Dzisiaj jest

środa,
05 października 2022

(278. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń:
20593160

Wyszukiwanie

Intencje mszalne 02.10.2022 – 09.10.09.2022 r.

Niedziela: 02.10.2022 r.

7.00

+ Maria Cieślicka, zmarli z rodziny Bartz i Cieślickich

7.00

+ Teresa Duszyńska

8.30

+ Helena, Edward i Zbigniew Nowiccy

8.30

+ Janina, Edmund Jasińscy, Barbara, Mirosław Wolaszek i zmarli z rodziny

8.30

+ Mieczysława Grochowska (2 rocz. śm.) oraz zmarli z rodziny Zagozda i Grochowskich

10.00

+ Antonina Kulińska

11.30

+ Franciszek, Stanisław, Łucja Woźny, Edmund, Klementyna Zawodniak, zmarli z rodziny Głowskich

11.30

+ Stefania Łukomska i Stefan Kabat

11.30

+ Władysława, Sylwester, Stefan, Tadeusz Strzelińscy, Tadeusz i Stanisław Sieszchuła

15.00

+ Teresa, Bolesław Rychlewscy, Andrzej Biegalski, Helena Wełnogórska, Oliwia Rodak

18.30

+ Urszula, Henryk Ostrowscy

Poniedziałek: 03.10.2022 r.

6.30

+ Henryka Antkowiak

6.30

+ Helena Szczepankiewicz

7.00

+ Bernadetta Bednarkiewicz

7.00

+ Maria Skrzypczak

18.00

+ Stanisław Bisikiewicz

18.00

+ Szczepan, Antonina Grempka

18.00

Z prośbą o zdrowie dla Heleny

Wtorek: 04.10.2022 r.

6.30

+ Marianna Kawecka

6.30

+ Jan Witczak

7.00

+ Henryka Antkowiak

7.00

+ Józef Małolepszy

18.00

+ Janina Szajda

18.00

+ Stanisław Kusz

18.00

+ Stefania Lange

Środa: 05.10.2022 r.

6.30

+ Lechosław Walkowski

6.30

+ Monika Walczak

7.00

+ Bernadetta Bednarkiewicz

7.00

+ Józef Małolepszy

18.00

+ Dorota Wiśniewska

18.00

+ Tomasz Kurowski

18.00

+ Halina Wojciechowska

18.00

+ Roman Fołda

Czwartek: 06.10.2022 r.

6.30

+ Anna Koteras

6.30

+ Stanisław Tysiak

7.00

+ Melania, Bogdan, Stanisław, Marianna Liberkowscy

7.00

+ Józef Małolepszy

18.00

W intencji kapłanów posługujących w naszej parafii

18.00

+ Maria Jasińska

18.00

+ Kazimierz Witek (33 rocz. śm.) i Andrzej Skubiszyński (10 rocz. śm.)

18.00

+ Stanisława Skotarczak

Piątek: 07.10.2022 r.

6.30

+ Stanisław Szczepański

6.30

+ Stanisław Tysiak

7.00

+ Józef Małolepszy

7.00

+ ks. Prałat Jan Lewandowski

16.00

+ Halina, Bronisław, Marian Figas i zmarli z rodziny

18.00

Msza zbiorowa za zmarłych

Sobota: 08.10.2022 r.

6.30

+ Lechosław Walkowski

6.30

+ Aleksander Rosada

7.00

+ Krystyna Majchrzak

7.00

+ Ryszard Ciesielski, Janina Kania

18.00

+ Irena (7 rocz. śm.), Franciszek Cieślewicz

18.00

+ Krystyna Jankowska (2 rocz. śm.) i zmarli z rodziny

Niedziela: 09.10.2022 r.

