Intencje mszalne 20.05.2018 r.- 27.05.2018 r.

Niedziela: 20.05.2018 r.

7.00

+ Jan Budny

7.00

+ Maria Markowicz

7.00

+ Jerzy Matacz (greg. 15)

8.30

+ Zygmunt i Irena Bernaccy

8.30

+ Henryk Kaźmierczak, Adam Kądziela

8.30

+ Kazimiera Kosińska

9.45

I Komunia Święta

11.30

I Komunia Święta

15.00

+ Marian Bodda

18.30

+ Jan Wesołowski

Poniedziałek:21.05.2018 r.  Święto NMP Matki Kościoła

7.00

+ Marian Łukomski

7.00

+ Jadwiga Bejenka w 1 rocznicę śmierci

7.00

+ Jadwiga Opaczewska, Renata Kasprzak

11.00

+ Zofia i Franciszek oraz Zofia i Edmund

16.00

+ Kazimiera Kwiecińska

18.00

+ Stanisław Pruss w 28 rocznicę śmierci

18.00

+ Stanisław Danielewicz

18.00

+ Jerzy Matacz (greg 16)

Wtorek: 22.05.2018 r.

6.30

+ Jerzy Matacz (greg.17)

7.00

+ Elżbieta, Zygmunt, Andrzej Trojanowscy i zmarli z rodziny

7.00

+ Julian Lewicki

18.00

+ Krystyna i Bernard Gościniak oraz zmarli z rodziny Bultrowiczów

18.00

+ Wiktoria, Antoni i zmarli z rodziny Wawrzeckich

18.00

+ Ludwika Mrugała

Środa : 23.05.2018 r.

6.30

+ Michał Wesołowski w 2 rocznicę śmierci

7.00

+ Radosław Lewandowski oraz zmarli z rodziny: Lewandowskich i Tarłowskich

7.00

+ Halina Pałuczak

7.00

+ Kazimiera Kwiecińska

18.00

+ Apolonia, Stanisław, Ryszard Szabla

18.00

W 18 urodziny Weroniki z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata

18.00

+Jerzy Matacz (greg.18)

Czwartek: 24.05.2018 r.

6.30

+ Jerzy Matacz (greg.19)

7.00

+ Marian Tomczak

7.00

+ Teodozja Pawlak

18.00

+ Eugeniusz Lewandowski

18.00

+ Stanisław Danielewicz

18.00

+ Eugeniusz Rosiński

Piątek: 25.05 2018 r.

6.30

+ Aleksandra, Dominik, Józef i Marek Haliccy

7.00

+ Anna Wełnogórska

7.00

+ Grzegorz Bzowy

18.00

+ Marianna, Kazimierz Bisikiewicz i Maria Walda

18.00

+ Zofia, Florian Kłysz

18.00

+ Jerzy Matacz (greg.20)

Sobota: 26.05.2018r.

6.30

+ Jerzy Matacz (greg.21)

6.30

+ Maria Łukomska

7.00

+ Leokadia Giza, Marianna Kasprzyk

7.00

+ Jadwiga Bejenka

7.00

+ Dawid Kosiak

18.00

+ Florian, Maria Krawczyńscy

18.00

W 80 urodziny Janusza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata oraz o zdrowie dla Bożeny

18.00

+ Felicja Wętkowska i Janina Dzikowska

Niedziela: 27.05.2018 r.

7.00

+ Władysław Opioła, Kazimierz, Wiktoria i Jan Drzewieccy

7.00

+ ks. Jerzy, Pelagia i Stanisław Śrama

8.30

+ Zbigniew Nowicki w 23 rocznicę śmierci oraz Barbara Mądrowska

8.30

+ Jerzy Matacz (greg.22)

8.30

+ Lucjan, Edward Kaźmierczak

10.00

+ Andrzej Nadolski w 1 rocznicę śmierci

10.00

+ Alicja Lutomska, Marian Mądry

11.30

+ Krystyna, Lech Wiśniewscy

11.30

+ Beata,Czesława i Jarosław Szydlarscy

11.30

o Błogosławieństwo Boże i zdrowie dla księdza Karola w 35 rocznicę święceń kapłańskich

15.00

+ Jan Maciejewski w 8 rocznicę śmierci

18.30

+ Eugeniusz Ciszak w 15 rocznicę śmierci

 

Intencje mszalne 13.05.2018 r.- 20.05.2018 r.

Niedziela: 13.05.2018 r.

7.00

+ Zofia, Dominik Łykowscy

7.00

+ Kazimierz Kaczmarek i zmarli rodzice

8.30

+ Maria w 10 rocznicę śmierci, Bronisław Dalewscy,Weronika, Józef i Stanisław Kaźmierczak

8.30

+ zmarli z rodziny: Skowrońskich i Orchowskich

8.30

+ Jerzy Matacz (greg.8)

10.00

+ Maria Markowicz

10.00

O zdrowie i potrzebne łaski dla Tadeusz Kamyszka

11.30

I Komunia Święta

15.00

+ Zofia, Stanisław Soszyńscy

18.30

+ Helena, Czesław Krysińscy, Jadwiga, Henryk Matuszyńscy

Poniedziałek:14.05.2018 r.

6.30

+ Jerzy Matacz (greg.9)

6.30

+ Zofia Szulczewska

7.00

+ Zofia, Edmund, Elżbieta Solarek, Piotr Felsztyński, Łucja, Kazimierz, Feliks Jasieccy

7.00

+ Janina Guziołek

7.00

+ Zbigniew Witkowski

18.00

+ Anna Wełnogórska

18.00

+ Stanisław Danielewicz

18.00

+ Zygmunt Dombek

18.00

O powrót do zdrowia dla Marii

Wtorek: 15.05.2018 r.

6.30

+ Jerzy Matacz (greg.10)

6.30

+ Zofia Świątek w 1 rocznicę śmierci

7.00

Z podziękowaniem i z prośbą w pewnej intencji

7.00

+ Zofia, Bolesław Jakubowscy

7.00

+ Zofia Sarnowska

18.00

+ Marta Cieślak

18.00

+ Zofia, Marian Kaszuba, Marian Nowak

18.00

+ Eugeniusz Rosiński

Środa: 16.05.2018 r.

6.30

+Jerzy Matacz (greg.11)

6.30

+ Zbigniew Klockowski

7.00

+ Janina Guziołek

7.00

+ Ryszard Szyperski

18.00

+ Zofia, Stanisław Jarczyńscy w 15 rocznicę śmierci

18.00

+ Andrzej Biegalski, Helena Wełnogórska, Teresa, Bolesław Rychlewscy

18.00

+ Renata Kasprzak

Czwartek: 17.05.2018 r.

6.30

+ Helena Gaca

6.30

+ Jerzy Matacz (greg.12)

7.00

+ Wieńczysława Krerowicz

7.00

+ Edward Opałka

7.00

+ Maria Witkowska

18.00

+ Anna Wełnogórska

18.00

+ Maria Markowicz

18.00

Wizytacja- Bierzmowanie, w int. Parafian i Bierzmowanych

Piątek: 18.05 2018 r.

6.30

+ Łucja Staszak

6.30

+ Eugeniusz Rosiński

7.00

+ Stanisław Woźniak

7.00

+ Janina Guziołek

7.00

O dary Ducha Świętego i Opatrzność Bożą dla syna i wnuków

18.00

+ Anna Wełnogórska

18.00

+ Marta Cieślak

18.00

+ Jerzy Matacz (greg.13)

Sobota: 19.05.2018 r.

