Dzisiaj jest

piątek,
27 stycznia 2023

(27. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń:
22343964

Wyszukiwanie

PLAN KOLĘDY 2022/2023
Plan kolędy należy sprawdzić krótko przed wyznaczonym terminem, ponieważ mogą być wprowadzone zmiany.
Jeśli komuś z ważnych przyczyn nie odpowiada wyznaczony termin, prosimy o kontakt.
-------------------------------------------------
27.12.2022
Wtorek, godz. 09.00
Mijanowo od końca i Trzemżal Huby
Trzemżal od p. Niewiadomskich do drogi na Szydłowo, Kuźnia i podwórze za Kuźnią
Trzemżal od p. Podedwornych do p. Borowiaków
Trzemżal od p. Krzewińskiej do p. Winklów („Górka)
-------------------------------------------------------
28.12.2022
Środa, godz. 09.00
Ostrowite bloki + część należąca do par. Trzemeszno od p. Borowy
Ostrowite – 4 domy od zakrętu do bloków + droga na Trzemżal, droga na Jerzykowo i Jerzykowo
Zieleń przy drodze na Popielewo oraz Popielewo
Zieleń – Baba i przy szosie od p. Baranowskiej do p. Woźniak
-------------------------------------------------------
29.12.2022
Czwartek, godz. 09.00
Miaty – droga od Zielenia, wieś oraz bloki nr 26 i 27
Miaty – bloki nr 28, 29, 30, 31
Lubiń cz. 1 (od nr 1 do
Lubiń cz. 2
------------------------------------------------------
30.12.2022
Piątek, godz. 09.00
Kozłówko, Wymysłowo 1 – 9 oraz Wawrzynowo
Święte, Wymysłowo
Wymysłowo od p. Cieślewicz, nad jeziorem do p. Liberkowskich
Wymysłowo wieś od p. Łuczyszyn
-----------------------------------------------------
31.12.2022
Sobota
godz. 10.00 Rudki 55 i 23, ul. Dworcowa 14 oraz Rudki od szosy do przejazdu
godz. 09.00 Rudki bloki nr 11, 14, 21, 22
godz. 09.00 Rudki bloki nr 20, 19, 18, 17, 16, 15
godz. 09.00 Lubiń bloki nr 33, 26, 25
--------------------------------------------------------------------
02.01.2023
Poniedziałek
godz. 15.00 Sportowa od końca do nr. 1
godz. 15.00 Czarnieckiego całą, Sportowa str. parzysta od nr. 14 do 2 i Źródełko
godz. 15.00 Sportowa str. parzysta od nr. 16 do końca + Widokowa
godz. 15.00 Słoneczna i Osiedlowa
-------------------------------------------------
03.01.2023
Wtorek
godz. 15.00 Chrobrego 4, 1 – 30
godz. 15.00 Chrobrego 4, 31 – 60
godz. 15.45 22 Stycznia 3, 61-75; 22 Stycznia 5, 61-75
godz. 15.00 Zieleń – Wybudowanie Orchowskie
-------------------------------------------------
04.01.2023
Środa
godz. 15.00 22 Stycznia od nr. 1 do końca oraz Piastowska 2a
godz. 15.45 22 Stycznia 3, 1 – 30
godz. 15.00 22 Stycznia 3, 31 – 60
godz. 15.00 22 Stycznia 5, 1-30
godz. 15.00 22 Stycznia 5, 31-60
-------------------------------------------------
05.01.2023
Czwartek
godz. 15.00 22 Stycznia 7, 1-30
godz. 15.30 22 Stycznia 7, 31-60
godz. 15.00 Sosnowa, Wrzosowa i Brzoskwiniowa
------------------------------------------------
07.01.2023
Sobota
godz. 10.00 Zieleń – osiedle nad jeziorem oraz wieś do nr 52
godz. 09.00 Zieleń od nr 54 do p. Macioł oraz bloki nr 68 – 71
godz. 09.00 Cytrynowo i Bystrzyca
godz. 09.00 Bieślin
------------------------------------------------
08.01.2023
Niedziela