7.00

+ Wiktoria, Franciszek, Zbigniew Nawroccy, Zenon Olejniczak, Pelagia Radacz

7.00

+ Jacek Jankowski

8.30

+ Marian Łukomski w 5 rocznicę śmierci

8.30

+ Józef Sęk

8.30

+ Kazimierz Nawrocki

10.00

+ Janina, Zdzisław Trzcińscy

10.00

+ Jan Michalik

11.30

+ Irena, Adam Kądziela, Maciej Jagodziński

11.30

+ Józefa, Zenon Sobiesiak, Alicja Lewandowska, Jacek Komorowski, Leontyna Adamek, Andrzej Perliński, Franciszek Dołyk

11.30

+ Aleksandra Święciochowska, Wacław, Maria, Teresa, Stanisław Urbaniak

15.00

+ Marek Wiśniewski

18.30

+ Tomasz (11 rocz. śm.), Róża, Piotr Sarnowscy

 

Intencje mszalne 25.09.2022 – 02.10.2022

Niedziela: 25.09.2022 r.

7.00

+ Marta, Stefan Staniszewscy, Stefania Smykowska, Izabela, Marian Piaskowscy i Zbigniew Sołtysiak

7.00

+ Stefan Wełnogórski

8.30

+ Stanisława, Wacław Nitka, Bogumiła, Marian Sobkowiak, Łucja Hanasz oraz zmarli z rodzin: Nitka, Sobkowiak, Kozaneckich, Hanasz i Szczękowskich

8.30

+ Helena, Czesław Krysińscy oraz Jadwiga, i Henryk Matuszyńscy

8.30

+ Marian Nowak, Zofia, Marian Kaszuba

10.00

+ Wacława i Wacław Bułakowscy

10.00

Z prośbą o łaskę zdrowia dla Jakuba

11.30

+ Anna, Antoni, Wiesława, Władysław i Marek Drozd

11.30

+ Jan Podgórski, Irena, Kazimierz Ziółkowscy

11.30

+ Irena, Edward Szynkowscy, Wiesława, Sylwester Kostyra oraz zmarli z rodziny Toboła

15.00

+ Tomasz, Przemysław Wegner

18.30

+ Krzysztof Śmiatacz, Joanna, Wacław Lukstaedt, Arkadiusz Cegiel

Poniedziałek: 26.09.2022 r.

6.30

+ Lechosław Walkowski

6.30

+ Jan Śramski

7.00

+ Stefan Ładanaj

7.00

+ Wanda Kwapich

18.00

+ Pelagia Śrama

18.00

+ Elżbieta Paradowska

18.00

+ Henryk Borys

18.00

W 51 rocznicę ślubu Eugenii i Celestyna z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

Wtorek: 27.09.2022 r.

6.30

+ Lechosław Walkowski

6.30

+ Mikołaj Ostrowski

7.00

+ Wanda Kwapich

7.00

+ Józef Małolepszy

18.00

+ Wiktoria Przybysz

18.00

+ Marian Łukomski

18.00

+ Krystyna Wielgosz

Środa: 28.09.2022 r.

6.30

+ Lechosław Walkowski

6.30

+ Aleksander Rosada

7.00

+ Wacław, Antonina, Stanisław Opaczewscy, Salomea, Antoni, Ludwik Wenscy

7.00

+ Henryka Antkowiak

18.00

+ Łucja, Zygmunt Dobek, Maria i Sylwester Nowak

18.00

W 20 rocznicę ślubu Agnieszki i Grzegorza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.00

+ Wiesław Blumski

18.00

+ Halina Płoszyńska

Czwartek: 29.09.2022 r.

6.30

+ Stanisław, Stanisława Małas

6.30

+ Jan Witczak

7.00

+ Józef Małolepszy

7.00

+ Stanisław Macikowski

18.00

+ Janina, Henryk Koszalscy

18.00

+ Jacek Jankowski

18.00

+ Paweł Gładych

Piątek: 30.09.2022 r.

6.30

+ Józef Małolepszy

6.30

+ Jadwiga Stołecka

7.00

+ Krystyna Jóźwiak

7.00

+ Józef Małolepszy

18.00

+ Hieronim, Kazimiera, Maria i Stefan Kaniasty, Henryk Sarzyński, Franciszek, Rozalia, Maria Stopczyńscy oraz zmarli z rodziny: Kaniastych,. Stopczyńskich i Sarzyńskich

18.00

+ Sabina Cieślewicz w 2 rocznicę śmierci

18.00

+ Bogumiła Szlachetka

Sobota: 01.10.2022 r.

