Dzisiaj jest

sobota,
25 stycznia 2020

(25. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń:
9886533

Wyszukiwanie

Z powodu choroby ks. Artura jesteśmy zmuszeni do przełożenia kolędy u niektórych Parafian: w Miatach w blokach nr 28, 29, 30 i 31; na ulicach: Zielonej, Modrzewiowej, Klonowej, Mogileńskiej, Różanej, Marchlewicza, Śniadeckich, Szymańskiego nr 2 oraz 17 – 21, Przemysłowej 1, a także w Rudkach na osiedlu przy stacji Orlen. Odbędzie się ona po niedzieli 2 lutego, w terminach podanych poniżej. Godziny rozpoczęcia kolędy pozostają bez zmian. Ponieważ w grafiku mogą być wprowadzane zmiany, prosimy o ponowne sprawdzenie go przed wyznaczonym terminem kolędy. Komu z ważnej przyczyny nie odpowiada nowy, wyznaczony termin, prosimy o umówienie się na inny czas.

PLAN KOLĘDY 2019/2020

 

Kolęda odbywa się według kolejności z grafiku

 

Plan kolędy może ulec zmianie, prosimy sprawdzić krótko przed planowanym terminem

 

Jeśli komuś z ważnych powodów nie odpowiada zaplanowany termin kolędy, prosimy o umówienie się na inny czas

 

 

Dzień

 

Godzina

 

Trasa

 

27.12.2019

Piątek

11.30

Mijanowo od końca i Trzemżal Huby

09.00

Trzemżal od p. Niewiadomskich do drogi na Szydłowo, Kuźnia i podwórze za Kuźnią

09.00

Trzemżal od p. Podedwornych do p. Borowiaków

09.00

Trzemżal od p. Krzewińskiej do p. Winklów („Górka)

28.12.2019

Sobota

09.00

Ostrowite bloki + część należąca do par. Trzemeszno od p. Borowy

09.00

Ostrowite – 4 domy od zakrętu do bloków + droga na Trzemżal, droga na Jerzykowo i Jerzykowo

09.00

Lubiń cz. 1

09.00

Lubiń cz. 2

29.12.2019

Niedziela

15.30

Plac Powstańców, Wleklińskiego

15.00

Chrobrego 6, 1-30

15.00

Chrobrego 6, 31-60

30.12.2019

Poniedziałek

09.00

Kozłówko, Wymysłowo 1 – 9 oraz Wawrzynowo

09.00

Święte, Wymysłowo

11.00

Wymysłowo od p. Cieślewicz, nad jeziorem do p. Liberkowskich

15.45

Wiosny Ludów i Plac Kosmowskiego

31.12.2019

Wtorek

09.00

Rudki 55 i 23, ul. Dworcowa 14 oraz Rudki od szosy do przejazdu

09.00

Rudki bloki nr 11, 14, 21, 22

09.00

Rudki bloki nr 20, 19, 18, 17, 16, 15

09.00

Św. Ducha i 1 Maja oprócz nr. 27

02.01.2020

Czwartek

15.00

Sportowa od końca do nr. 1

15.00

Czarnieckiego całą, Sportowa str. parzysta od nr. 14 do 2 i Źródełko

15.00

Sportowa str. parzysta od nr. 16 do końca oraz Widokowa

15.00

Lubiń bloki nr 33, 26, 25

15.00

Słoneczna i Osiedlowa

03.01.2020

Piątek

15.00

Chrobrego 4, 1-30

15.00

Chrobrego 4, 31-60

 

15.00

22 Stycznia 3, 61-75; 22 Stycznia 5, 61-75

04.01.2020

Sobota

09.00

Zieleń – Baba i przy szosie od p. Baranowskiej do p. Woźniak

09.00

Zieleń – Wybudowanie Orchowskie

09.00

Zieleń  od nr 54 do p. Macioł oraz bloki nr 68 – 71

09.00

Zieleń – osiedle nad jeziorem oraz wieś do nr. 52

09.00

Zieleń przy drodze na Popielewo oraz Popielewo

05.01.2020

Niedziela

14.30

Cytrynowo i Bystrzyca

15.30

Sosnowa, Wrzosowa i Brzoskwiniowa

15.00

22 Stycznia 3, 1-30

07.01.2020

Wtorek

15.00

22 Stycznia od nr. 1 do końca oraz Piastowska 2a

15.30

22 Stycznia 3, 31-60

15.45

22 Stycznia 5, 1-30

15.00

22 Stycznia 5, 31-60

15.30

22 Stycznia 7, 1-30

08.01.2020

Środa

15.00

22 Stycznia 7, 31-60

15.00

Piastowska 1, 1-20; Piastowska 4, 41-50

15.00

Piastowska 1, 21-40; Piastowska 4, 21-30

15.00

Piastowska 3, 1-20; Piastowska 4, 31-40

15.00

Piastowska 3, 21-40; Piastowska 4, 11-20

09.01.2020

Czwartek

15.45

Piastowska 6, 1-20; Piastowska 5, 1-15

15.00

Piastowska 5, 16-45

15.00

Piastowska 5, 46-75

15.45

Piastowska 7, 1-25; Piastowska 9, 1-10

10.01.2020

Piątek

15.00

Piastowska 9, 11-45

15.45

Piastowska 8, 1-35

15.00

Piastowska 8, 36-55; Piastowska 4, 1-10

15.30

Mieszka I 2 i 4

11.01.2020

Sobota

09.00

Niewolno Trąby i od p. Marszał do p. Mutschke

09.00

Niewolno nowe osiedle od końca (od strony Kruchowa)

