Dzisiaj jest

wtorek,
13 kwietnia 2021

(103. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń:
13717554

Wyszukiwanie

Intencje mszalne 11.04.2021 – 18.04.2021

Niedziela: 11.04.2021 r.

7.00

+ Wiesława Smykowska i Jan Śliwa

7.00

W 45 rocznicę ślubu Andrzeja i Marii w podziękowaniu za otrzymane łaski

oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

8.30

+ Weronika, Józef, Stanisław Kaźmierczak, Maria i Bronisław Dalewscy

8.30

+Wiktoria, Sylwester, Jerzy Soszyńscy

8.30

+ zmarli z rodziny: Rudzkich i Parusów

10.00

+ Bolesława i Władysław Pers, Zofia, Franciszek i Jan Gawron

10.00

+ Alena Wieczorkowska

11.30

+ Maria i Bolesław Radke oraz zmarli z rodziny Andrzejewskich

11.30

+ Jerzy Soszyński

11.30

W 19 rocznicę ślubu Danuty i Krzysztofa w podziękowaniu za otrzymane łaski

oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

15.00

+ Jacek Marchlewicz, Halina, Michał, Przemysław Nowaczyk

18.30

+ Genowefa Szumera w 4 rocznicę śmierci

Poniedziałek: 12.04.2021 r.

6.30

+ Helena, Józef Osikowscy

7.00

+ Krzysztof Fohs

7.00

+ Jerzy Łuszcz

18.00

+ Katarzyna, Stanisław Skrzypczak i Marian Kozanecki

18.00

+ Anna, Janina, Michał Nawroccy oraz zmarli z rodziny Nawrockich

18.00

+ Maria Pęczkowska

18.00

+ Marian Kozanecki

Wtorek: 13.04.2021 r.

6.30

+ Krzysztof Maciejewski w 22 rocznicę śmierci

7.00

+ Józef Starosta

7.00

+ Zdzisław Trzciński

18.00

+ Teresa Duszyńska

18.00

+ Andrzej Schillak

18.00

+ Przemysław Wegner

Środa: 14.04.2021 r.

6.30

+ Piotr Koperski

7.00

+ Zygmunt Robaszkiewicz

7.00

+ Ireneusz Zalewski

18.00

+ Regina Macińska

18.00

+ Wanda Kinecka

18.00

+ Józef Starosta

Czwartek: 15.04.2021 r.

6.30

+ Ryszard Pużyński

7.00

+ Zofia, Teodozja i Stefan Weychan

7.00

+ Danuta Sęk

18.00

+ Helena, Jan Wieczorek

18.00

+ Franciszek Dołyk

18.00

+ Barbara Wójkowska

18.00

+ Ireneusz Zalewski

Piątek: 16.04.2021 r.

6.30

+ Wacław Opaczewski, Aniela, Lidia i Józef Ciesielscy

6.30

+ Artur Korolewicz w 1 rocznicę śmierci

7.00

+ Ireneusz Zalewski

7.00

+ Jerzy Łuszcz

7.00

+ Zofia Dzięcielak

18.00

+ Regina Macińska

18.00

+ Roman Cieluch

Sobota: 17.04.2021 r.

6.30

+ Janusz Filip

7.00

+ Teresa Gorlewicz

7.00

+ Sabina Cieślewicz

7.00

+ Bronisława Leśniewska

18.00

+ Zbigniew Witkowski

18.00

+ Kazimiera, Marceli Liberkowscy

18.00

W 50 rocznicę ślubu Marii i Kazimierza z podziękowaniem za otrzymane łaski

oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo Boże na dalsze lata

Niedziela: 18.04.2021 r.

7.00

+ Lucjan, Edward i Henryk Kaźmierczak

7.00

+ Franciszka, Zygmunt, Ryszard Budziak

8.30

+ Teodozja, Józefa i Dionizy Wittek oraz Waleria i Józefat Woźniak

8.30

+ Maria, Rudolf Kozaneccy, Ryszard Kwieciński i Kazimiera Martynowska

8.30

+ Wojciech Koteras

10.00

+ Kazimiera, Władysław Kosińscy, Łucja, Wincenty Ziarnik oraz zmarli z rodziny

11.30

+ Łucja,Franciszek i Regina Macińscy

11.30

+ Irena Walczak w 6 rocznicę śmierci

15.00

W intencji Panu Bogu wiadomej

18.30

+ Marian Skonieczny

 

Intencje mszalne 06.04.2021 – 11.04.2021

Wtorek: 06.04.2021 r.