6.30

+ Henryk Głowski

6.30

+ Jan Witczak

7.00

+ Ryszard (9 rocz. śm.), Romuald, Maciej Jagodzińscy

7.00

+ Marianna, Edward, Eugeniusz Chmielewscy

18.00

+ Stanisława Nelke

18.00

+ Anna Wiśniewska, zmarli z rodziny, Henryka Palucha

18.00

+ Małgorzata Jodłowska w 1 rocznicę śmierci

Niedziela: 02.10.2022 r.

7.00

+ Maria Cieślicka, zmarli z rodziny Bartz i Cieślickich

7.00

+ Teresa Duszyńska

8.30

+ Helena, Edward i Zbigniew Nowiccy

8.30

+ Janina, Edmund Jasińscy, Barbara, Mirosław Wolaszek i zmarli z rodziny

8.30

+ Mieczysława Grochowska (2 rocz. śm.) oraz zmarli z rodziny Zagozda

10.00

+ Antonina Kulińska

11.30

+ Franciszek, Stanisław, Łucja Woźny, Edmund, Klementyna Zawodniak, zmarli z rodziny Głowskich

11.30

+ Stefania Łukomska i Stefan Kabat

11.30

+ Władysława, Sylwester, Stefan, Tadeusz Strzelińscy, Tadeusz Sierzchuła

15.00

+ Teresa, Bolesław Rychlewscy, Andrzej Biegalski, Helena Wełnogórska, Oliwia Rodak

18.30

+ Urszula, Henryk Ostrowscy

 

Intencje mszalne 18.09.2022-25.09.2022 r.

Niedziela: 18.09.2022 r.

7.00

+Jan Budny

7.00

+ Władysław Tur

8.30

+ Ryszard Kwieciński, Maria, Rudolf i Marian Kozaneccy oraz zmarli z rodziny

8.30

+ Marianna, Tadeusz Pleszewscy

8.30

W 80 urodziny Janiny z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

10.00

+ Danuta, Stanisław i Zbigniew Ferenz, Urszula Nosek, Irena Drozdowska oraz ks. Radosław Tuszyński

10.00

Z prośbą o łaskę zdrowia dla Ewy

11.30

+ Stanisław Woźniak w 5 rocznicę śmierci

11.30

+ Eugeniusz Szymański (5 rocz. śm.), Leokadia i Marian Pawenda oraz zmarli z rodziny Szymańskich

15.00

+ Helena i Czesław Bednarkiewicz oraz zmarli z rodziny

18.30

+ Helena, Franciszek, zmarli z rodziny: Wełnogórskich i Magowskich

Poniedziałek: 19.09.2022 r.

6.30

+ Lechosław Walkowski

6.30

+ Mieczysław Jodłowski

7.00

+ Stefan Ładanaj

7.00

+ Marianna Rosińska

18.00

+ January Tonak

18.00

+ Brat Walenty i zmarli z rodziny Siwów

18.00

+ Henryk Borys

Wtorek: 20.09.2022 r.

6.30

+ Lechosław Walkowski

6.30

+ Łucja Olejniczak

7.00

+ Stefan Ładanaj

7.00

+ Krystyna Majchrzak

18.00

W 60. urodziny Teresy z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.00

+ Wacław, Joanna Lukstaedt, Krzysztof Śmiatacz i Arkadiusz Cegiel

18.00

+ Krystian Dobruchowski

Środa:21.09.2022 r.

6.30

+ Stanisław Szczepański

6.30

+ Jadwiga Stołecka

7.00

+ Stefan Ładanaj

7.00

+ Stanisław Piotrowski

18.00

+ Maria Kaczor w 3 rocznicę śmierci

18.00

+ Bogdan, Anastazja i Bolesław Gallus

18.00

+ Janina Wesołowska

Czwartek: 22.09.2022 r.

