Dzisiaj jest

środa,
16 stycznia 2019

(16. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń:
7281131

Wyszukiwanie

PLAN KOLĘDY 2018/2019

 

Kolęda odbywa się według kolejności z grafiku

 

Plan kolędy może ulec zmianie,

prosimy sprawdzić krótko przed planowanym terminem

 

Jeśli komuś z ważnych powodów nie odpowiada zaplanowany termin kolędy,

prosimy o umówienie się na inny czas

 

 

Dzień

 

Godzina

 

Trasa

 

27.12.2018

Czwartek

09.00

Mijanowo od końca i Trzemżal Huby

09.00

Trzemżal od p. Niewiadomskich do drogi na Szydłowo, Kuźnia i podwórze za Kuźnią

15.00

Trzemżal od p. Podedwornych do p. Borowiaków

09.00

Trzemżal od p. Krzewińskiej do p. Winklów („Górka)

28.12.2018

Piątek

09.00

Ostrowite bloki od 18-rodz. + część należąca do par. Trzemeszno od p. Borowych

09.00

Ostrowite – 4 domy od zakrętu do bloków + droga na Trzemżal, droga na Jerzykowo i Jerzykowo

13.00

Brzozówiec od nr. 2

29.12.2018

Sobota

09.00

Wymysłowo od p. Cieślewicz, nad jeziorem do p. Liberkowskich

09.00

Święte, Wymysłowo

09.00

Kozłówko i Wymysłowo 1 – 9 oraz 36 – 38 (Wawrzynowo)

09.00

Wymysłowo wieś od p. Łuczyszyn

30.12.2018

Niedziela

15.00

Borowskiego od początku, Sienna od końca

15.00

Śniadeckich 17 – 23 oraz Szkolna cała

31.12.2018

Poniedziałek

09.00

Rudki 23, ul. Dworcowa 14 oraz Rudki od szosy do przejazdu

09.00

Rudki bloki nr 11, 14, 21, 22

09.00

Rudki bloki nr 20, 19, 18, 17, 16, 15

09.00

Św. Ducha i 1 Maja oprócz nr. 27

02.01.2019

Środa

15.00

Drybańskiego, Staszica i Żeromskiego str. parzysta od nr. 32

15.00

Agronomówka i Żeromskiego str. nieparzysta

15.00

Kochanowskiego od końca

15.00

Działkowa od końca (początek u p. Karczewskich) i Krańcowa

03.01.2019

Czwartek

16.00

Mickiewicza 1 – 15

15.00

Mickiewicza 19 – 31

 

15.00

Mickiewicza 2 – 12

 

15.00

Mickiewicza 14 – 26

04.01.2019

Piątek

16.00

Mogileńska (od końca) i Różana (od końca)

16.30

Toruńska

05.01.2019

Sobota

09.00

Zieleń przy drodze do Popielewa oraz Popielewo

09.00

Bieślin

09.00

Folusz, Kierzkowo, Pasieka, Huta Trzemeszeńska

13.00

Droga na Folusz, Foluska, Aleja Niepodległości

07.01.2019

Poniedziałek

15.30

Św. Jana nieparzyste 1 – 11

15.00

Św. Jana nieparzyste 13 – 17

15.00

Św. Jana parzyste 2 – 18

15.00

Dworcowa i Jesionowa

08.01.2019

Wtorek

15.00

Pl. Św. Wojciecha 1 – 10

16.00

Pl. Św. Wojciecha 11 – 18

16.00

Pl. Św. Wojciecha 19 – 23

15.00

Sosnowa, Wrzosowa i Brzoskwiniowa

09.01.2019

Środa

15.00

Miaty – wieś oraz bloki nr 26 i 27

15.00

Miaty – bloki nr 28, 29, 30, 31

15.00

Parkowa

15.00

Prusa i Reymonta

10.01.2019

Czwartek

15.30

Jaśminowa od końca, Rudki 34, 39, 29, 1

15.00

Rudki 55 oraz Klonowa, Modrzewiowa i Zielona

15.00

Rudki przed stacją Orlen od końca do p. Szoszorków

15.00

Orchowska 2 – 28 oraz nr 21

11.01.2019

Piątek

15.00

Kard. Wyszyńskiego od początku

16.30

Wiśniowa od początku

15.00

Konopnickiej

12.01.2019

Sobota

09.00

Niewolno Trąby i od p. Marszał do p. Mutschke

09.00

Niewolno nowe osiedle od początku (od strony Trzemeszna)

09.00

Niewolno od p. Rodak do p. Oleszko + bloki

09.00

Niewolno od początku do p. Kędzierskich + droga do Pasieki

13.01.2019

Niedziela

15.00

Tumska, Górna, Wodna

15.00

Kościuszki 46a, 11 – 40

14.01.2019

Poniedziałek

15.00

Marchlewicza i Śniadeckich 1 – 15b oraz 25

15.00

Szymańskiego 1 – 15 (obie stony oprócz nr. 2)

