Dzisiaj jest

wtorek,
25 czerwca 2024

(177. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń:
25986206

Wyszukiwanie

 

 

  ROK PIERWSZY

 

PRZYGOTOWAŃ DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA W 2025 R.

 

       odpowiedzialny: ks. Adam Wawrzyniak

 

Kandydatami do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania są uczniowie klas 8 SP.

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM SPOTKAŃ:

 

 

   1. 5.09. - spotkanie organizacyjne - rozdanie dzienniczków i deklaracji

 

 

   2. 27.09 (ŚRODA) - 15.30 - wszyscy kandydaci

 

 

   3. 11.10 (ŚRODA) KATECHEZA 1 - cel przygotowaia do przyjęcia sakramentu bierzmowania

 

 

   4. 29.10 (NIEDZIELA) -  Spotkanie z klerykami z ASD w Poznaniu - po Mszy Świętej o godz. 15. w bazylice.

 

 

   5. 31.10 (WTOREK) -  "Noc Świętych"

 

 

   6. 8.11. (ŚRODA) -  KATECHEZA 2

 

       15.40 w kaplicy św. Faustyny (wejście przez bazylikę) - grupa żeńska

 

       16.30 w kaplicy św. Faustyny (wejście przez bazylikę) - grupa męska

 

 

   7. 22.11. (ŚRODA) -  KATECHEZA 3

 

       15.40 w kaplicy św. Faustyny (wejście przez bazylikę) - grupa męska i żeńska

 

   8.  7.02.2024R. (ŚRODA) 

 

            PODSUMOWANIE PIERWSZEGO PÓŁROCZA PRZYGOTOWANIA.

         ZAPRASZAM WSZYSTKICH KANDYDATÓW NA KRÓTKIE SPOTKANIE

         W BIURZE PARAFIALNYM (WEJŚCIE PRZEZ PLEBANIĘ).

         

         PRZYCHODZIMY PARAMI OD GODZ. 15.15 DO 16.30 -

         PRZYNOSIMY ZE SOBĄ KSIĄŻECZKI. 

 

    9.  13.03.2024R. (ŚRODA) KATECHEZA 4

 

           15.40 w kaplicy św. Faustyny (wejście przez bazylikę) - grupa męska

 

       16.30 w kaplicy św. Faustyny (wejście przez bazylikę) - grupa żeńska

 

 

   10.  17.04.2024R. (ŚRODA) KATECHEZA 5

 

     

           18:45 w kaplicy św. Faustyny (wejście przez plebanię) - grupa żeńska

 

        19:30 w kaplicy św. Faustyny (wejście przez plebanię) - grupa męska

 

  11.  15.05.2024R. (ŚRODA) KATECHEZA 6

 

     

           15:30 w domku przy plebanii - grupa żeńska

 

 

        16:30 w domku przy plebanii - grupa męska

 

 

  12.  PODSUMOWANIE PIERWSZEGO ROKU - "DOMEK" PRZY PLEBANII

 

 

        WTOREK - 11.06. MŁODZIEŻ SP2 - BEZPOŚREDNIO PO LEKCJACH

 

        ŚRODA - 12.06. MŁODZIEŻ ŻEŃSKA Z SP1 - OD 16 DO 16:45.

                               

                               MŁODZIEŻ  MĘSKA Z SP1 - OD 16:45 DO 17.30. 

  

 

 

 

 

                                                                                                   

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI - PATRONOWIE BIERZMOWANIA

  

 

l  Najświętsza Maryja Panna (Maria)

l  Św. Faustyna Kowalska(1905-1938)

l  Św. Urszula Ledóchowska(1865- 1939)

l  Św. Teresa od Dzieciątka Jezus (1873-1897)

l  Św. Teresa z Avilla (1515- 1582)

l  Św. Joanna Beretta Molla(1922- 1962)

l  Św. Edyta Stein (1891-1942)

l  Św. Bernadetta Soubirous    (1844-1879)

l  Św. Joanna d' Arc (1412- 1431)

l  Św. Małgorzata Maria Alacoque   (1647-1690)

l  Św. Maria Goretti (1890- 1902)

l  Św. Rita (1360-1434)

l  Św. Monika (332-387)

l  Św. Katarzyna Laboure (1806- 1876)

l  Św. Agata zm.251

l  Św. Agnieszka zm. 304 

l  Św. Cecylia

l  Św. Beata zm. 277

l  Św. Anna   

l  Św. Weronika

l  Św. Maria Magdalena

l  Św. Helena

l  Św. Zelia Martin

l  Św. Kinga

l  Św. Matka Teresa z Kalkuty(1910-1997)

l  Bł. Aniela Salawa (1881- 1922)

l  Bł. Maria Karłowska

l  Bł. Karolina Kózkówna (1898-1914)

l  Bł. Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza (1842- 1902)

l  Św. Zelia Martin

l  Bł. Maria Quattrocchi   

Ł Bł. Józefina Bakhita

   Bł. Elżbieta Róża Czacka                            

      

l  Św. Adam Chmielowski(Brat Albert) (1845-1916)

l  Św. Rafał Kalinowski (1835- 1907)

l  Św. Maksymilian Maria Kolbe (1894-1941)

l  Św. Józef Sebastian Pelczar (1842-1924)

l  Św. Stanisław Kostka (1550- 1568)

l  Św. Andrzej Bobola ( 1591- 1657)

l  Św. O. Pio (1887-1968)

l  Św. Jan Bosko (1815-1888)

l  Św. Ignacy z Loyoli (1491- 1556)

l  Św. Jan od Krzyża (1542-1591)

l  Św. Jan Maria Vianney zm. 1859

l  Św. Jan Kanty (1390- 1473)

l  Św. Wincenty Pallotti (1795- 1850)

l  Św. Wincenty a Paulo (1581- 1660)

l  Św. Dominik Savio ur. 1842

l  Św. Franciszek Salezy (1567-1662)

l  Św. Franciszek z Asyżu (1181-1226)

l  Św. Franciszek Ksawery(1506- 1552)

l  Św. Karol Boromeusz (1538- 1584)

l  Św. Jan Berchmans(1599- 1621)

l  Św. Josemaria Escriva (1902-1975)

l  Św. Mikołaj ur. 270

l  Św. Marcin ur. 317                 

l  Bł. Michał Kozal (1893- 1943)

l  Bł. Edmund Bojanowski ( 1814- 1871)

l  Bł. Rafał Chyliński (1694 – 1741)

l  Bł. O. Honorat Koźmiński  (1829- 1916)

l  Bł. Stefan Wincenty Frelichowski (1913-1945)

l  Św. Jan Paweł II

l  Św. Jan XXIII

l  Św. Paweł VI

l  Św. Wojciech

l  Św. Augustyn

l  Św. Józef

l  Św. Jan Chrzciciel

l  Św. Apostołowie (Piotr, Andrzej, Jakub, Jan, Filip, Bartłomiej, Tomasz, Mateusz, Tadeusz, Szymon, Maciej, Paweł)

l  Św. Ewangeliści (Mateusz, Marek, Łukasz, Jan)

l  Św. Ludwik Martin

l  Bł. Ludwik Quattrocchi

l  Bł. Carlo Acutis

l  Bł. Stefan Wyszyński

 

                          

Święta

Wtorek, XII Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni

Sonda