6.30

+ Zygmunt Robaszkiewicz

6.30

O łaskę zdrowia dla Andrzeja

7.00

+ Sabina Cieślewicz

7.00

+ Krzysztof Banasik

18.00

+ Janina Skonieczka

18.00

+ Franciszek Dołyk

18.00

+ Janina Zielińska – Msza pogrzebowa

Środa: 07.04.2021 r.

6.30

+ Danuta Sęk

7.00

+ Jacek Wiktorowski

7.00

+ Jerzy Gadziński, Helena, Józef i Stanisław Osikowscy

18.00

+ Maciej Jagodziński

18.00

+ Urszula Koźmińska i zmarli z rodziny

18.00

W 92 urodziny Stanisława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

Czwartek: 08.04.2021 r.

6.30

+ Halina Łuczka

7.00

+ Maria Zając

7.00

+ Ireneusz Zalewski

7.00

+ Teodor Zieliński

18.00

+ Marian Nowak w 9 rocznicę śmierci oraz Zofia i Marian Kaszuba

18.00

+ Mieczysław Ostrowski

18.00

O łaskę zdrowia dla ks. Dariusza Wałdocha

Piątek: 09.04.2021 r.

6.30

+ Piotr Koperski

7.00

+ Krzysztof Banasik

7.00

+ Józef Starosta

7.00

+ Melania (1 rocz. śm.) oraz Jan Pankowscy

18.00

+ Mieczysława (15 rocz. śm.), Stanisław, Sławomir, Mariusz Filip

18.00

+ Prakseda i Maksymilian Wiśniewscy

Sobota: 10.04.2021 r.

6.30

+ Roman Michalak

7.00

+ Leon Woźniak

7.00

+ Wiesław Szojda

7.00

+ Leszek Mrugała w 20 rocznicę śmierci

18.00

+ Andrzej Szeliski w 6 rocznicę śmierci

18.00

+ Dorota Józefiak

Niedziela: 11.04.2021 r. Niedziela Miłosierdzia Bożego

7.00

+ Wiesława Smykowska i Jan Śliwa

7.00

W 45 rocznicę ślubu Andrzeja i Marii w podziękowaniu za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

8.30

+ Weronika, Józef, Stanisław Kaźmierczak, Maria i Bronisław Dalewscy

8.30

+ Wiktoria, Sylwester, Jerzy Soszyńscy

8.30

+ zmarli z rodziny: Rudzkich i Parusów

10.00

+ Bolesława i Władysław Pers, Zofia, Franciszek i Jan Gawron

10.00

+ Alena Wieczorkowska

11.30

+ Maria i Bolesław Radke oraz zmarli z rodziny Andrzejewskich

11.30

+ Jerzy Soszyński

11.30

W 19 rocznicę ślubu Danuty i Krzysztofa w podziękowaniu za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

15.00

+ Jacek Marchlewicz, Halina, Michał, Przemysław Nowaczyk

18.30

+ Genowefa Szumera w 4 rocznicę śmierci

 

Intencje mszalne 28.03.2021 – 05.04.2021 r.

Niedziela Palmowa: 28.03.2021 r.

7.00

+ Zofia, Piotr, Władysław, Kazimierz, Józef, Stanisław, Henryk Zachwieja

7.00

Z prośbą o powrót do zdrowia ks. Edwarda Majki

8.30

+ Ewa, Kazimierz Kamińscy i zmarli z rodziny

10.00

+ Wiesław Kaczmarek

11.30

+ Aleksander i Kazimierz Wojtasińscy

11.30

+ Marian Kozanecki

15.00

+ Stefania Łukomska (8 rocz. śm.) oraz Arkadiusz Cieplik (3 rocz. śm.)