6.30

+ Lechosław Walkowski

6.30

+ Mikołaj Ostrowski i Irena Tycka

7.00

+ Stefan Ładanaj

7.00

+ Wanda Kwapich

18.00

+ Teodor Zieliński

18.00

+ Czesława, Marian, Stefan, Stanisława i Władysław oraz zmarli z rodziny: Majewskich i Ciesielskich

18.00

+ Irena Świerczyńska, Stanisław Dudziński i Grzegorz Krzewina

Piątek: 23.09.2022 r.

6.30

+ Lechosław Walkowski

6.30

+ Kazimierz Szatkowski

7.00

+ Krystyna Janecka w 2 rocznicę śmierci

7.00

+ Stefan Ładanaj

18.00

+ Justyn Krause w 6 rocznicę śmierci

18.00

+ Marianna, Kazimierz, Ryszard Bisikiewicz i Maria Walda

18.00

+ Tomasz Misch

Sobota: 24.09.2022 r.

6.30

+ Anna Koteras

6.30

+ Jadwiga Stołecka

7.00

+ Klemens, Tekla, Piotr Behnke oraz zmarli z rodziny

7.00

+ Leszek Lisiecki

18.00

+ Helena, Roman Tubaccy, Ludgarda Krause

18.00

+ Michał Misch

18.00

+ Helena Szczepankiewicz

18.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Teresy z okazji 60. urodzin

Niedziela: 25.09.2022 r.

7.00

+ Marta, Stefan Staniszewscy, Stefania Smykowska, Izabela, Marian Piaskowscy i Zbigniew Sołtysiak

7.00

+ Stefan Wełnogórski

8.30

+ Stanisława, Wacław Nitka, Bogumiła,Marian Sobkowiak, Łucja Hanasz oraz zmarli z rodziny: Nitka, Sobkowiak, Kozaneckich, Hanasz i Szczękowskich

8.30

+ Helena, Czesław Krysińscy oraz Jadwiga, i Henryk Matuszyńscy

8.30

+ Marian Nowak, Zofia, Marian Kaszuba

10.00

+ Wacława i Wacław Bułakowscy

11.30

+ Anna, Antoni, Wiesława, Władysław i Marek Drozd

11.30

+ Jan Podórski, Irena, Kazimierz Ziółkowscy

11.30

+ Irena, Edward Szynkowscy, Wiesława, Sylwester Kostyra oraz zmarli z rodziny Toboła

15.00

+ Tomasz, Przemysław Wegner

18.30

+ Krzysztof Śmiatacz, Joanna, Wacław Lukstaedt, Arkadiusz Cegiel

 

Intencje mszalne 11.09.2022-18.09.2022 r.

Niedziela: 11.09.2022 r.

7.00

+ Maria Cieślicka, zmarli z rodziny: Bartzów i Cieślickich

7.00

W 45 rocznicę ślubu Reginy i Pawła z podziękowaniem za odebrane łaski oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata

8.30

+ Zofia, Mieczysław i Zygmunt Bogusiewicz

8.30

+ Elżbieta i Florian Stróżyk

8.30

W 59 rocznicę ślubu Janiny i Edmunda oraz w 80 urodziny Janiny z podziękowaniem za odebrane łaski oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata

10.00

+ Genowefa i Franciszek Kos

10.00

+ Genowefa, Henryk, Stefana i Wanda Kwapich oraz zmarli rodzice: Jaskólscy i Kwapich

11.30

+ Maria i Bolesław Radke oraz zmarli z rodziny Radke

11.30

+ Bogusław Frejgant

14.30

+ Józef, Jadwiga i Jan Czarneccy

14.30

Dziękczynienie za plony oraz o błogosławieństwo Boże dla rolników

18.30

+ Zenon, Józefa Sobiesiak, Alicja Lewandowska, Jacek Komorowski, Leontyna Adamek, Andrzej Perliński i Franciszek Dołyk

Poniedziałek: 12.09.2022 r.