godz. 15.00 Piastowska 1, 1-20; Piastowska 4, 41-50
godz. 15.00 Piastowska 1, 21-40; Piastowska 4, 21-30 - odwołana (odbędzie się 27.01)
------------------------------------------------
09.01.2023
Poniedziałek
godz. 15.00 Piastowska 3, 1-20; Piastowska 4, 31-40
godz. 15.00 Piastowska 3, 21-40; Piastowska 4, 11-20
godz. 15.00 Piastowska 6, 1-20; Piastowska 5, 1-15
godz. 15.00 Piastowska 5, 16-45
------------------------------------------------
10.01.2023
Wtorek
godz. 15.00 Piastowska 5, 46-75
godz. 15.45 Piastowska 7, 1-25: Piastowska 9, 1-10
godz. 15.00 Piastowska 9, 11-45
godz. 15.00 Piastowska 8, 1-35
------------------------------------------------
11.01.2023
Środa
godz. 15.00 Piastowska 8, 36-55; Piastowska 4, 1-10
godz. 15.00 Piastowska 10, 1-10; Piastowska 12, 21-40
godz. 15.00 Piastowska 10, 11-45
godz. 15.45 Piastowska 14, 1-30
godz. 15.00 Piastowska 14, 31-40; Piastowska 12, 1-20
-----------------------------------------------
12.01.2023
Czwartek
godz. 15.00 Dąbrowskiego 1 – 9 obie strony i parzyste do końca
godz. 15.30 Dąbrowskiego nieparzyste od 11 do końca
godz. 15.00 Plac Kilińskiego 1 – 6
godz. 15.00 Plac Kilińskiego 7 – 18
godz. 15.00 Prusa i Reymonta
-----------------------------------------------
13.01.2023
Piątek
godz. 15.00 Tumska, Górna, Wodna
godz. 15.00 Żółwia, Kościuszki 1 – 17
godz. 15.00 Konopnickiej
godz. 15.00 Niewolno od p. Rodak do p. Oleszko + bloki
-----------------------------------------------
14.01.2023
Sobota
godz. 09.00 Niewolno od p. Sławomira Lisieckiego do p. Mutschke
godz. 10.00 Niewolno Trąby, numery 51, 94, 58, 108, 64, 65, 40 i nowe osiedle 1. droga od str. Kruchowa
godz. 09.00 Niewolno nowe osiedle 1. i 2. droga od str. Trzemeszna (od p.Przybysz)
godz. 09.00 Niewolno od początku do p. Kędzierskich + droga do Pasieki
-----------------------------------------------
15.01.2023
Niedziela
godz. 15.00 Św. Jana nieparzyste 1 – 11
godz. 15.00 Św. Jana nieparzyste 13 – 17
godz. 16.00 Św. Jana parzyste 2 – 18
-----------------------------------------------
16.01.2023
Poniedziałek
godz. 15.00 Kościuszki parzyste 2 – 24 
godz. 15.00 Kościuszki parzyste 36 – 28 oraz nieparzyste 37 – 19
godz. 15.00 Kościuszki 30, 1-30
godz. 15.00 Kościuszki 30, 31-60
---------------------------------------------
17.01.2023
Wtorek
godz. 15.00 Kościuszki 46A, 11 – 40 
godz. 15.45 Kościuszki 48; Chrobrego 1, 1-25
godz. 15.00 Chrobrego 1, 26-45; Kościuszki 46A, 1-10
godz. 15.00 Chrobrego 6, 1 – 30
-------------------------------------------------------
18.01.2023
Środa
godz. 15.00 Mickiewicza 1 – 15 i 1 Maja 27
godz. 15.45 Mickiewicza 19 – 31 
godz. 15.00 Mickiewicza 2 – 12 
godz. 15.00 Mickiewicza 14 – 26 
--------------------------------------------------------
19.01.2023
Czwartek
godz. 15.30 Chrobrego 6, 31 – 60 
godz. 15.00 Mieszka I domy szeregowe 10 a-o; 14 n-a
godz. 15.00 Mieszka I 2 i 4
godz. 15.00 Mieszka I 6 i 6a
----------------------------------------------------------
20.01.2023
Piątek
godz. 15.00 Mieszka I 10 i 12
godz. 15.00 Kasztanowa domki od końca; Kalinowa od początku