18.30

+ Julian Nowakowski (7 rocz. śm.) oraz Maria, Czesław i Jarosław Różewicz

Wielki Poniedziałek: 29.03.2021 r.

6.30

+ Stanisław Mszanecki

7.00

+ Kazimierz Przybylski

7.00

+ Zdzisław Trzciński

7.00

+ Zygmunt Robaszkiewicz

18.00

+ Lechosław Kłysz i zmarli z rodziny

18.00

+ Henryk Wabich

Wielki Wtorek: 30.03.2021 r.

6.30

+ Piotr Koperski

7.00

+ Maria Grzelak

7.00

+ Wiesław Szojda

7.00

+ Zygmunt Robaszkiewicz

18.00

+ Janina Szymkowiak w 1 rocznicę śmierci

18.00

+ Barbara Patulak

18.00

+ Ireneusz Zalewski

Wielka Środa: 31.03.2021 r.

6.30

+ Krystyna Kwiatek

7.00

+ Franciszek (14 rocz. śm.) i Irena Cieślewicz

7.00

+ Zygmunt Robaszkiewicz

7.00

+ Józef Starosta

18.00

+ Zofia Szulczewska

18.00

+ Henryk Wabich

Wielki Czwartek: 01.04.2021 r.

18.00

W intencji kapłanów posługujących w naszej parafii

18.00

+ Ks. Prałat Bronisław Michalski i zmarli kapłani, którzy posługiwali w naszej parafii

18.00

Z prośbą o nowe, święte powołania kapłańskie i zakonne

18.00

+ Władysława Łosik

18.00

+ Teresa Szojda

Wielki Piątek: 02.04.2021 r.

18.00

Liturgia Męki Pańskiej

Wielka Sobota – Wigilia Paschalna: 03.04.2021

21.00

W intencji Parafian

21.00

+ Wiesława Smykowska, Wacław Krause oraz zmarli z rodziny: Zaręba i Krause

21.00

+ Teodor Zieliński

Niedziela: 04.04.2021 r Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

7.00

+ Maria Cieślicka

7.00

+ ks. Jerzy, Pelagia i Stanisław Śrama

8.30

+ Dorota Adamczyk

10.00

+ Andrzej Perliński, Jacek Komorowski, Leontyna Adamek, Alicja Lewandowska,

Zenon Sobiesiak i Franciszek Dołyk

10.00

+ Bolesław Płoszyński w 1 rocznicę śmierci

11.30

+ Joanna i Stanisław Walter, Eugenia i Leon Matysiak

11.30

+ Jerzy Matacz w 4 rocznicę śmierci

11.30

+ Teresa Duszyńska

15.00

+ Ludwik, Helena i Anna Błaszczyk

17.00

+ Krystyna Witczak

18.30

+ Marek Witkowski

Poniedziałek: 05.04.2021 Poniedziałek Wielkanocny

7.00

+ Wiktoria, Franciszek i Zbigniew Nawroccy, Leon Olejniczak i Pelagia Radacz

7.00

+ Konstanty, Wanda i Marianna Piekarscy

8.30

+ Ryszard Kwieciński

8.30

+ Daniela i Sławomir Giza oraz zmarli z rodziny: Gizów i Radaczów

8.30

+ Łucja i Bernard Jankowscy

10.00

+ Marian Łukomski, Genowefa, Ignacy, Józef, Wiktor Wolińscy, Maria Świderska,

Henryk Koperski i Maciej Jagodziński

11.30

+ Janina i Kazimierz Majchrzak

11.30

+ Grzegorz Bzowy

11.30

W 93 urodziny Krystyny z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

15.00

+ Wiesław Kaczmarek

18.30

+ Janina, Emilia i Antoni oraz zmarli z rodziny: Kierczyńskich i Ostrowskich

 

Intencje mszalne 21.03.2021 – 28.03.2021 r.

Niedziela: 21.03.2021 r.