6.30

+ Mariusz Pietrzak

6.30

+ Jerzy Matacz (greg.14)

7.00

+ Marta Musiałowska

7.00

+ Danuta Popielska

7.00

+ Zbigniew Witkowski

18.00

+ Łucja Misch

18.00

+ Elżbieta Tura, Jan Bednarkiewicz

18.00

+ Kazimierz Majchrzak

Niedziela: 20.05.2018 r.

7.00

+ Jan Budny

7.00

+ Maria Markowicz

7.00

+ Jerzy Matacz (greg. 15)

8.30

+ Zygmunt i Irena Bernaccy

8.30

+ Henryk Kaźmierczak, Adam Kądziela

8.30

+ Kazimiera Kosińska

9.45

I Komunia Święta

11.30

I Komunia Święta

15.00

+ Marian Bodda

18.30

+ Jan Wesołowski

 

Intencje mszalne 06.05.2018 r.- 13.05.2018 r.

Niedziela: 06.05.2018 r.

7.00

+ Irena, Eugeniusz, Czesław Koszela

7.00

+ Kazimierz, Wiktoria, Jan Drzewieccy i Władysław Opioła

7.00

+ Aniela Kozińska

8.30

+ Leonard Nowak

8.30

+ Anna w 19, Wiktor Jańczuk w 4 rocznicę śmierci, Anna, Seweryn i Krzysztof Kempińscy oraz zmarli z rodziny Jańczuków i Maciejuków

8.30

W 25 rocznicę ślubu Aleksandry i Jerzego z podziękowaniem za odebrane łaski oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata

10.00

+ ks. Władysław Grzegorek i zmarli z rodziny Grzegorków i Zawadzkich

10.00

+ Helena, Walenty Zubczyńscy

11.30

+ Kazimierz Koperski i zmarli z rodziny

11.30

+ Pelagia, Marcin Woźniczka

11.30

+ Jerzy Matacz (greg. 1)

15.00

+ Wacław, Wacława Bułakowscy

18.30

+ Anna, Dawid Osikowscy

Poniedziałek: 07.05.2018 r.

6.30

+ Róża Sarnowska

6.30

+ Eugeniusz Rosiński

7.00

+ Marian Łukomski

7.00

+ Janina Guziołek

7.00

+ Janusz Pawlak

18.00

+ Stanisław, Stanisława Gąsiorowscy i zmarli z rodziny

18.00

+ Anna Wełnogórska

18.00

+ Jerzy Matacz (greg.2)

Wtorek: 08.05.2018 r.

6.30

+ Stanisław, Antonina, Stanisław Opaczewscy

6.30

+ Ludosława i Stanisław Pierańscy oraz Jerzy Stróżniak

7.00

+ Stanisław, Leokadia Giza

7.00

+ Franciszek, Stanisława, Stefan, Zygmunt Saj

18.00

+ Florian Modrak w 30 rocznicę śmierci

18.00

+ Mariusz Przybylski w 5 rocznicę śmierci

18.00

+ Jerzy Matacz (greg.3)

Środa : 09.05.2018 r.

6.30

+Jerzy Matacz (greg.4)

6.30

+ Józef Libner, Piotr Jóźwiak

7.00

O Błogosławieństwo Boże w rodzinie: Moniki i Marcina

7.00

+ Zygfryd Szrama

18.00

+ Stanisława Nelke i zmarli z rodziny Zembrzuskich

18.00

+ Bernard, Zenon, Melania Walter

18.00

+ Stanisław Tomaszewski

Czwartek: 10.05.2018 r.

6.30

+ Anna Rzepka w 7 rocznicę śmierci

7.00

+ Alicja Kwiatkowska

7.00

+ Janina Guziołek

18.00

W 70 urodziny Urszuli Piskorskiej z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie oraz Błogosławieństwo Boże na dalsze lata

18.00

+ Maria Markowicz

18.00

+ Jerzy Matacz (greg.5)

Piątek: 11.05 2018 r.

6.30

+ Alfons Kruża w 4 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny Krużów

6.30

+ Ryszard Czerniak

7.00

+ Wiktoria Przybysz

7.00

+ Kazimierz Rybski w 10 rocznicę śmierci

7.00

W 18 urodziny Julity Rożek z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie oraz Błogosławieństwo Boże na dalsze lata

18.00

+ Józefa, Jan Grzywacz i Bronisław Ślimak

18.00

+ Anna Wełnogórska

18.00

+ Jerzy Matacz (greg.6)

Sobota: 12.05.2018 r.

6.30

+ Lubomira Kmiecikowska

6.30

+ Kazimiera Kosińska

7.00

+ Ludomira, Roman Simoni

7.00

+ Krzysztof Kaźmierski

7.00

+ Jerzy Matacz (greg.7)

18.00

+ Kazimierz Steć w 2 rocznicę śmierci

18.00

+ Antoni Wiśniewski w 24 rocznicę śmierci

18.00

+ Wiesław Kaczmarek

Niedziela: 13.05.2018 r.

7.00

+ Zofia, Dominik Łykowscy

7.00

+ Kazimierz Kaczmarek i zmarli rodzice

8.30

+ Maria w 10 rocznicę śmierci, Bronisław Dalewscy, Weronika, Józef, Stanisław Kaźmierczak

8.30

+ zmarli z rodziny Skowrońskich i Orchowskich

8.30

+ Jerzy Matacz (greg.8)

10.00

+ Maria Markowicz

10.00

O zdrowie i potrzebne łaski dla Tadeusza Kamyszka.

11.30

I Komunia Święta

15.00

+ Zofia, Stanisław Soszyńscy

18.30

+ Helena, Czesław Krysińscy, Jadwiga, Henryk Matuszyńscy

 

Intencje mszalne 29.04.2018 r.- 06.05.2018 r.

Niedziela: 29.04.2018 r.

7.00

+ Jadwiga Geszke w 3 rocznicę śmierci

7.00

+ Władysław Kurowski (greg.27)

7.00

+ Marianna, Wanda i Konstanty Piekarscy

8.30

+ Andrzej Chwalik, Halina Wąchalska

10.00

W 55 urodziny Małgorzaty z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą

o zdrowie oraz błogosławieństwo Boże na dalsze lata , a także z prośbą

o szczęśliwe rozwiązanie dla córki

11.30

W 40 rocznicę ślubu Doroty i Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie oraz Błogosławieństwo Boże na dalsze lata

15.00

+ Monika, Wojciech Frąckowiak oraz zmarli z rodziny

18.30

+ Krzysztof Nowicki

Poniedziałek:30.04.2018 r.

6.30

+ Teodozja Pawlak

6.30

+ Eugeniusz Rosiński

7.00

+ Felicja Olech - Cegiel i zmarli z rodziny Cegiel

7.00

+ Marianna, Wacław Święciochowscy

18.00

57 rocznica ślubu Teresy i Stanisława z podziękowaniem za otrzymane łaski

oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.00

+ Stanisław Koziński

18.00

+ Władysław Kurowski (greg.28)

Wtorek: 01.05.2018 r.

6.30

+ Marian Skonieczny w 16 rocznicę śmierci

6.30

+ Zygmunt Lange

7.00

+ Krystyna Węsierska oraz zmarli z rodziny Węsierskich,

Kosmowskich i Dawid Borowczyk w 1 rocznicę śmierci

7.00

+ Łucja Misch

7.00

O dary Ducha Świętego dla Mikołaja na czas matury i wyboru drogi życiowej

18.00

+ Zbigniew Idaszak  

18.00

+ Czesława, Adam Wietrzykowscy

Środa: 02.05.2018 r.