09.00

Niewolno od p. Rodak do p. Oleszko + bloki

09.00

Niewolno od początku do p. Kędzierskich + droga do Pasieki

12.01.2020

Niedziela

14.00

Wymysłowo wieś od p. Łuczyszyn

15.30

Piastowska 10, 1-10; Piostowska 12, 21-40

15.00

Piastowska 14, 31-40; Piastowska 12, 1-20

13.01.2020

Poniedziałek

15.00

Piastowska 10, 11-45

15.00

Piastowska 14, 1-30

15.00

Dąbrowskiego 1 – 9 obie strony i parzyste do końca

15.00

Dąbrowskiego nieparzyste od 11 do końca

14.01.2020

Wtorek

15.00

Plac Kilińskiego 1 – 6

15.30

Plac Kilińskiego 7 – 18

15.45

Tumska, Górna, Wodna

15.00

Żółwia, Ogrodowa, Kościuszki 1 – 17

15.00

Konopnickiej

15.01.2020

Środa

15.00

Św. Jana nieparzyste 1 – 11

15.00

Św. Jana nieparzyste 13 – 17

15.00

Św. Jana parzyste 2 – 18

15.00

Kochanowskiego od początku

16.01.2020

Czwartek

15.00

Mieszka I 10 i 12

15.45

Mieszka I domy szeregowe 10 a-o; 14 n-a

15.00

Kasztanowa 5 i 14a

15.30

Kasztanowa domki od końca; Kalinowa od początku

17.01.2020

Piątek

15.45

Drybańskiego, Staszica 3 i 5 oraz Żeromskiego str. parzysta od nr. 32

15.00

Agronomówka, Żeromskiego str. nieparzysta i Staszica str. parzysta

15.30

Plac Św. Wojciecha 1 – 10

15.30

Plac Św. Wojciecha 11 – 18

15.00

Plac Św. Wojciecha 19 – 23

18.01.2020

Sobota

09.00

Bieślin

09.00

Folusz, Kierzkowo, Pasieka, Huta Trzemeszeńska

13.00

Działkowa od końca (p. Karczewscy) i Krańcowa

13.00

Brzozówiec od nr. 2

19.01.2020

Niedziela

15.00

Mickiewicza 1 – 15 i 1 Maja 27

15.00

Mickiewicza 19 – 31

16.00

Mickiewicza 2 – 12

15.30

Mickieicza 14 – 26

20.01.2020

Poniedziałek

15.00

Kościuszki parzyste 36 – 28 oraz nieparzyste 37 – 19

15.00

Kościuszki parzyste 2 – 24

15.00

Kościuszki 30, 1-30

15.00

Kościuszki 30, 31-60

21.01.2020

Wtorek

15.30

Kościuszki 46A, 11 – 40

15.45

Kościuszki 48; Chrobrego 1, 1-25

15.00

Chrobrego 1, 26-45; Kościuszki 46A, 1-10

22.01.2020

Środa

15.00

Kościuszki 46A, 41-50 oraz Kościuszki parzyste 46 – 38

15.00

Jasna, Kwiatowa, Rybacka, Jeziorna

23.01.2020

Czwartek

15.00

Lipowa, Polna, Modrakowa, Reja

15.45

Kopernika str. parzysta od nr. 2

24.01.20120

Piątek

15.00

Kopernika str. nieparzysta od początku

15.45

Długa cała obie strony od końca

15.30

Sienna od początku i Borowskiego

25.01.2020

Sobota

09.00

Miaty – droga od Zielenia, wieś oraz bloki nr 26 i 27

09.00

Miaty – bloki nr 28, 29, 30, 31 - przeniesiona na 1 lutego.

13.00

Dworcowa i Jesionowa

26.01.2020

Niedziela

15.00

Parkowa

15.30

Prusa i Reymonta

27.01.2020

Poniedziałek

15.00

Kard. Wyszyńskiego od początku

15.00

Wiśniowa od początku

15.00

Zielona, Modrzewiowa i Klonowa - przeniesiona na 3 lutego.

28.01.2020

Wtorek

15.00

Rudki 1, 29, 39, 34 oraz Jaśminowa od początku

14.00

Rudki przed stacją Orlen od końca - przeniesiona na 4. lutego

15.00

Orchowska 2 – 28 oraz nr 21

29.01.2020

Środa

15.00

Mogileńska od początku i Różana - przeniesiona na 3 lutego

15.00

Toruńska

30.01.2020

Czwartek

15.00

Marchlewicza i Śniadeckich 1 – 15b oraz 25 - przeniesiona na 4 lutego

15.00

Śniadeckich 17 – 23 oraz Szkolna cała

31.01.2020

Piątek

15.00

Szymańskiego 1 – 15 (obie strony oprócz nr. 2)

15.00

Szymańskiego 2 oraz 17 – 21 i Przemysłowa 1 - przeniesiona na 5 lutego

15.00

Szymańskiego od nr. 18 do końca oraz Przemysłowa oprócz nr. 1

01.02.2020

Sobota

13.00

Droga na Folusz, Foluska, Aleja Niepodległości

Święta

Sobota, II Tydzień zwykły
Rok A, II
Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

Sonda