7.00

+ ks. Jerzy, Pelagia i Stanisław Śrama

7.00

+ Ryszard Zieliński w 25 rocznicę śmierci oraz zmarli z rodziny Zielińskich

8.30

+ Roman Bultrowicz, Irena, Zygmunt Bernaccy oraz Andrzej Schillak w 1 rocznicę śmierci

8.30

+ Maria, Józef, Edward i Feliks Pleszewscy

10.00

+ Irena, Kazimierz Ziółkowscy oraz Jan Podgórski

10.00

+ Bolesław Płoszyński

11.30

+ Mieczysław w 6 rocznicę śmierci oraz w 82 urodziny Teresy Klukas z podziękowaniem

za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

11.30

+ Maria Sykurska

11.30

+ Jerzy Soszyński

15.00

+ Lech Wiśniewski

18.30

+ Marek Witkowski

Poniedziałek: 22.03.2021 r.

6.30

+ Janusz Filip

6.30

+ Felicja Komasa

7.00

+ Irena Antkowiak

7.00

+ Zygmunt Robaszkiewicz

7.00

+ Zdzisław Trzciński

18.00

+ Andrzej Schillak

18.00

+ Teresa Szojda

Wtorek: 23.03.2021 r.

6.30

+ Kazimiera Płażalska

7.00

+ Regina, Władysław, Agata Karwasińscy

7.00

+ Leszek Sobecki

7.00

+ Teodor Kupś

18.00

+ Ryszard Bigoszewski w 2 rocznicę śmierci

18.00

+ Jerzy Łuszcz

18.00

+ Roman Skrzypczak

Środa: 24.03.2021 r.

6.30

+ Urszula Wegnerska

7.00

+ Marek Wawrzecki

7.00

+ Zdzisław Trzciński

7.00

+ Roman Krenz

18.00

+ Marian Nowak, Zofia i Marian Kaszuba

18.00

+ Krystyna Kwiatek

18.00

+ Zdzisław Trzciński

Czwartek: 25.03.2021 r. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

6.30

+ Henryk Zawodny

6.30

+ Maria Krucka

7.00

+ Maria Kurek

7.00

+ Zygmunt Robaszkiewicz

7.00

+ Zdzisław Trzciński

18.00

W intencji dzieci poczętych i Duchowej Adopcji

18.00

+ Teodor Zieliński

18.00

+ Barbara Wójkowska

Piątek: 26.03.2021 r.

6.30

+ Zygmunt Rogiński

6.30

+ Stefania Trojanowska

7.00

+ Krzysztof Banasik

7.00

+ Zbigniew Robaszkiewicz

7.00

+ Zdzisław Trzciński

18.00

+ Teresa Duszyńska w 1 rocznicę śmierci

18.00

+ Henryk Wabich

Sobota: 27.03.2021 r.

6.30

+ Roman Michalak

7.00

+ Leon Woźniak

7.00

+ Dorota Wiśniewska

7.00

+ Zdzisław Trzciński

18.00

+ Wincenty Magowski

18.00

+ Roman Skrzypczak

Niedziela Palmowa: 28.03.2021 r.

7.00

Z prośbą o powrót do zdrowia dla ks. Edwarda Majki

7.00

+ Zofia, Piotr, Władysław, Kazimierz, Józef, Stanisław, Henryk Zachwieja

8.30

+ Ewa, Kazimierz Kamińscy i zmarli z rodziny

10.00

+ Wiesław Kaczmarek

11.30

+ Aleksander i Kazimierz Wojtasińscy

11.30

+ Marian Kozanecki

15.00

+ Stefania Łukomska (8 rocz. śm.) oraz Arkadiusz Cieplik (3 rocz. śm.)

18.30

+ Julian Nowakowski (7 rocz. śm.) oraz Maria, Czesław i Jarosław Różewicz

 

Intencje mszalne 14.03.2021-21.03.2021 r.

Niedziela: 14.03.2021 r.