6.30

+ Henryk Korolewicz

6.30

+ Józef Małolepszy

7.00

+ Jan Michalik

7.00

+ Stefan Ładanaj

7.00

+ Henryk Kujawa

18.00

+ Marek Wawrzecki w 2 rocznicę śmierci

18.00

+ Oliwia Rodak

18.00

+ Henryk Borys

Wtorek: 13.09.2022 r.

6.30

+ Marianna Kawecka

6.30

+ Olecha Gulczyńska

7.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata w 42 rocznicę ślubu Marii i Floriana

7.00

+ zmarli z rodziny Bartz i Gądeckich

18.00

+ Ewa i Franciszek Bernaciak

18.00

+ Pelagia Śrama

18.00

+ Jan Krause

Środa: 14.09.2022 r. Święto Podwyższenia Krzyża

6.30

+ Bernadetta Bednarkiewicz

7.00

W 47 rocznicę ślubu Hanny i Bolesława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

7.00

+ Barbara, Krzysztof Siatkowscy, Władysława, Jan Komorowscy

18.00

+ Robert Dokładny

18.00

W 75 urodziny Jerzego z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.00

+ Paweł Łukomski

Czwartek: 15.09.2022 r.

6.30

+ Bernadetta Bednarkiewicz

6.30

+ Helena Szczepankiewicz

7.00

+ Zygmunt, Gabriela Grodziccy i Maria Turek

7.00

+ Marianna Rosińska

18.00

+ Szczepan Wełnogórski

18.00

+ Halina i Dominik Mądrowscy

Piątek: 16.09.2022 r.

6.30

+ Henryka Antkowiak

6.30

+ Teresa w 4 rocznicę śmierci i Roman Łukomscy

7.00

+ Edward Kapciński, Jadwiga, Teodor Nowak, zmarli z rodziny: Nowaków i Kapcińskich

7.00

+ Zbysław Woźniakowski

18.00

+ Piotr Behnke

18.00

+ Roman Winiarski (47 rocz. śm.) i Szczepan Karpiński (29 rocz. śm.)

18.00

+ Adam Durski

Sobota: 17.09.2022 r.

6.30

+ Ryszard Ciesielski

6.30

+ Julian Chmielewski

7.00

+ Krystyna, Czesława, Franciszek i Kazimierz Przybylscy

7.00

+ Henryk Walkowiak

18.00

+ Anna, Renata, Alojzy Wełnogórscy, Czesława i Zbigniew Mielczarek

18.00

+ Urszula Bielaś

18.00

W 29 rocznicę ślubu Anety i Sławomira z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

Niedziela: 18.09.2022 r.

7.00

+Jan Budny

7.00

+ Władysław Tur

8.30

+ Ryszard Kwieciński, Maria, Rudolf i Marian Kozaneccy oraz zmarli z rodziny

8.30

+ Marianna, Tadeusz Pleszewscy

8.30

W 80 urodziny Janiny z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

10.00

+ Dorota, Stanisław i Zbigniew Ferenz, Uruszla Nosek, Irena Drozdowska oraz ks. Radosław Tuszyński

10.00

Z prośbą o łaskę zdrowia dla Ewy

11.30

+ Stanisław Woźniak w 5 rocznice śmierci

11.30

+ Eugeniusz Szymański (5 rocz. śm.) oraz Leokadia i Marian Pawenda i zmarli z rodziny

15.00

+ Helena i Czesław Bednarkiewicz oraz zmarli z rodziny

18.30

+ Helena, Franciszek, zmarli z rodziny: Wełnogórskich i Magowskich

 

Intencje mszalne 04.09.2022 – 11.09.2022 r.

Niedziela:04.09.2022 r.

7.00

+ Daniela, Henryk Zawodni

7.00

+ Łucja, Bernard Jankowscy

8.30

+ Józef (4 r. śmierci), Maria i Piotr Nawroccy

8.30

+ Janina, Piotr Lichocińscy, zmarli z rodziny, Eugenia, Stanisław, Edward Idzikowscy,  Zofia, Stanisław, Irena Kołodziejscy

10.00

+ Krystyna Kowalczyk, Grzegorz i Czesława Bartkowiak

11.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogasławieństwo w rodzinie

11.30

+ Izabela, Marian i Henryk Kaptur

11.30

+ Jan Witkowski

15.00

+ Regina, Stanisława i Wacław Macińscy

18.30

+ Stefan, Maria Cegiel

Poniedziałek: 05.09.2022 r.

