Dzisiaj jest

środa,
05 października 2022

(278. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń:
20593185

Wyszukiwanie

W NASZEJ PARAFII POSŁUGĘ PEŁNIĄ:

 

Proboszcz:

 

ks. Piotr Kotowski

ur. 16.03.1961 r.

wyświęcony 30.05.1987 r.

w parafii od 2011 r.

 

Wikariusze:                    

 

ks. Łukasz Jaworski

ur. 09.11.1990 r.

wyświęcony 11.06.2016 r.

w parafii od 2019 r.

 

ks. Adam Wawrzyniak

ur. 01.07.1992 r.

wyświęcony 28.05.2022 r.

w parafii od 2022 r.

 

Rezydent:

ks. Tomasz Kołodziej

ur. 28.12.1968 r.

wyświęcony 25.05.1996 r.

w parafii od 2022 r.

Święta

Środa, XXVII Tydzień zwykły
Rok C, II
Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

Sonda