7.00

+ Kazimiera Martynowska, Janina, Marian Wleklińscy oraz zmarli z rodziny

7.00

+ Andrzej Perliński, Jacek Komorowski, Leontyna Adamek, Alicja Lewandowska, Zenon Sobiesiak, Franciszek Dołyk

8.30

+ Maria Kobus w 1 rocznicę śmierci

8.30

+ Bożena Rewers oraz zmarli z rodziny: Rewersów i Osowców

10.00

+ Marta, Stefan Staniszewscy, Stefania Smykowska, Izabela, Marian Piaskowscy oraz Zbigniew Sołtysiak

10.00

+ Jan Kwaśniewski

11.30

+ Anna, Józef, Stefan Wełnogórscy oraz zmarli z rodziny

11.30

+ Czesława, Stefan, Marian, Stanisława, Władysław oraz zmarli z rodziny: Majewskich i Ciesielskich

11.30

+Stanisław Ryndak (6 rocz. śm.), Kazimiera, Teodor, Zdzisław i Jadwiga Sobczak

15.00

+ Helena, Apolinary Wawrzynowscy, Irena, Edmund Kmieciak oraz Helena i Edmund Busiakiewicz

18.30

+ Andrzej, Barbara i Antoni Chwalik

Poniedziałek: 15.03.2021 r.

6.30

+ Henryk Zawodny

7.00

+ Leszek Sobecki

7.00

+ Zygmunt Robaszkiewicz

18.00

+ Czesław Kosmacz

18.00

+ Jolanta Wojciechowska i Leokadia Pulnik

Wtorek: 16.03.2021 r.

6.30

Z okazji urodzin księdza Proboszcza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz

z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

7.00

+ Marek Wawrzecki

7.00

+ Józef Rudzki

18.00

+ Stanisława, Zenon, Bogdan, Marek Grzelakowie i Grzegorz Bzowy

18.00

+ Renata i Krystyna Kasprzak

18.00

+ Józef Rudzki

Środa: 17.03.2021 r.

6.30

+ Henryk Zawodny

7.00

+ Zbigniew Idaszak

7.00

+ Irena, Zbigniew Roszak

18.00

+ Adam Buzała w 21 rocznicę śmierci

18.00

+ Urszula, Edmund Tomczak

18.00

+ Jan Olejniczak

 

Czwartek: 18.03.2021 r.

6.30

+ Piotr Koperski

7.00

+ Maria Kurek

7.00

+ Krzysztof Banasik

7.00

+ Danuta Świstacz w 7 rocznicę śmierci oraz Pelagia i Bazyli Piwowarscy

18.00

+ Józef Czarnecki, Anna i Kazimierz Jaroszewscy

18.00

+ Stanisława Winiarska w 1 rocznicę śmierci

18.00

+ Danuta Sęk

18.00

+ Emilia Nowakowska

Piątek: 19.03.2021 r. Uroczystość św. Józefa

6.30

+ Henryk Zawodny

7.00

+ Józef, Helena , Jadwiga, Władysław i Zdzisław Nawroccy

7.00

+ Piotr Geszke

18.00

+ Maria i Józef Nawroccy

18.00

+ Józef, Stanisława i Kleofas Welzandt

18.00

+ Ireneusz Zalewski

Sobota: 20.03.2021 r.

6.30

+ Józef (10 rocz. śm.), Hilary, Zofia i Hieronim Klimaccy oraz Walenty Młodziński

7.00

+ Franciszek Półtoranos (29 rocz. śm.), Marian Wilk, Pelagia i Alojzy Boruccy

7.00

+ Aleksandra, Dominik, Józef i Marek Haliccy

18.00

+ Zbigniew Guściora (10 rocz. śm.), Janina, Feliks, Stefan i Stanisław Baran

18.00

+ Zbigniew Śliwczyński w 9 rocznicę śmierci

18.00

+ Maria i Kazimierz Kiedrowscy

Niedziela: 21.03.2021 r.

7.00

+ ks. Jerzy, Pelagia i Stanisław Śrama

7.00

+ Ryszard Zieliński (25 rocz. śm.) oraz zmarli z rodziny Zielińskich

8.30

+ Roman Bultrowicz, Irena, Zygmunt Bernaccy oraz Andrzej Schillak w 1 rocznicę śmierci

8.30

+ Maria, Józef, Edward i Feliks Pleszewscy

10.00

+ Irena, Kazimierz Ziółkowscy oraz Jan Podgórski

10.00

+ Bolesław Płoszyński

11.30

+ Mieczysław (6 rocz. śm.) oraz w 82 urodziny Teresy Klukas z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

11.30

+ Maria Sykurska

11.30

+ Jerzy Soszyński

15.00

+ Lech Wiśniewski

18.30

+ Marek Witkowski

 

Intencje mszalne 07.03.2021-14.03.2021 r.

