PLAN KOLĘDY 2017/2018

 

Plan kolędy może ulec zmianie,

prosimy sprawdzić krótko przed planowanym terminem

 

Jeśli komuś z ważnych powodów nie odpowiada

zaplanowany termin kolędy,

prosimy o umówienie się na inny czas


Wprowadzono zmianę godziny rozpoczęcia kolędy

na niektórych trasach

 

  

 

Dzień

 

Godzina

 

Trasa

 

27.12.2017

Środa

09.00

Popielewo

09.00

Trzemżal od p. Niewiadomskich do drogi na Szydłowo, Kuźnia i podwórze za Kuźnią

09.00

Trzemżal od p. Podedwornych do p. Menclewiczów  i p. Krzewińska

09.00

Ostrowite – 4 domy od zakrętu do bloków + droga na Trzemżal, droga na Jerzykowo i Jerzykowo

28.12.2017

Czwartek

09.00

Trzemżal od p. Pietrasa („Górka”) do p. Winklów

09.00

Mijanowo od końca i Trzemżal Huby

09.00

Święte, Wymysłowo

09.00

Kozłówko i Wymysłowo 1 – 9 oraz 36 – 38 (Wawrzynowo)

29.12.2017

Piątek

09.00

Cytrynowo i Bystrzyca

09.00

Lubiń cz. 1

09.00

Lubiń cz. 2

13.00

Lubiń bloki nr 33, 26, 25

30.12.2017

Sobota

09.00

Rudki 23, ul. Dworcowa 14 oraz Rudki od szosy do przejazdu

09.00

Rudki bloki nr 11, 14, 21, 22

09.00

Rudki bloki nr 20, 19, 18, 17, 16, 15

09.00

Ostrowite (część należąca do parafii w Trzemesznie) + bloki

02.01.2018

Wtorek

15.00

Długa cała (o nr. 1 obie stony)

15.00

Słoneczna i Osiedlowa

16.00

Kościuszki 2 – 24

15.00

Żółwia, Ogrodowa, Kościuszki nieparzysta 1 – 17

03.01.2018

Środa

16.00

Kościuszki nieparzyste 19 – 37 oraz parzyste 28 – 36

16.15

Kościuszki 30, 1 – 30

 

15.00

Kościuszki 30, 31 – 60

 

15.00

Brzozówiec 2 – 31

04.01.2018

Czwartek

15.00

Czarnieckiego cała, Sportowa str. parzysta od nr. 14 do 2 i Źródełko

15.00

Sportowa str. parzysta od końca (nr 54) do nr. 16

15.45

Sportowa, str. nieparzysta od końca (nr 27A) do nr. 1

15.00

Kościuszki 38 – 46 oraz 46A, 41 – 50

05.01.2018

Piątek

15.00

Plac Powstańców, Wleklińskiego

15.00

Wodna, Tumska, Górna

06.01.2018

Sobota

15.00

Piastowska 7, 1 – 25

15.00

Kościuszki 48, Chrobrego 1, 1 – 25

07.01.2018

Niedziela

15.30

Wiosny Ludów i Plac Kosmowskiego

15.00

Chrobrego 1, 26 – 45; Kościuszki 46A, 1 – 10

15.00

Kościuszki 46A, 11 – 40

08.01.2018

Poniedziałek

15.45

22 Stycznia od nr. 1 do końca (bez bloków) oraz 1 Maja 27

15.00

Św. Ducha i 1 Maja oprócz nr. 27

15.00

Piastowska 3, 1 – 20; Piastowska 4, 31 – 40

15.00

Piastowska 3, 21 – 40; Piastowska 2a

09.01.2018

Wtorek

16.00

Piastowska 1, 1 – 20; Piastowska 4, 41 - 50

15.00

Piastowska 1, 21 – 40; Piastowska 4, 21 – 30

15.00

Chrobrego 4, 1 – 30

15.00

Chrobrego 4, 31 – 60

10.01.2018

Środa

15.00

Chrobrego 6, 1 – 30

15.00

Chrobrego 6, 31 – 60

15.00

Kard. Wyszyńskiego od początku

16.00

Wiśniowa – od końca

11.01.2018

Czwartek

15.00

22 Stycznia 3, 1 – 30

15.00

22 Stycznia 3, 31 – 60

15.00

22 Stycznia 5, 1 – 30

15.45

22 Stycznia 5, 31 – 60

12.01.2018

Piątek

15.00

22 Stycznia 3, 61 – 75; 22 Stycznia 5, 61 – 75

15.00

22 Stycznia 7, 1 – 30

15.00

22 Stycznia 7, 31 – 60

13.01.2018

Sobota

09.00

Zieleń – Baba i przy szosie od p. Baranowskiej do p. Woźniak (nr 99)