6.30

+ Anna Koteras

6.30

+ Monika Walczak

7.00

+ Andrzej Grzechowiak

7.00

+ Roman Fołda

18.00

W intencji pielgrzymów do Ostrowitego

18.00

+ Pelagia Śrama

18.00

+ Kazimierz, Janina Odebralscy

 Wtorek: 06.09.2022 r.

6.30

+ Anna Koteras

6.30

+ Julian Chmielewski

7.00

+ Waldemar Strzelecki

7.00

+ Marianna Rosińska

18.00

W 33 rocznicę ślubu Grażyny i Bogusława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz

z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.00

+ Marek Lewicki

18.00

W 25 rocznicę ślubu Lucyny i Andrzeja z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą

o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

Środa: 07.09.2022 r.

6.30

+ Danuta Wierzchucka

6.30

+ Grażyna Olejnik

7.00

+ Maciej Grzelak

7.00

+ Stefan Ładanaj

18.00

+ Roman, Mieczysława Ciszak

18.00

+ Jacek Jankowski

18.00

+ Tomasz Misch

Czwartek: 08.09.2022 r.

6.30

+ Bernadeta Bednarkiewicz

6.30

+ Helena Szczepankiewicz

7.00

+ Stanisława Skotarczak

7.00

+ Stefan Ładanaj

18.00

+ Henryk Borys

18.00

+ Helena i Kazimierz Fajfer

18.00

+ Jacek Jankowski

18.00

W intencji kapłanów posługujących w naszej parafii

Piątek: 09.09.2022 r.

6.30

+ Bernadeta Bednarkiewicz

6.30

+ Aleksander Rosada

7.00

+ Aniela Kozińska, Apolonia, Tadeusz, Marek Lewandowscy

7.00

+ Stefan Ładanaj

18.00

+ Stefania, Józef Greficz oraz Józef Małolepszy

18.00

+ Krystyna Wielgosz

18.00

+ Roman Fołda

18.00

+ Helena, Jan Stryganek

Sobota: 10.09.2022 r.

6.30

+ Roman Fołda

6.30

+ Aleksander Rosada

7.00

W 10 rocznicę ślubu Eweliny i Karola z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą

o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

7.00

+ Zygfryd Szrama w 5 r. śmierci

18.00

+ Zofia Szulczewska w 6 r. śmierci

18.00

+ Bogumiła w 3 r. śmierci i Łucjan Fajfer

18.00

+ Maria Stube w 20 r. śmierci

Niedziela: 11.09.2022 r.

7.00

+ Maria Cieślicka i zmarli z rodziny Bartz i Cieślickich

7.00

W 45 rocznicę ślubu Reginy i Pawła z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą

o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

 8.30

+ Zofia, Mieczysław, Zygmunt Bogusiewicz

8.30

+ Elżbieta i Florian Stróżyk

8.30

W 59 rocznicę ślubu Janiny i Edmunda oraz w 80 ur. Janiny z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

10.00

+ Genowefa, Franciszek Kos

10.00

+ Genowefa, Henryk, Wanda, Stefan Kwapich oraz zmarli rodzice Jaskólscy i Kwapich

11.30

+ Maria, Bolesław Radke i zmarli z rodziny Radke

11.30

+ Bogusław Freigant

14.30

+ Józef, Jadwiga, Jan Czarneccy

14.30

Dziękczynienie za plony i o błogosławieństwo dla rolników

18.30

+ Zenon, Józefa Sobiesiak, Alicja Lewandowska, Jacek Komorowski, Leontyna Adamek, Andrzej Perliński, Franciszek Dołyk

Intencje mszalne 28.08.2022 – 04.09.2022 r.