godz. 15.00 Kasztanowa 5 i 14a
godz. 15.00 Kościuszki 46A, 41-50 oraz Kościuszki parzyste 46 – 38 
----------------------------------------------------------
21.01.2023
Sobota
godz. 09.00 Folusz, Kierzkowo, Pasieka, Huta Trzemeszeńska
godz. 13.00 Działkowa od końca (p. Karczewscy) i Krańcowa
godz. 13.00 Brzozówiec od nr. 2
godz. 13.00 Staszica, Żeromskiego str. nieparzysta od końca, Agronomówka
-----------------------------------------------------------
22.01.2023
Niedziela
godz. 15.00 Drybańskiego, Żeromskiego str. parzysta od nr. 32, Palucha
godz. 15.00 Jasna, Kwiatowa, Rybacka, Jeziorna
godz. 16.00 Kochanowskiego od początku
---------------------------------------------------------
23.01.2023
Poniedziałek
godz. 15.00 Lipowa, Polna, Modrakowa, Reja
godz. 15.00 Kopernika str. parzysta od nr. 2
godz. 15.00 Kopernika str. nieparzysta od początku
godz. 15.00 Długa cała obie strony od końca
--------------------------------------------------------
24.01.2023
Wtorek
godz. 15.45 Marchlewicza i Śniadeckich 1 – 15b oraz 25
godz. 15.00 Śniadeckich 17 – 23 oraz Szkolna cała
godz. 15.00 Sienna str. nieparzysta od początku
godz. 15.00 Orchowska 21, Borowskiego od Orchowskiej i Sienna str. parzysta
-------------------------------------------------------
25.01.2023
Środa
godz. 15.45 Plac Powstańców, Wleklińskiego
godz. 15.00 Wiosny Ludów, Plac Kosmowskiego
godz. 15.00 Droga na Folusz, Foluska, Aleja Niepodległości
godz. 15.00 Dworcowa i Jesionowa
-------------------------------------------------------
26.01.2023
Czwartek
godz. 15.00 Św. Ducha i 1 Maja oprócz nr 27
godz. 15.30 Toruńska i Ogrodowa
godz. 15.00 Mogileńska od początku i Różana
-------------------------------------------------------
27.01.2023
Piątek
godz. 15.00 Kard. Wyszyńskiego od początku
godz. 15.00 Wiśniowa od początku
godz. 15.00 Zielona, Modrzewiowa i Klonowa
godz. 15.00 Piastowska 1, 21-40; Piastowska 4, 21-30 - przełożona z 08.01
-------------------------------------------------------
28.01.2023
Sobota
godz. 13.00 Rudki 1, 29, 39, 34 oraz Jaśminowa od początku
godz. 13.00 Rudki przed stacją Orlen od końca
godz. 13.00 Rudki przed stacją Orlen od początku
godz. 13.00 Plac Św. Wojciecha 23 – 11 
--------------------------------------------------------
29.01.2023
Niedziela
godz. 16.00 Plac Św. Wojciecha 1 – 10
godz. 15.00 Orchowska 2 – 28
godz. 15.00Parkowa
-------------------------------------------------------
30.01.2023
Poniedziałek
godz. 15.00 Szymańskiego 1 – 15 (obie strony oprócz nr. 2)
godz. 15.00 Szymańskiego 2 oraz 17 – 21 i Przemysłowa 1
godz. 15.00 Szymańskiego od nr. 18 do końca oraz Przemysłowa oprócz nr. 1
------------------------------------------------------
 
 

Po przerwie spowodowanej pandemią wracamy do tradycyjnej formy kolędy z odwiedzinami parafian w domach. Plan odwiedzin duszpasterskich będzie podany w najbliższym czasie. Prosimy śledzić stronę parafii.

Święta

Piątek, III Tydzień zwykły
Rok A, I
Dzień Powszedni albo wsp. św. Anieli Merici, dziewicy

Sonda