piątek,
19 lipca 2019

8 maja 2015 r. nadaliśmy nazwę naszej grupie... Większością głosów zadecydowaliśmy, że nasza wspólnota nazywać się bedzie EXODUS - co znaczy "wyjście". Nazwa ta nawiązuje zarówno do wspólnoty młodzieży, jaka istniała już u nas w parafii przed laty, a także do naszych początków... Zaczęliśmy się spotykać właśnie od momentu wyjścia - wyjścia na ulice Trzemeszna, we wrześniu 2013 roku. Podczas naszego pierwszego skupienia, które odbyliśmy na Lednicy, w październiku 2013 r. również przeżyliśmy nasze symboliczne wyjście, kiedy nad ranem zostaliśmy zbudzeni, aby wspólnie udać się nad jezioro, gdzie odnowiliśmy nasze przyrzeczenia chrzcielne. Nazwa ta ma przypominać nam, że razem we wspólnocie, wyszliśmy z dotychczasowego życia i wspólnie weszliśmy na drogę poznawania Boga i siebie nawzajem. Zdajemy sobie sprawę, że EXODUS to dopiero początek i przed nami długa droga,ale mamy nadzieję, że Ziemia Obiecana stanie się kiedyś i naszym udziałem.

EXODUS

Opiekunem Exodusu jest ks. Przemysław Grzybowski

Wspólnota jest owocem akcji ewangelizacyjnej, która odbyła sie
w Trzemesznie w dniach 8-14 września 2013 roku.

Spotykamy sie w każdy piątek o godz. 19:00 w domku przy plebanii.
Zapraszamy młodzież od 8 szkoły podstawowej wzwyż na nasze spotkania,
podczas których wspólnie poznajemy Chrystusa i uczymy się
żyć we wspólnocie.

zapraszamy do odwiedzania naszej strony na fb, na której znajdują się