Niedziela: 07.03.2021 r.

7.00

+ Maria Cieślicka

7.00

W 50 urodziny Małgorzaty z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

8.30

+ Stefan, Maria i zmarli z rodziny Cegiel

8.30

+ Janina, Stefan i Paweł Szafrańscy

10.00

+ Regina Kwiatkowska w 6 rocznicę śmierci oraz Joanna i Wincenty Pacanowscy

11.30

+ Sabina i Aleksander Choniej

11.30

+ Jan Bartoń

11.30

+ Anna w 2 rocznicę śmierci oraz Antoni i Elżbieta Michalak

15.00

+ Andrzej Krause w 18 rocznicę śmierci

18.30

+ Izabela, Marian Kaptur

Poniedziałek: 08.03.2021 r.

6.30

+ Henryk Zawodny

7.00

+ Hireonim Guziołek

7.00

+ Dorota Wiśniewska

18.00

+ Kazimierz Sommer

18.00

+ Regina Macińska

18.00

+ Barbara Ferenz

Wtorek: 09.03.2021 r.

6.30

+ Roman Skrzypczak

7.00

+ Krzysztof Banasik

7.00

+ Irena Antkowiak

18.00

+ Irena Kądziela w 1 rocznicę śmierci

18.00

+ Grażyna Ślimak

18.00

+ Barbara Wójkowska

Środa : 10.03.2021 r.

6.30

+ Roman Skrzypczak

7.00

+ Zygmunt Robaszkiewicz

7.00

+ Józef Chojnacki

18.00

+ Barbara Kamyszek

18.00

+ Kazimiera, Hieronim Kaniasty i Henryk Sarzyński

18.00

+ Bolesław Płoszyński

Czwartek: 11.03.2021 r.

6.30

+ Ryszard Bisikiewicz

7.00

+ Józef Rudzki

7.00

+ Zygmunt Robaszkiewicz

18.00

+ Czesława Misch oraz zmarli z rodziny: Misch i Grześkowiak

18.00

+ Teresa Duszyńska

18.00

+ Sabina Cieślewicz

Piątek: 12.03.2021 r.

6.30

+Róża Zybała

7.00

+ Daniela Zawodna w 20 rocznicę śmierci oraz Kazimiera i Franciszek Bociek

7.00

+ Marek Wawrzecki

18.00

+ Krzysztof Zaradny w 6 rocznicę śmierci

18.00

+ Zofia Józefiak

Sobota: 13.03.2021

6.30

+ Roman Michalak

7.00

+ Krystyna Derezińska

7.00

+ Teresa Gorlewicz

18.00

+ Stanisław, Krystyna, Grzegorz Drybańscy

18.00

+ Alicja, Józef Kujawa oraz zmarli z rodziny

18.00

+ Zygmunt Robaszkiewicz

Niedziela: 14.03.2021 r.

7.00

+ Kazimiera Martynowska, Janina, Marian Wleklińscy oraz zmarli z rodziny

7.00

+ Andrzej Perliński, Jacek Komorowski, Leontyna Adamek, Alicja Lewandowska, Zenon Sobiesiak, Franciszek Dołyk

8.30

+ Maria Kobus w 1 rocznicę śmierci

8.30

+ Bożena Rewers oraz zmarli z rodziny: Rewersów i Osowców

10.00

+ Marta, Stefan Staniszewscy, Stefania Smykowska, Izabela, Marian Piaskowscy oraz Zbigniew Sołtysiak

11.30

+ Anna, Józef, Stefan Wełnogórscy oraz zmarli z rodziny

11.30

+ Czesława, Stefan, Marian, Stanisława, Władysław oraz zmarli z rodziny: Majewskich i Ciesielskich

11.30

+Stanisław Ryndak w 6 rocznicę śmierci, Kazimiera, Teodor, Zdzisław i Jadwiga Sobczak

15.00

+ Helena, Apolinary Wawrzynowscy, Irena, Edmund Kmieciak oraz Helena i Edmund Busiakiewicz

18.30

+ Andrzej, Barbara i Antoni Chwalik

 

Intencje mszalne 28.02.2021 – 07.03.2021 r.