6.30

+ Mariusz Kajder

6.30

+ Władysław Kurowski (greg.30)

7.00

+ Pelagia, Sylwester, Barbara i Zenon Kamyszek

7.00

+ Janina Guziołek

18.00

+ Bronisława, Edmund Sobczak w 10 rocznicę śmierci

Czwartek: 03.05.2018 r. Matki Bożej Królowej Polski

7.00

+ Maria Cieślicka

7.00

+ Jadwiga, Tadeusz, Romuald Pawlak

8.30

W intencji kapłanów posługujących w naszej parafii

10.00

+ Helena, Czesław Sołtysiak

11.30

+ Leontyna Ademek, Zenon Sobiesiak, Alicja Lewandowska, Jacek Komorowski

15.00

W intencji Ojczyzny

18.30

+ Kazimierz, Kazimiera Orlikowscy

Piątek: 04.05 2018 r.

6.30

+ Eugeniusz Rosiński

7.00

+ Stanisław Woźniak

7.00

+ Wiktoria Przybysz

16.00

+ Paweł Śmiatacz

18.00

+ Msza św. zbiorowa za zmarłych

Sobota: 05.05.2018 r.

6.30

+ Janina, Eugeniusz Kasprowicz, Samuel Divita, Janina Krerowicz

6.30

+ Dawid Borowczyk w 1 rocznicę śmierci

7.00

+ Krystyna, Stanisław, Grzegorz Drybańscy

7.00

+ Kazimierz Figas

18.00

+ Bożena, Jan Rosińscy w 2 rocznicę śmierci  

18.00

+ Elżbieta, Zygmunt, Andrzej, Stanisława, Sylwester Trojanowscy,

Helena, Józef Łuczka

Niedziela: 06.05.2018 r.

7.00

+ Irena, Eugeniusz, Czesław Koszela

7.00

+ Kazimierz, Wiktoria, Jan Drzewieccy i Władysław Opioła

7.00

+ Aniela Kozińska

8.30

+ Leonard Nowak

8.30

+ Anna, Wiktor Jańczuk w 4 rocznicę śmierci, Anna, Seweryn Kempińscy

oraz zmarli z rodziny Jańczuków i Maciejuków

8.30

W 25 rocznicę ślubu Aleksandry i Jerzego z podziękowaniem za otrzymane łaski

oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

10.00

+ ks. Władysław Grzegorek i zmarli z rodziny Grzegorków i Zawadzkich

10.00

+ Helena, Walenty Zubczyńscy

11.30

+ Kazimierz Koperski i zmarli z rodziny

11.30

+ Pelagia, Marcin Woźniczka

11.30

+ Jerzy Matacz (greg. 1)

15.00

+ Wacław, Wacława Bułakowscy

18.30

+ Anna, Dawid Osikowscy

Intencje mszalne 22.04- 29.04.2018 r.

Niedziela: 22.04.2018 r.

7.00

+ Helena, Czesław Krysińscy, Jadwiga, Henryk Matuszyńscy

7.00

+ Jerzy Soszyński w 5 rocznicę śmierci

7.00

+ Eugeniusz Rosiński

8.30

+ Zofia Furche w 5 rocznicę śmierci oraz zmarli z rodzin Leśnych i Kaszyńskich

8.30

+ Józefa, Dionizy, Teodor Witek i Czesław Bzura

8.30

+ Helena Gaca

10.00

+ Stefania Łukomska

10.00

+ Jan Kicior i zmarli z rodziny

11.30

+ Bronisław Kmiecikowski

11.30

+ Prakseda, Maksymilian Wiśniewscy

11.30

+ Hanna, Stanisław, Tomasz Mroczkowscy

15.00

+ Alicja Łuszcz

18.30

 w 27 rocznicę ślubu Lidii i Jarosława z podziękowaniem

za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

Poniedziałek: 23.04.2018 r.

6.30

+ Władysław Kurowski (greg.21)

6.30

Z prośbą o dobre przygotowanie do I Komunii Świętej dla Wojtka

oraz o błogosłwieństwo Boże dla Wojciecha

7.00

+ Jerzy Matacz

7.00

+ Stanisław Woźniak

7.00

+ Jerzy Gadziński

18.00

+ Anna Wełnogórska

18.00

+ Maria Markowicz

18.00

W 70 urodziny Wojciecha z podziękowaniem za otrzymane łaski

oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

Wtorek: 24.04.2018 r.

6.30

+ Czesława Nawrocka

6.30

+ Władysław Kurowski (greg.22)

7.00

+ Stanisław Woźniak

7.00

+ Urszula Antas

7.00

+ Renata Kasprzak

18.00

+ Henryk, Kazimiera, Andrzej Szafraniak

18.00

+ Stanisław Kłonowski

18.00

+ Wiesław Kaczmarek

Środa:25.04.2018 r.

6.30

+ Władysław Kurowski (greg.23)

7.00

+ Urszula Antas

7.00

+ Weronika Nykiel

18.00

+ Krystyna w 3 rocznicę śmierci i Tadeusz Matuszyńscy oraz Zofia Szulczewska

18.00

+ Marian Bodda w 10 rocznicę śmierci

18.00

+ Melania Walter

Czwartek: 26.04.2018 r.

6.30

+ Władysław Kurowski (greg.24)

6.30

+ Józef Libner

7.00

+ Henryk Szabla

7.00

+ Urszula Antas

7.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Zofii

18.00

+ Jacek Maciejewski w 9 rocznicę śmierci

18.00

+ Edward Kapciński w 9 rocznicę śmierci

18.00

+ Helena Gaca

Piątek: 27.04 2018 r.

6.30

+ Henryk Bruk

6.30

+ Władysław Kurowski (greg.25)

7.00

+ Zbysław Woźniakowski

7.00

+ Janina Guziołek

7.00

+ Eugeniusz Rosiński

18.00

+ Roman, Henryk Nelke

18.00

+ Stanisława, Wacław Nitka, Bogumiła, Marian Sobkowiak oraz zmarli z rodzin: Nitka, Pińskich, Sobkowiak, Kozaneckich i Hanasz

18.00

+ Helena, Kazimierz Hensler, Halina Pawlak, Władysława Mikuła

Sobota: 28.04.2018 r.

6.30

+ Mariusz Kajder

6.30

+ Władysław Kurowski (greg.26)

7.00

+ Kazmierz Borowski

7.00

+ Roman, Stanisław Bultrowicz, Jan, Joanna Socha

7.00

+ Eugeniusz Rosiński

18.00

+ Ryszard, Stefania, Kazimierz Staszewscy

18.00

+ Salomea, Czesław, Jan, Marian Kamińscy

18.00

+ Bernadeta Eichstaedt

Niedziela: 29.04.2018 r.

7.00

+ Jadwiga Geszke w 3 rocznicę śmierci

7.00

+ Władysław Kurowski (greg.27)

7.00

+ Marianna, Wanda i Konstanty Piekarscy

8.30

+ Andrzej Chwalik, Halina Wąchalska

10.00

W 55 urodziny Małgorzaty z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie oraz błogosławieństwo Boże na dalsze lata  a także z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie dla córki

11.30

W 40 rocznicę ślubu Doroty i Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski

i z prośbą o zdrowie oraz błogosławieństwo Boże na dalsze lata

15.00

+ Monika, Wojciech Frąckowiak oraz zmarli z rodziny

18.30

+ Krzysztof Nowicki

 

Intencje mszalne 15.04.2018 r.- 22..04.2018 r.

Niedziela: 15.04.2018 r.