09.00

Zieleń – Osiedle nad jeziorem oraz wieś do nr. 52

09.00

Zieleń – od nr. 54 do p. Macioł oraz bloki 68 – 71

09.00

Zieleń – Wybudowanie Orchowskie

14.01.2018

Niedziela

15.00

Kasztanowa (domki) i Kalinowa

15.00

Kasztanowa 5

15.01.2018

Poniedziałek

15.00

Piastowska 8, 36 – 55; Piastowska 4, 1 – 10

15.00

Piastowska 6, 1 – 20; Piastowska 4, 11 – 20

15.00

Piastowska 5, 1 – 30

15.45

Piastowska 5, 31 – 60

16.01.2018

Wtorek

15.00

Piastowska, 9, 1 – 10; Piastowska 5, 61 – 75  

15.00

Piastowska 9, 11 – 45

15.00

Mieszka I 2 i 4

15.00

Mieszka I 10 i 12

17.01.2018

Środa

16.15

Mieszka I domy szeregowe 10o – 10a

15.00

Mieszka I domy szeregowe 14n – 14a

16.00

Piastowska 10, 1 – 10; Piastowska 12, 21 – 40   

15.00

Piastowska 10, 11 – 45

18.01.2018

Czwartek

15.00

Piastowska 14, 1 – 30

15.00

Piastowska 14, 31 – 40; Piastowska 12, 1 – 20

15.00

Piastowska 8, 1 – 35

15.45

Jasna, Kwiatowa, Rybacka, Jeziorna

19.01.2018

Piątek

15.00

Dąbrowskiego 1 – 17 i parzyste do końca

15.00

Dąbrowskiego 19 i nieparzyste do końca

15.00

Plac Kilińskiego 1 – 6

15.00

Plac Kilińskiego 7 – 18

20.01.2018

Sobota

09.00

Wymysłowo wieś od p. Łuczyszyn do szkoły

09.00

Wymysłowo od p. Cieślewicz, nad jeziorem do p. Pieczyńskich

09.00

Niewolno – nowe osiedle od końca (od p. Balcerków)

09.00

Niewolno – od początku do p. Kędzierskich i droga do Pasieki

21.01.2018

Niedziela

15.00

Niewolno – Huby i od p. Walczak do p. Mutschke

15.00

Niewolno – od p. Rodak do p. Oleszko + bloki

15.45

Konopnickiej

22.01.2018

Poniedziałek

15.45

Orchowska 2 – 28 oraz nr 21

15.00

Kopernika str. parzysta od nr. 2

15.00

Kopernika str. nieparzysta od nr. 1

15.00

Prusa i Reymonta

23.01.2018

Wtorek

15.00

Lipowa, Polna, Modrakowa, Reja

15.00

Szymańskiego 1 – 15 (obie strony oprócz nr. 2)

15.30

Szymańskiego 2 oraz 17 – 21 i Przemysłowa 1

15.00

Szymańskiego od nr. 18 do końca oraz Przemysłowa oprócz nr. 1

24.01.2018

Środa

16.00

Rudki 34, 39, 29, 1 oraz Jaśminowa

16.15

Rudki 55 oraz Kolonowa, Modrzewiowa i Zielona

15.00

Rudki przed stacją Orlen od końca do p. Szoszorków

15.00

Parkowa

25.01.2018

Czwartek

15.45

Dworcowa (od końca) i Jesionowa

15.30

Pl. Św. Wojciecha 1 – 10

15.00

Pl. Św. Wojciecha 11 – 18

15.00

Pl. Św. Wojciecha 19 – 23

26.01.2018

Piątek

15.00

Droga na Folusz, Foluska, Aleja Niepodległości

15.00

Św. Jana nr 2 oraz 1 – 11

15.00

Św. Jana 13 – 17

15.00

Św. Jana str. parzysta od nr. 4 do końca

27.01.2018

Sobota

09.00

Bieślin

09.00

Folusz, Kierzkowo, Pasieka, Huta Trzemeszeńska

13.00

Mogileńska i Różana

13.00

Działkowa i Krańcowa

28.01.2018

Niedziela

15.30

Toruńska

15.00

Marchlewicza oraz Śniadeckich 1 – 15b

29.01.2018

Poniedziałek

15.00

Mickiewicza nieparzysta 1 -15

15.00

Mickiewicza nieparzysta 19 – 31

15.00

Mickiewicza parzysta 2 – 12

15.45

Mickiewicza parzysta 14 – 26

30.01.2018

Wtorek

15.00

Drybańskiego, Staszica i Żeromskiego str. parzysta od nr. 32

15.00

Agronomówka i Żeromskiego str. nieparzysta

15.00

Kochanowskiego od początku

15.00

Sosnowa, Wrzosowa i Brzoskwiniowa

31.01.2018

Środa

16.15

Miaty – wieś oraz bloki nr 26 i 27

16.00

Miaty – bloki nr 28, 29, 30, 31

15.00

Śniadeckich 17 – 23 oraz Szkolna cała

 

15.00

Sienna i Borowskiego

Święta

Wtorek, III Tydzień zwykły Rok B, II Dzień Powszedn

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Sonda