15.00

Szymańskiego 2 oraz 17 – 21 i Przemysłowa 1

15.00

Szymańskiego od nr. 18 do końca oraz Przemysłowa oprócz nr. 1

15.01.2019

Wtorek

15.00

Reja, Modrakowa, Polna, Lipowa

15.00

Kopernika str. parzysta od końca

15.00

Kopernika str. nieparzysta od końca

15.00

Jeziorna, Rybacka, Kwiatowa, Jasna

16.01.2019

Środa

15.00

Słoneczna i Osiedlowa

15.00

Długa (cała) od nr. 1 obie strony

15.00

Kościuszki parzyste 2 - 24 

15.00

Kościuszki 38 – 46 oraz 46a, 41 – 50

17.01.2019

Czwartek

15.00

Żółwia, Ogrodowa, Kościuszki nieparzyste 1 – 17

15.00

Kościuszki 30, 16 – 30; 1 – 15

15.00

Kościuszki 30, 46 – 60; 31 – 45

15.00

Kościuszki nieparzyste 19 – 37 oraz parzyste 28 – 36

18.01.2019

Piątek

15.00

Kościuszki 48, Chrobrego 1, 11 – 25; 1 – 10

15.00

Kościuszki 46a, 1 – 10; Chrobrego 1, 36 – 45; 26 - 35

15.00

Piastowska 5, 16 – 30; 1 – 15

15.00

Piastowska 5, 46 – 60; 31 – 45

19.01.2019

Sobota

09.00

Zieleń – Baba i przy szosie od p. Baranowskiej do p. Woźniak (nr 99)

09.00

Zieleń – Wybudowanie Orchowskie

09.00

Zieleń od nr. 54 do p. Macioł oraz bloki nr 68 – 71

09.00

Zieleń – osiedle nad jeziorem oraz wieś do nr. 52

20.01.2019

Niedziela

16.00

Mieszka I 2 i 4

15.00

Mieszka I 10 i 12

15.00

Mieszka I domy szeregowe 14a – 14n

21.12.2019

Poniedziałek

15.00

Mieszka I domy szeregowe 10a – 10o

15.00

Kasztanowa 5

15.00

Kalinowa od końca, Kasztanowa domki od końca

15.00

Lubiń bloki nr 33, 26, 25

22.01.2019

Wtorek

15.00

Piastowska 5, 61 – 75; Piastowska 9, 1 – 10

15.00

Piastowska 9, 36– 45; 26 – 35; 11 – 25

15.00

Piastowska 8, 1 – 35

15.00

Piastowska 4, 1 – 10; Piastowska 8, 36 – 55

23.01.2019

Środa

15.00

Piastowska 14, 21 – 30; 11 – 20; 1 – 10 

15.00

Piastowska 12, 1 – 10; 11 – 20; Piastowska 14, 31 – 40

15.00

Piastowska 12, 21 – 40; Piastowska 10, 1 – 10

15.00

Piastowska 10, 31 – 45; 21 – 30; 11 – 20

24.01.2019

Czwartek

15.00

Piastowska 7, 1 – 25

15.00

Piastowska 4, 11 – 20; Piastowska 6, 1 – 20

15.00

Piastowska 4, 31 – 40; Piastowska 3, 1 – 20

15.00

Piastowska 4, 41 – 50; Piastowska 1, 1 – 20

25.01.2019

Piątek

15.00

Piastowska 4, 21 – 30; Piastowska 1, 21 – 40

15.00

Piastowska 2a, Piastowska 3, 21 – 40

15.00

22 Stycznia 7, 16 – 30; 1 – 15

15.00

22 Stycznia 7, 46 – 60; 31 – 45

26.01.2019

Sobota

09.00

Lubiń cz. 1

09.00

Lubiń cz. 2

09.00

Cytrynowo i Bystrzyca

13.00

22 Stycznia od nr. 1 do końca (bez bloków) oraz 1 Maja 27

27.01.2019

Niedziela

15.00

Plac Kilińskiego 1 – 6

16.00

Plac Kilińskiego 7 – 18

16.00

Dąbrowskiego 17 i nieparzyste do końca

28.01.2019

Poniedziałek

15.00

Dąbrowskiego 1 – 15 obie strony i parzyste do końca

15.00

22 Stycznia 5, 61 – 75; 22 Stycznia 3, 61 – 75

15.00

22 Stycznia 5, 46 – 60, 31 – 45 

15.30

22 Stycznia 5, 16 – 30; 1 – 15

29.01.2019

Wtorek

15.00

22 Stycznia 3, 16 – 30; 1 – 15

16.00

22 Stycznia 3, 46 – 60; 31 – 45

15.00

Chrobrego 4, 16 – 30; 1 – 15

16.00

Chrobrego 4, 46 – 60; 31 – 45

30.01.2019

Środa

15.00

Chrobrego 6, 16 – 30; 1 – 15

15.00

Chrobrego 6, 46 – 60; 31 – 45

15.00

Plac Powstańców, Wleklińskiego

15.00

Sportowa nieparzysta od nr. 1 do końca

31.01.2019

Czwartek

15.00

Czarnieckiego cała, Sportowa str. parzysta od nr. 14 do 2 i Źródełko

15.00

Sportowa str. parzysta od nr. 16 do końca i Widokowa

15.00

Wiosny Ludów i Plac Kosmowskiego

Święta

Środa, I Tydzień zwykły
Rok C, I
Dzień Powszedni

Sonda