7.00

+ Renata Kasprzak

7.00

+ Helena, Jan Wieczorek

7.00

 + Irena Walczak w 3 rocznicę śmierci

8.30

Z okazji rocznicy urodzin Grażyny

8.30

+ Eleonora, Józef Komisarek

8.30

W 30 rocznicę ślubu Marii i Stanisława z podziękowaniem za

otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

10.00

+ Władysław Kurowski (greg.13)

10.00

+ Łucja, Władysław i Zdzisław Pilichowscy

10.00

+ Maria Sosnowska w 10 rocznicę śmierci i Henryk Pomorski

11.30

+ Józef, Alicja Kujawa

11.30

+ Łucja Macińska w 5 rocznicę śmierci

11.30

+ Helena, Jan i Dariusz Stryganek

15.00

+ Kazimierz  Kiedrowski i zmarli z rodziny

15.00

+ Maria Trudzińska

18.30

+ zmarli z rodziny: Bilewskich, Matuszewskich i Brzostowskich

Poniedziałek:16.04.2018 r.

6.30

+ Wacław Opaczewski, Aniela, Lidia i Józef Ciesielscy

6.30

+ Władysław Kurowski (greg.14)

7.00

+ Danuta Popielska

7.00

+ Janina Guziołek

7.00

O ulgę w cierpieniu i łaskę zdrowia dla Leona

18.00

+ Rudolf, Maria Kozaneccy, Kazimiera Martynowska

18.00

+ Anna Wełnogórska

18.00

+ Helena Gaca

Wtorek:17.04.2018 r.

6.30

+ Henryk Szabla

6.30

+ Eugeniusz Rosiński

7.00

+ Bogumiła Rachel

7.00

+ Zygfryd Szrama

7.00

O Opatrzność Bożą i dary Ducha Świętego dla syna i wnuków

18.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo

i wszelkie potrzebne łaski dla Beaty i Dariusza z okazji 25 rocznicy ślubu

18.00

+ Stanisław Majchrzak

18.00

+ Władysław Kurowski (greg.15)

Środa: 18.04.2018 r.

6.30

+ Zofia, Antoni, Kazimierz Kukurenda

6.30

+ Wiesław Kaczmarek

7.00

+ Jozef Rosiak

7.00

+ Teodozja Pawlak

18.00

+ Maria Markowicz

18.00

+ Edmund Rzyski

18.00

+ Władysław Kurowski (greg.16)

Czwartek: 19.04.2018 r.

6.30

+ Stanisław Woźniak

6.30

+ Renata Kasprzak

7.00

+ Jerzy Świeciochowski

7.00

+ Stanisława, Edward Lewiccy, Dariusz Stryganek i zmarli z rodziny Priebe

18.00

+ Anna Wełnogórska

18.00

+ Maria Markowicz

18.00

+ Władysław Kurowski (greg.17)

Piątek: 20.04 2018 r.

6.30

+ Jan Osowiec

6.30

+ Helena Gaca

7.00

+ Zdzisław Fojutowski

7.00

+ Marianna Socha

7.00

+ Franciszka, Zygmunt, Ryszard Budziak, Janina, Bolesław Adamkiewicz

18.00

W 50 rocznicę ślubu Zofii i Jana  Zamiara z podziękowaniem

za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie oraz błogosławieństwo Boże na dalsze lata

18.00

+ Anna Wełnogórska

18.00

+ Władysław Kurowski (greg.18)

Sobota: 21.04.2018 r.

6.30

+ Henryk Szabla

6.30

+ Władysław Kurowski (greg.19)

6.30

+ Henryk Bruk

7.00

+ Maria Różańska w 1 rocznicę śmierci

7.00

+ Kazimierz, Aneta, Leszek Chojeccy

7.00

+ Anna Wełnogórska

18.00

+ Kazimierz w 20 rocznicę śmierci , Marta Krause oraz zmarli z rodziny Krause

18.00

+ Maria Różańska

18.00

+ Maria, Piotr, Eugeniusz Kabacińscy

Niedziela: 22.04.2018 r.

7.00

+ Helena, Czesław Krysińscy, Jadwiga, Henryk Matuszyńscy

7.00

+ Jerzy Soszyński w 5 rocznicę śmierci

7.00

+ Eugeniusz Rosiński

8.30

+ Zofia Furche w 5 rocznicę śmierci oraz zmarli z rodziny: Leśnych i Kaszyńskich

8.30

+ Józefa, Dionizy, Teodor Witek i Czesław Bzura

8.30

+ Helena Gaca

10.00

+ Stefania Łukomska

10.00

+ Jan Kicior

11.30

+ Bronisław Kmiecikowski

Intencje mszalne 08.04.2018 r.-15.04.2018 r.

Niedziela: 08.04.2018 r.  Niedziela Miłosierdzia

7.00

+ Maria, Bolesław Radke

7.00

+ Genowefa w 5 rocznicę śmierci i Ludwik Weber

8.30

+ Stanisław w 5 rocznicę śmierci, Weronika, Józef Kaźmierczak,

Maria i Bronisław Dalewscy

8.30

W 40 rocznicę ślubu Aliny i Zdzisława z podziękowaniem za

otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

8.30

+ Wiesław Kaczmarek

10.00

+ Bernard i Łucja Jankowscy

10.00

+ Wiktoria, Sylwester i Jerzy Soszyńscy

11.30

+ Maria Woźna – Majewska

11.30

W 40 rocznicę ślubu Elżbiety i Tomasza z podziękowaniem za

otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata

11.30

Maciej Jagodziński

11.30

W 16 rocznicę ślubu Danuty i Krzysztofa z podziękowaniem za

otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

15.00

W 40 rocznicę ślubu Danuty i Wojciecha z podziękowaniem za

otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.30

+ Bronisława Bergman

Poniedziałek:09.04.2018 r.

6.30

+ Krystyna Gorońska

6.30

+ Władysław Kurowski (greg. 7)

7.00

+ Stanisław Woźniak

7.00

+ Irena Manuszak w 3 rocznicę śmierci

7.00

+ Eugeniusz Rosiński

18.00

W intencji życia poczętego i osób podejmujących duchową adopcję

18.00

+ Mieczysława w 12 rocznicę śmierci,Mariusz, Sławomir i Stanisław Filip

18.00

+ Krystyna Gorońska

Wtorek:10.04.2018 r.

6.30

+ Henryk Szabla

6.30

+ Krystyna Gorońska

7.00

+ Zbysław Woźniakowski

7.00

+ Bogdan Skotarczak oraz rodzice z obojga stron

7.00

+ Władysław Kurowski (greg. 8)

18.00

+ Józef, Teodora, Aniela, Telesfor Przybylscy

18.00

+ Katarzyna i Stanisław Skrzypczak

18.00

+ Maria i Eugeniusz Straszewscy oraz zmarli z rodziny: Straszewskich i Dudziaków

Środa: 11.04.2018 r.

6.30

O zdrowie i Błogosławieństwo Boże w rodzinie

6.30

+ Władysław Kurowski (greg. 9)

7.00

+ Jerzy Strumiński

7.00

+ Janina Guziołek

18.00

+ Marian Nowak w 6 rocznicę śmierci, Zofia i Marian Kaszuba

18.00

+ Anna Wełnogórska

18.00

+ Wiesław Kaczmarek

Czwartek: 12.04.2018 r.

6.30

+ Czesława, Tadeusz Grzeszkowiak

6.30

+ Władysław Kurowski (greg. 10)

7.00

+ Stanisław Woźniak

7.00

+ Walenty Frąckowiak

18.00

+ Anna,Janina, Michał Nawroccy i zmarli z rodziny

18.00

+ Anna Wełnogórska

18.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie oraz

błogosławieństwo Boże na dalsze lata dla Wandy i Mieczysława

Piątek: 13.04 2018 r.

6.30

O Opatrzność Bożą i dary Ducha Świętego dla syna i wnuków

6.30

+ Władysław Kurowski (greg. 11)

7.00

+ Józef Dąbrowski oraz zmarli z rodziny: Koźmińskich i Sokołowskich

7.00

+ Marian Łukomski

18.00

+ Krzysztof Maciejewski w 19 rocznicę śmierci

18.00

+ zmarli z rodziny : Parusów i Rudzkich

18.00

+ Wojciech Chojecki

Sobota: 14.04.2018 r.

