła Sobkowiak, Łucja Hanasz oraz zmarli z rodziny: Nitka, Sobkowiak, Pińskich i Kozaneckich

 

 Wtorek: 07.05.2019 r.

6.30 + Halina Konieczka
7.00 + Sławomir Giza
7.00 + Krystyna Orlikowska
7.00 + Marianna i Zygmunt Głowscy
18.00

+ Maria w 1 rocznicę śmierci, Zofia, Tadeusz, Witold Witkowscy

18.00 + Franciszek Oszust

 

 Środa: 08.05.2019 r.

6.30 + Janina Guziołek
7.00 + Leokadia, Stanisław Giza i Czesław Dzięcioł
7.00 + Stanisława, Franciszek, Stefan, Zygmunt Saj i Maria Pleszewska
18.00 + Kazimierz Steć w 3 rocznicę śmierci
18.00 + Stanisława, Stanisław Gąsiorowscy oraz zmarli z rodziny
18.00 O szczęśliwą operację dla Małgorzaty

 

 Czwartek: 09.05.2019 r.

6.30 + Maciej Krerowicz
6.30 + Bronisława Ziemba
7.00 + Damian Lewandowski
7.00 + Janina Markowicz
18.00 + Mariusz Przybylski w 6 rocznicę śmierci
18.00 + Stanisław Tomaszewski w 2 rocznicę śmierci
18.00 + Kazimierz Rybski i Hieronim Borowski

 

 Piątek: 10.05.2019 r.

6.30 + Anna Rzepka w 8 rocznicę śmierci
6.30 O szczęśliwą operację dla Małgorzaty
7.00 + Barbara Hanczewska
7.00 + Sławomir Giza
18.00 + Józefa, Jan Grzywacz, Sławomira, Bronisław Ślimak
18.00 + Franciszek Oszust

 

Sobota: 11.05.2019 r.

6.30 + Czesław Bednarkiewicz
6.30 + Kacper Gaziński
7.00 + Anna Domachowska
7.00 + Sławomir Giza
7.00 + Artur Mysłowiecki
18.00 + Kazimiera w 1 rocznicę śmierci i Ludwik Kwiecińscy, Stanisław Kuś, Stanisław Danielewicz oraz Genowefa Świątek
18.00 + Leokadia, Marian Kaźmierczak, Danuta Stankiewicz
18.00 + Zofia Sobczyńska

 

Niedziela: 12.05.2019 r.

7.00 + Kazimierz, Wiktoria, Jan Drzewieccy i Władysław Opioła
7.00 + Marian Skonieczny w 17 rocznicę śmierci
8.30 + Maria, Bronisław Dalewscy, Weronika, Józef i Stanisław Kaźmierczak
8.30 + Wacław, Stanisława Nitka, Marian, Bogumiła Sobkowiak, Łucja Hanasz oraz zmarli z rodziny: Nitka, Sobkowiak, Pińskich i Kozaneckich
10.00 + Błażej Witkowski w 1 rocznicę śmierci
10.00 + Krystyna, Stanisław i Grzegorz Drybańscy
11.30 I Komunia Święta
15.00 + Zofia i Stanisław Soszyńscy
18.30 + Anna i Dawid Osikowscy

 

Święta

Niedziela, VI Tydzień Wielkanocny
Rok C, I
Szósta Niedziela Wielkanocna

Sonda