Niedziela: 28.02.2021 r.

7.00

+ Halina Misch

7.00

+ Tadeusz Kamyszek

8.30

+ Albertyna, Stefan, Maria i Florian Krawczyńscy

8.30

+ Krystyna, Roman Rojewscy, Maria i Jan Szczepańscy

8.30

+ Józef Rudzki

10.00

+ Jan Dalewski w 4 rocznicę śmierci

11.30

W 40 rocznicę ślubu Krystyny i Tadeusza z podziękowaniem za otrzymane łaski

oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

11.30

+ Elżbieta Kupczyk

11.30

+ Anna Szymczak w 7 rocznicę śmierci

15.00

+ Teresa Duszyńska

18.30

+ Stanisław Oleszko

Poniedziałek: 01.03.2021 r.

6.30

+ Grzegorz Sobczyński

7.00

+ Teresa Szojda

7.00

+ Krzysztof Banasik

18.00

+ Barbara Ciesielska

18.00

+ Mirosława Pietrzykowska

18.00

+ Ireneusz Zalewski

18.00

+ Bolesław Płoszyński

Wtorek: 02.03.2021 r.

6.30

+ Henryk Zawodny

7.00

+ Franciszek Dołyk

7.00

+ Maria Kurek

18.00

+ Jadwiga, Teodor Nowak oraz zmarli z rodziny Nowaków i Mańkowskich

18.00

+ Mieczysław Bodda w 2 rocznicę śmierci

18.00

+ Irena Roszak

18.00

+ Jan Kwaśniewski

Środa: 03.03.2021 r.

6.30

+ Maciej Wróblewski

7.00

+ Jacek Wiktorowski

7.00

+ Joachim, Jadwiga, Józefa Słomka oraz zmarli z rodziny: Słomków i Nowaków

18.00

+ Teofil, Joanna Błaszczyk

18.00

+ Zbigniew Semrau

18.00

+ Ryszard Bisikiewicz

Czwartek: 04.03.2021 r.

6.30

+ Marian Kozanecki

7.00

Msza św. dziękczynna za łaskę Chrztu Świętego oraz o Boże błogosławieństwo

dla Doroty i rodziny

7.00

+ Renata Czarnecka

18.00

W intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii

18.00

+ Kazimiera Tomaszewska

18.00

+ Maria Kaczor

18.00

+ Dorota Adamczyk

Piątek: 05.03.2021 r.

6.30

+ Roman Skrzypczak

7.00

+ Oliwia Rodak

7.00

+ Dorota Wiśniewska

16.00

+ Jan Przybysz (14 rocz. śm.) oraz Zbigniew Semrau

16.00

+ Barbara Wójkowska

18.00

+ Msza św. zbiorowa za zmarłych

Sobota: 06.03.2021 r.

6.30

+ Zofia, Szczepan, Florian Wędzikowscy

7.00

+ Maria, Dominik i Jan Zamiara

7.00

+ Henryk Niewiadomski

18.00

+ Maria (25 rocz. śm.) i Florian Krawczyńscy

18.00

+ Maria Sykurska

18.00

+ Henryk Wabich

Niedziela: 07.03.2021 r.

7.00

+ Maria Cieślicka

7.00

W 50 urodziny Małgorzaty z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą

o dalsze Boże błogosławieństwo

8.30

+ Stefan, Maria i zmarli z rodziny Cegiel

8.30

+ Janina, Stefan i Paweł Szafrańscy

10.00

+ Regina Kwiatkowska (6 rocz. śm.) oraz Joanna i Wincenty Pacanowscy

11.30

+ Sabina i Aleksander Choniej

11.30

+ Jan Bartoń

11.30

+ Anna (2 rocz. śm.) oraz Antoni i Elżbieta Michalak

15.00

+ Andrzej Krause w 18 rocznicę śmierci

18.30

+ Izabela, Marian Kaptur

 

Święta

Wtorek, II Tydzień Wielkanocny
Rok B, I
Dzień Powszedni albo wsp. św. Marcina I, papieża i męcz.

Sonda