6.30

+ Wiktoria Przybysz

6.30

+ Józef Libner, Piotr Jóźwiak

7.00

+ Zofia, Teodozja, Stefan Wejchan

7.00

+ Jadwiga Opaczewska

7.00

+ Wiesław Kaczmarek

18.00

+ Antonina, Chryzostom, Bolesław Szydlarscy

18.00

+ Maria, Jan, Jerzy Kędzierscy i Marianna Kulas

18.00

+ Kazimierz Brzewiński

Niedziela: 15.04.2018 r.

7.00

+ Renata Kasprzak

7.00

+ Helena, Jan Wieczorek

7.00

 + Irena Walczak w 3 rocznicę śmierci

8.30

Z okazji rocznicy urodzin Grażyny

8.30

+ Eleonora, Józef Komisarek

8.30

W 30 rocznicę ślubu Marii i Stanisława z podziękowaniem

za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

10.00

+ Władysław Kurowski (greg. 13)

10.00

+ Łucja, Władysław i Zdzisław Pilichowscy

10.00

+ Maria Sosnowska w 10 rocznicę śmierci i Henryk Pomorski

11.30

+ Józef, Alicja Kujawa

11.30

+ Łucja Macińska w 5 rocznicę śmierci

11.30

+ Helena, Jan Stryganek

15.00

+ Kazimierz  Kiedrowski i zmarli z rodziny

15.00

+ Maria Trudzińska

18.30

+ zmarli z rodziny: Bilewskich, Matuszewskich i Brzostowskich

Intencje mszalne 01.04.2018 r.-08.04.2018 r.

Niedziela: 01.04.2018 r. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

8.30

+ Danuta Popielska

8.30

+ ks. Jerzy, Pelagia i Stanisław Śrama

8.30

+ Bolesława, Józefa, Władysław i Franciszek Wietrzykowscy

10.00

+ Stanisław Socha

10.00

+ Adam Różański

11.30

+ Helena, Ludwik, Anna Błaszczyk

11.30

+ Anna, Józef, Stefan Wełnogórscy i zmarli z rodziny

11.30

+ Mieczysław Duszyński

15.00

+ Joanna i Stanisław Walter, Eugenia i Leon Matysiak

18.30

+ Dawid Borowczyk

Poniedziałek: 02.04.2018 r.

7.00

+ Janina w 30 rocznicę śmierci i Czesław Kapela

7.00

+ Maria Cieślicka

7.00

+ Maria Markowicz

8.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla rodziny

8.30

+ zmarli z rodziny: Parusów i Rudzkich

8.30

+ Maria, Jan Szczepańscy, Katarzyna, Piotr i Eugenia Kwiatkowscy

10.00

+ Marian, Leokadia Kaźmierczak i Danuta Stankiewicz

10.00

+ Wojciech Jaskuła w 6 rocznicę śmierci i Grzegorz Lewandowski

11.30

+ Alicja Lewandowska, Leontyna Adamek, Jacek Komorowski,

Zenon Sobiesiak i zmarli z rodziny

11.30

+ Czesława, Aleksander i Kazimierz Wojtasińscy

11.30

+ Ludomira Kmiecikowska

15.00

+ Helena Stryganek w 2 rocznicę śmierci

18.30

+ Janina, Antoni, Emilia Kierczyńscy oraz zmarli z rodzin:

Kierczyńskich i Ostrowskich

Wtorek: 03.04.2018 r.

6.30

+ Mariusz Kajder

6.30

+ Mieczysław Duszyński

7.00

+ Józef Libner

7.00

+ Kazmierz Figas

18.00

+ Krystyna i Henryk Wiśniewscy

18.00

+ Felicja Berkowska

18.00

+ Władysław Kurowski (greg.1)

Środa: 04.04.2018 r.

6.30

+ Urszula Antas

6.30

+Władysław Kurowski (greg.2)

7.00

+ Stanisław Woźniak

7.00

+ Grażyna Hodur

18.00

+ Jerzy Matacz w 1 rocznicę śmierci

18.00

+ Mieczysław Ostrowski oraz zmarli z rodziny: Pikułów i Stępniów

18.00

+ Wiesław Kaczmarek

Czwartek: 05.04.2018 r.

6.30

+ Helena Gaca

6.30

+ Władysław Kurowski (greg.3)

7.00

+Jadwiga Opaczewska

7.00

+ Zbysław Woźniakowski

18.00

+ Kazimierz Figas

18.00

W intencji kaplanów posługujących w naszej Parafii

18.00

+ Eugeniusz Rosiński

Piątek: 06.04.2018 r.

6.30

+ Florian Dziubek

6.30

+ Władysław Kurowski (greg.4)

7.00

+ Stanisław Woźniak

7.00

+ Romuald Furche

16.00

+ Krzysztof Michalski

18.00

+ Msza św. zbiorowa za zmarłych

Sobota: 07.04.2018 r.

6.30

+ Teodora, Marian Gollus, Krystyna, Stanisław Kaniasty

6.30

+ Kazimiera Kosińska

7.00

+ Maria Markowicz

7.00

+ Zygfryd Szrama

7.00

+ Władysław Kurowski (greg.5)

18.00

+ Genowefa Szumera w 1 rocznicę śmierci

18.00

+ Andrzej Szeliski

Niedziela: 08.04. 2018 r.  Niedziela Miłosierdzia

7.00

+ Maria, Bolesław Radke

7.00

+ Genowefa w 5 rocznicę śmierci i Ludwik Weber

8.30

+ Stanisław, Weronika, Józef Kaźmierczak, Maria i Bronisław Dalewscy

8.30

W 40 rocznicę ślubu Aliny i Zdzisława z podziękowaniem za otrzymane łaski

oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata

8.30

+ Wiesław Kaczmarek

10.00

+ Bernard i Łucja Jankowscy

10.00

+ Wiktoria, Sylwester i Jerzy Soszyńscy

11.30

+ Maria Woźna - Majewska

11.30

W 40 rocznicę ślubu Elżbiety i Tomasza z podziękowaniem za otrzymane łaski

oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata

11.30

Maciej Jagodziński

11.30

W 16 rocznicę ślubu Danuty i Krzysztofa z podziękowaniem za otrzymane łaski

oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata

15.00

W 40 rocznicę ślubu Danuty i Wojciecha z podziękowaniem za otrzymane łaski

oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata

18.30

+ Bronisława Bergman

 

Intencje mszalne 25.03.03.2018 r.-08.04.2018 r.

Niedziela Palmowa: 25.03. 2018 r.

7.00

+ Gabriela, Kazimierz Lewandowscy

7.00

+ Marek Witkowski w 3 rocznicę śmierci

8.30

+ Wincenty Magowski

8.30

+ Krystyna Gorońska

10.00

+ Leon Olejniczak,Wiktoria, Franciszek i Zbigniew Nawroccy oraz Pelagia Radacz

11.30

+ Marianna, Jan Kobielscy i Janusz Kronowiecki

15.00

+ Ewa, Kazimierz Kamińscy oraz zmarli z rodziny

18.30

+ Józef Przybylski oraz zmarli z rodziny

Poniedziałek: 26.03.2018 r.

6.30

+ Stanisław Woźniak

6.30

+ Zofia Szulczewska, Krystyna i Tadeusz Matuszyńscy

7.00

+ Zbysław Woźniakowski

7.00

+ Wiesław Kaczmarek

7.00

+ Leon Rosiński

18.00

+ Marian Kaźmierczak

18.00

O trzeźwość i Błogosławieństwo Boże dla członków Trzemeszeńskiego Klubu Abstynenckiego

Wtorek: 27.03.2018 r.

6.30

+ Wiesław Kaczmarek

6.30

+ Piotr Lubiński w 1 rocznicę śmierci

7.00

+ Zygfryd Szrama

7.00

+ Marian Łukomski

7.00

+ Roman Rojewski w 20 rocznicę smierci

18.00

W 18 urodziny Jana z podziękowaniem za otrzymane łaski

oraz z prośbą o Opiekę Bożą nad nim

18.00

+ Genowefa w 12 rocznicę śmierci i Eugeniusz Rosińscy

Środa: 21.03.2018 r.

6.30

+ Henryk Szabla

6.30

O Opatrzność Bożą i dary Ducha Świętego dla syna i wnuków

7.00

+ Julian Nowakowski w 4 rocznicę śmierci

7.00

+ Henryk Węgrzyn w 1 rocznicę śmierci i Barbara Wietrzykowska

7.00

+ Stanisław Woźniak

18.00

+ Stanisław Tomaszewski

18.00

+ Gabriela w 3 rocznicę i Kazimierz w 20 rocznicę śmierci Lewandowscy

Wielki Czwartek: 29.03.2018 r.

18.00

W intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii

18.00

Z prośbą o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii

18.00

+ Ireneusz Kłysz i zmarli z rodziny

18.00

+ Anna Wełnogórska

18.00

+ Wiesław Kaczmarek

18.00

+ Eugeniusz Rosiński

 

Wielki Piątek: 30.03 2018 r., 18.00 Liturgia Męki Pańskiej

 

Wielka Sobota: 31.03.2018

21.00

Wigilia Paschalna w int. Parafian

21.00

+ Franciszek Cieślewicz w 11 rocznicę śmierci

21.00

+ Krzysztof Kaźmierski

21.00

+ Eugeniusz Rosiński

 

Niedziela: 01.04.2018 r. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

8.30

+ Danuta Popielska

8.30

+ ks. Jerzy, Pelagia i Stanisław Śrama

8.30

+ Bolesława, Józefa, Władysław i Franciszek Wietrzykowscy

10.00

+ Stanisław Socha

10.00

+ Adam Różański

11.30

+ Helena, Ludwik, Anna Błaszczyk

11.30

+ Anna, Józef, Stefan Wełnogórscy i zmarli z rodziny

11.30

+ Mieczysław Duszyński

15.00

+ Joanna i Stanisław Walter, Eugenia i Leon Matysiak

18.30

+ Dawid Borowczyk

 

Intencje mszalne 18.03.03.2018 r.-.25.03.2018 r.

Niedziela: 18.03.2018 r.

7.00

+ Zbigniew Idaszak

7.00

+ ks. Jerzy, Pelagia i Stanisław Śrama

8.30

+ Zbigniew Śliwczyński w 6 rocznicę śmierci

8.30

+ Roman Bultrowicz w 1 rocznicę śmierci

10.00

+ Józef Michalski

10.00

+ Maria, Józef Lukstedt

11.30

+ Stefania Łukomska w 5 rocznicę śmierci

11.30

+ Helena, Kazimierz Duszyńscy

15.00

+ Józef Czarnecki

18.30

+ Józef Pawlak i Leon Libner

Poniedziałek: 19.03.2018 r.

6.30

+ Mieczysław Klukas w 3 rocznicę śmierci

6.30

+ Krystyna Gorońska

7.00

+ Józef Welzandt

7.00

+ Cecylia Roszak

7.00

+ Józefa Józefiak

18.00

+ Henryk Żychski

18.00

+ Zbigniew Nowakowski

Wtorek: 20.03.2018 r.

6.30

+ Wiesław Kaczmarek

6.30

+ Aleksandra, Józef, Dominik i Marek Haliccy

7.00

+ Stanisław Woźniak

7.00

+ Richard Fredriksen

7.00

+ Stefan i Stanisława Bujanowscy

18.00

+ Krystyna Nowosielska w 8 rocznicę śmierci oraz zmarli

z rodziny: Nowosielskich, Wiszniaków i Malchorków

18.00

W 18 urodziny Patryka z podziękowaniem za otrzymane łaski

oraz z prośbą o Opiekę Bożą nad nim

Środa: 21.03.2018 r.

6.30

+ Ryszard Zieliński oraz zmarli z rodziny Zielińskich

6.30

+ Stanisław Woźniak

7.00

+ Eugeniusz Rosiński

7.00

+ Wiesław Kaczmarek

7.00

+ Marian Łukomski

18.00

+ Łucja Misch

18.00

+ Benedykt Gotowała w 20 rocznicę śmierci

Czwartek: 22.03.2018 r.

6.30

+ Melania Walter

6.30

+ Jan Osówiec

7.00

+ Łucja Misch

7.00

+ Roman, Stanisław Bultrowicz oraz Jan i Joanna Socha

7.00

+ Marian Łukomski

18.00

+ Bolesława,Czesław i Eugeniusz Rosińscy

18.00

+ Lucjan Mikołajczak

Piątek: 23.03 2018 r.

6.30

+ Wiesław Kaczmarek

6.30

+ Renata Kasprzak

7.00

+ Eugeniusz Szymański

7.00

+ Zbysław Woźniakowski

7.00

W 80 urodziny Mariana z podziękowaniem za otrzymane łaski

i z prośbą o dalsze Błogosławieństwo Boże

18.00

+ Regina, Władysław i Agata Karwasińscy

Sobota: 24.03.2018 r.

6.30

+ Mieczysław Duszyński

6.30

+ Eugeniusz Semeniuk

7.00

+ Marian Markowicz

7.00

+ Jadwiga Opaczewska

7.00

+ Maria Sosnowska w 10 rocznicę śmierci

18.00

+ Leokadia i Marian Kaźmierczak oraz Danuta Stankiewicz

Niedziela: 25.03. 2018 r.

7.00

+ Gabriela, Kazimierz Lewandowscy

7.00

+ Marek Witkowski w 3 rocznicę śmierci

8.30

+ Wincenty Magowski

8.30

+ Krystyna Gorońska

10.00

+ Leon Olejniczak,Wiktoria, Franciszek i Zbigniew Nawroccy oraz Pelagia Radacz

11.30

+ Marianna, Jan Kobielscy i Janusz Kronowiecki

15.00

+ Ewa, Kazimierz Kamińscy oraz zmarli z rodziny

18.30

+ Józef Przybylski oraz zmarli z rodziny

 

Intencje mszalne 11.03.03.2018 r.- 18.03.2018 r.

 

Niedziela: 11.03.2018 r.

7.00

+ Maria Cieślicka

7.00

+ Stanisława, Bolesław, Jan, Alojzy Eckert

7.00

Z prośbą o zdrowie dla Eugeniusza

8.30

+ Zofia, Piotr, Władysław, Kazimierz, Józef i Stanisław Zachwieja

8.30

+ Barbara Kamyszek

8.30

+ Ludwika Jagła-Borys

10.00

+ Marta, Stefan Staniszewscy, Stefania Smykowska, Izabela  Piaskowska

i Zbigniew Sołtysiak

10.00

+ Halina Pałuczak

11.30

W 1 urodziny Julii, z podziękowaniem za życie, zdrowie i z prośbą o

błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Najświętszej

11.30

+ Halina, Przemysław Nowaczyk, Jacek Marchlewicz

11.30

+ Kazimierz Ziółkowski

15.00

+ Czesława Misch oraz zmarli z rodziny

18.30

+ Zofia Józefiak

Poniedziałek: 12.03.2018 r.

6.30

+ Marian Guzialowski w 25 rocznicę śmierci

6.30

+ Krystyna Gorońska

7.00

+ Daniela Zawodna, Kazimiera i Franciszek Bociek

7.00

+ Bogumiła Rachel

7.00

+ Wiesław Kaczmarek

18.00

+ Łucja Misch

18.00

+ Krzysztof Zaradny w 3 rocznicę śmierci

18.00

+ Czesława Sieradzka

Wtorek: 13.03.2018 r.

6.30

+ Stanisław Woźniak

6.30

+ Krystyna Gorońska

7.00

+ Bożena Rewers

7.00

+ Gabriela Dąbrowska

18.00

+ Krystyna Nowosielska oraz zmarli z rodziny: Bosak, Ferenz i Jagła

18.00

+ Krystyna Derezińska oraz zmarli z rodziny: Derezińskich i Szturemskich

18.00

+ Wiesław Kaczmarek

Środa: 14.03.2018 r.

6.30

+ Henryk Szabla

6.30

+ Wiesław Kaczmarek

7.00

+ Anna Wełnogórska

7.00

+ Romuald Wełniak

18.00

+ Czesława, Stefan, Marian, Stanisława i Władysław oraz zmarli z rodziny:

Majewskich i Ciesielskich

18.00

+ Andrzej Chwalik

18.00

+ Wiktoria Jankowska

Czwartek: 15.03.2018 r.

6.30

+ Wiesław Kaczmarek

6.30

+ Kazimiera Kosińska

7.00

+ Czesław, Maria i Jarosław Różewicz

7.00

+ Mieczysław Nowaczyk

18.00

+ Jolanta Wojciechowska w 15 rocznicę śmierci i Leokadia Pulnik

18.00

+ Czesław Kosmacz w 4 rocznicę śmierci

18.00

+ Jan Szulda

Piątek: 16.03 2018 r.

6.30

+ Stanisław Woźniak

6.30

+ Kazimiera Kosińska

7.00

+ Wiesław Kaczmarek

7.00

+ Mariusz Pietrzak

18.00

+ Urszula i Edmund Tomczak

18.00

+ Kazimiera Martynowska i zmarli z rodziny

18.00

+ Krystyna Gorońska

Sobota: 17.03.2018 r.

6.30

+ Danuta Świstacz w 4 rocznicę śmierci i zmarli rodzice

6.30

+ Piotr, Bernard i Kazimierz Geszke

7.00

+ Zbigniew Roszak

7.00

+ Franciszek Półtoranos, Marian Wilk, Pelagia, Alojzy Boruccy

7.00

+ Krystyna Gorońska

18.00

+ Adam Buzała w 18 rocznicę śmierci

18.00

+ Zbigniew Guściora w 7 rocznicę śmierci, Janina, Feliks i Stanisław Baran

18.00

+ Melania Walter

Niedziela: 18.03. 2018 r.

7.00

+ Zbigniew Idaszak

7.00

+ ks. Jerzy, Pelagia i Stanisław Śrama

8.30

+ Zbigniew Śliwczyński w 6 rocznicę śmierci

8.30

+ Roman Bultrowicz w 1 rocznicę śmierci

10.00

+ Józef Michalski

10.00

+ Maria, Józef Lukstedt

11.30

+ Stefania Łukomska w 5 rocznicę śmierci

11.30

+ Helena, Kazimierz Duszyńscy oraz Czesław i Andrzej Kabacińscy

15.00

+ Józef Czarnecki

18.30

+ Józef Pawlak i Leon Libner

Intencje mszalne 04.03.2018 r.- 04.03.2018 r.

Niedziela: 04.03 2018 r.

7.00

+ Kazimiera Tomaszewska

7.00

+ Stanisław Tomaszewski (greg. 29)

7.00

+ Jan Budny

8.30

+ Renata Czarnecka w 8 rocznicę śmierci 

8.30

+ Jadwiga Nowak w 1 rocznicę śmierci oraz zmarli z rodziny Nowaków

8.30

+ Wiktoria Jankowska

10.00

+ Regina Kwiatkowska (3 rocz. śm.), Joanna, Wincenty Pacanowscy

10.00

+ Jan Bartoń

11.30

+ Eugeniusz Paszkiewicz

11.30

+ Teofil i Joanna Błaszczyk

11.30

+ Kazimierz Pietrzak

15.00

+ Aleksander Choniej w 4 rocznicę śmierci

18.30

+ Lech Wiśniewski

Poniedziałek: 05.03.2018 r.

6.30

+ Małgorzata Alwin

6.30

+ Wiesław Kaczmarek

7.00

+ Stanisław Woźniak

7.00

+ Danuta Popielska

18.00

+ Stanisław Tomaszewski (greg.30)

18.00

+ Jan (11 rocz. śm.) i Wiktoria Przybysz

18.00

O błogosławieństwo Boże dla osób, które wspierały Stanisława Tomaszewskiego

w czasie choroby

Wtorek: 06.03.2018 r.

6.30

+ Zofia, Szczepan, Florian Wędzikowscy

7.00

+ Czesław Sommer

7.00

+ Maria, Dominik i Jan Zamiara

18.00

+ Kazimierz Cieślewicz oraz zmarli z rodziny

18.00

+ Łucja Misch

18.00

+ Wiesław Kaczmarek

Środa: 07.03.2018 r.

6.30

+ Anna Gulczyńska

7.00

+ Marek Szymański i Piotr Lange w 17 rocznicę śmierci

7.00

+ Stanisław Woźniak

18.00

+ Andrzej (15 rocz. śm.), Czesław i Justyn Krause

18.00

+ Maria, Florian Krawczyńscy

18.00

+ Melania Walter

Czwartek: 08.03.2018 r.

6.30

+ Wieńczysława Krerowicz

6.30

+ Wiesław Kaczmarek

7.00

+ Danuta Hartwich

7.00

+ Jadwiga Opaczewska

18.00

+ Jadwiga i Henryk (20 rocz. śm.) Matuszyńscy, Helena i Czesław Krysińscy

18.00

+ Anna Wełnogórska

18.00

+ Melania Walter

Piątek: 09.03 2018 r.

6.30

+ Melania Walter

6.30

+ Krystyna Gorońska

7.00

+ Stanisław Woźniak

7.00

+ Stanisław Majchrzak w 1 rocznicę śmierci

18.00

+ Pelagia Tysiak

18.00

+ Łucja Misch

18.00

+ Wiktoria Jankowska

Sobota: 10.03.2018 r.

6.30

+ Stefan, Maria Cegiel i zmarli z rodziny

6.30

+ Kazimierz Tylman w 1 rocznicę śmierci

7.00

+ Maria Markowicz

7.00

+ Krystyna, Stanisław, Grzegorz Drybańscy

18.00

+ Kazimierz, Marianna Kiedrowscy

18.00

+ Genowefa Szumera

18.00

+ Gabriela Dąbrowska

Niedziela 11.02. 2018 r.

7.00

+ Maria Cieślicka

7.00

+ Stanisława, Bolesław, Jan, Alojzy Eckert

8.30

+ Zofia, Piotr, Władysław, Kazimierz i Józef Zachwieja

8.30

+ Barbara Kamyszek

8.30

+ Ludwika Jagła - Borys

10.00

+ Marta, Stefan Staniszewscy, Stefania Smykowska, Izabela  Piaskowska

i Zbigniew Sołtysiak

10.00

+ Halina Pałuczak

11.30

W 1 urodziny Julii, z podziękowaniem za życi i zdrowie oraz z prośbą o

błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej

11.30

+ Halina, Przemysław Nowaczyk, Jacek Marchlewicz

11.30

+ Kazimierz Ziółkowski

15.00

+ Czesława Misch oraz zmarli z rodziny

18.30

+ Zofia Józefiak

Intencje mszalne 25.02.2018 r.- 04.03.2018 r.

 

Niedziela: 25.02. 2018 r.

7.00 + Stanisław Tomaszewski (greg.22)
7.00 + Konstancja i Józef Kupś, Jadwiga i Edmund Tomczak
8.30 + Helena i Roman Tubaccy, Władysław Koperski
8.30 + Maria, Józef, Edward i Feliks Pleszewscy
8.30 + Wiesław Kaczmarek
10.00 + Jan, Stanisław Domagała, Jan, Władysława, Ignacy Kabacińscy
10.00 + Łucja Misch
11.30 + Kazimierz w 16 rocznicę śmierci i Henryk Burnos
11.30 W 18 urodziny Marty Syta z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia
15.00 + Anna Szymczak w 4 rocznicę śmierci
18.30 + Marian Kaźmierczak

Poniedziałek: 26.02.2018 r. 

6.30 + Stanisław Tomaszewski (greg. 23)
6.30 + Marian Kamiński
7.00 +Janina Wójkowska
7.00 + Stanisław Woźniak
18.00 + Czesław Śmigielski w 2 rocznicę śmierci
18.00 + Łucja Misch
18.00 + Czesława Sieradzka

Wtorek: 27.02.2018 r. 

6.30 + Stanisław Kostrzewa
6.30 + Eufemia Piekarska
7.00 + Stanisław Tomaszewski (greg. 24)
7.00 + Wiktoria Przybysz
18.00 + Jan Dalewski w 1 rocznicę śmierci
18.00 + Maria, Stanisław Szlacher
18.00 + Melania Walter

Środa: 28.02.2018 r. 

6.30 + Stanisław Tomaszewski (greg. 25)
6.30 + Włodzimierz Dulęba
7.00 + Józefa, Jadwiga, Joachim Słomka oraz zmarli z rodziny: Słomków i Nowaków
7.00 + Irena Pietrzak
18.00 + Wojciech, Adrian Witkowscy oraz zmarli z rodziny Witkowskich
18.00 + Łucja Misch
18.00 +Melania Walter

Czwartek:01.03.2018 r. 

6.30 + Czesława Sieradzka
6.30 + Krystyna Gorońska
7.00 + Jakub Walter
7.00 + Stanisław Busiakiewicz
18.00 W intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii
18.00 + Stanisław Tomaszewski (greg.26)
18.00 + Melania Walter

Piątek: 02.03 2018 r. 

6.30 + Melania Walter
6.30 + Krystyna Gorońska
7.00 + Maria Wojciechowska
7.00 + Halina Matuszewska
16.00 + Stanisław Tomaszewski (greg.27)
18.00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych

Sobota: 03.03.2018 r. 

6.30 + Kazimiera Marchlewicz
6.30 + Teodozja Pawlak
7.00 + Stanisław Tomaszewski (greg.28)
7.00 + Marek Szymański
7.00 + Ryszard Fojutowski
18.00 + Henryk Pawełczak
18.00 + Marta Cieślak

Niedziela: 04.03 2018 r. 

7.00 + Kazimiera Tomaszewska
7.00 + Stanisław Tomaszewski (greg. 29)
7.00 + Jan Budny
8.30 + Renata Czarnecka w 8 rocznicę śmierci 
8.30 + Jadwiga Nowak w 1 rocznicę śmierci oraz zmarli z rodziny Nowaków
8.30 + Wiktoria Jankowska
10.00 + Regina Kwiatkowska w 3 rocznicę śmierci, Joanna, Wincenty Pacanowscy
10.00 + Jan Bartoń
11.30 + Eugeniusz Paszkiewicz
11.30 + Teofil i Joanna Błaszczyk
11.30 + Kazimierz Pietrzak
15.00 + Aleksander Choniej w 4 rocznicę śmierci
18.30 + Lech Wiśniewski

 

 

Intencje mszalne 18.02.2018 r.- 25.02.2018 r.

 

Niedziela: 18.02. 2018 r.

7.00 + Maria Cieślicka oraz zmarli z rodziny Bartzów i Cieślickich
7.00 + Stanisław Tomaszewski (greg. 15)
8.30 + Łucja Misch 
8.30 + Felicja Berkowska
10.00 Z prośbą o łaskę zdrowia dla Oliwii i Olka
10.00 + Regina i Marian Mądry 
10.00 + Halina Masłowska-Zdralewicz
11.30 + Alfred Opioła oraz zmarli z rodziny Opiołów i Wilandów
11.30 + Antoni, Marianna, Edmund Krupińscy oraz zmarli z rodzin Krupińskich i Dembczyńskich
15.00 + Jolanta, Jan Chmielewscy
18.30 + Marian Kaźmierczak

Poniedziałek: 19.02.2018 r. 

6.30 + Stanisław Tomaszewski (greg. 16)
6.30 + Alfons Kowalczyk
7.00 + Andrzej Korolewicz, Melania i Stefan Saj
7.00 + Eugeniusz Szymański
18.00 + Antonina, Chryzostom i Bolesław Szydlarscy
18.00 + Krystyna Witczak

 Wtorek: 20.02.2018 r.

6.30 + Janina Wójkowska
6.30 + Gabriela Dąbrowska
7.00 + Stanisław Tomaszewski (greg. 17)
7.00 + Stefania Mietlicka
18.00 + Tadeusz Nijak
18.00 + Łucja Misch
18.00 + Zdzisława Kowalczyk

 Środa: 21.02.2018 r.

6.30 + Stanisław Tomaszewski (greg. 18)
7.00 + Bogdan Bąkiewicz
7.00 + Janina Wójkowska
18.00 + Czesława, Stanisława, Marian, Władysław, Stefan oraz zmarli z rodziny: Majewskich i Ciesielskich
18.00 + Andrzej Piec

 Czwartek: 22.02.2018 r.

6.30 + Stanisław Tomaszewski (greg.19)
6.30 + Gabriela Dąbrowska
7.00 + Janina Wójkowska
7.00 + Stanisław Woźniak
18.00 + Mirosław Winiarski w 14 rocznicę śmierci
18.00 + Anna Wełnogórska
18.00 + Zdzisława Kowalczyk

 Piątek: 23.02.2018 r.

6.30 + Lubomira Kmiecikowska
7.00 + Stanisław Woźniak
7.00 + Zbysław Woźniakowski
14.15 W intencji wspólnot
18.00 + Stanisław Tomaszewski (greg. 20)
18.00 + Stefan, Albertyna, Maria, Florian Krawczyńscy

 Sobota: 24.02.2018r.

6.30 + Mieczysław Duszyński
7.00 + Stanisław Tomaszewski (greg.21)
7.00 + Stanisław Opaczewski
18.00 + Alicja Prus w 1 rocznicę śmierci
18.00 + Michał Małolepszy, Kazimiera i Franciszek Łuczak

 Niedziela: 25.02. 2018 r.

7.00 + Stanisław Tomaszewski (greg.22)
7.00 + Konstancja i Józef Kupś, Jadwiga i Edmund Tomczak
8.30 + Helena i Roman Tubaccy, Władysław Koperski
8.30 + Maria, Józef, Edward i Feliks Pleszewscy
8.30 + Wiesław Kaczmarek
10.00 + Jan, Stanisław Domagała, Jan, Władysława, Ignacy Kabacińscy
10.00 + Łucja Misch
11.30 + Kazimierz (16 rocz. śm.) i Henryk Burnos
11.30 W 18 urodziny Marty Syta z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia
15.00 + Anna Szymczak w 4 rocznicę śmierci
18.30 + Marian Kaźmierczak

Święta

Poniedziałek, VII Tydzień zwykły
Rok B, II
Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła

Liturgia słowa

Sonda