 

Niedziela: 28.08.2022 r. Odpust Św. Augustyna

7.00

+ Ryszard Bisikiewicz w 2 rocznicę śmierci

8.30

+ Marian Łukomski, Józef, Genowefa, Ignacy, Wiktor Wolińscy, Maria Świderska, Henryk Koperski

8.30

W 20 rocznicę ślubu Bogumiły i Tomasza z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

10.00

+ Helena, Stanisław Zwolińscy

10.00

+ Maria Woelke

12.00

Suma Odpustowa za Parafian

15.00

+ Władysław Wawrzynowski

18.30

W 18 urodziny Jagody z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

Poniedziałek: 29.08.2022 r.

6.30

+ Wanda i Henryk Kwapich oraz Włodzimierz Kasprowicz

7.00

+ Felicja, Olech Cegiel i zmarli z rodziny

7.00

+ Marian Nowicki w 7 rocznicę śmierci

18.00

+ Elżbieta, Zygmunt, Andrzej, Stanisława i Sylwester Trojanowscy oraz Helena i Józef Łuczka

18.00

+ Henryk Borys

18.00

+ Krystyna Wielgosz

Wtorek: 30.08.2022 r.

6.30

+ Barbara Socha

7.00

+ Andrzej Grzechowiak

7.00

+ Roman Fołda

18.00

+ Róża Kaczor

18.00

+ Małgorzata Jodłowska

18.00

+ Halina Płoszyńska

Środa: 31.08.2022 r.

6.30

+ Danuta Wierzchucka

6.30

+ Aleksander Rosada

7.00

+ Dorota Wiśniewska

7.00

+ Wacław Samarzewski

18.00

+ Pelagia Śrama

18.00

+ Florian Stróżyk

Czwartek: 01.09.2022 r.

6.30

+ Władysława Gajda

6.30

+ Katarzyna Kociszewska

7.00

+ Anna, Bronisław Wasielewscy

7.00

+ Maciej Grzelak

8.00

W intencji uczniów, rodziców i nauczycieli o błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym

18.00

W intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii

18.00

+ Michał Przybysz w 17 rocznicę śmierci

18.00

+ Sylwester Nowicki

Piątek: 02.09.2022 r.

6.30

+ Wacław i Dorota Mietliccy

7.00

+ Maciej Grzelak

7.00

+ Roman Fołda

16.00

+ Bronisław Ślimak

16.00

+ Krystyna Wielgosz

18.00

+ Msza św. Zbiorowa za zmarłych

Sobota: 03.09.2022 r.

6.30

+ Roman Fołda

6.30

+ Jadwiga Stołecka

7.00

+ Ewa Duszyńska

7.00

+ Kazimierz Chudy

18.00

+ Kazimierz, Anna Owczarzak i zmarli z rodziny

18.00

+ Marta Krzymowska

18.00

+ Maria Stafiej

Niedziela: 04.09.2022 r.

7.00

+ Daniela, Henryk Zawodni

7.00

+ Łucja, Bernard Jankowscy

8.30

+ Józef (4 rocz. śm.), Maria i Piotr Nawroccy

8.30

+ Janina, Piotr Lichocińscy , zmarli z rodziny, Eugenia, Stanisław, Edward Idzikowscy, Zofia, Stanisław, Irena Kołodziejscy

10.00

+ Krystyna Kowalczyk, Grzegorz i Czesława Bartkowiak

11.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w rodzinie

11.30

+ Izabela, Marian i Henryk Kaptur

11.30

+ Jan Witkowski

15.00

+ Regina, Stanisława i Wacław Macińscy

18.30

+ Stefan, Maria Cegiel

 

Intencje mszalne 21.08.2022 – 28.08.2022 r.

Niedziela: 21.08.2022 r.

7.00

+ ks. Jerzy, Pelagia i Stanisław Śrama oraz Małgorzata i Mieczysław Jodłowscy

8.30

+ Krystyna, Stanisław i Grzegorz Drybańscy

10.00

+ Joanna, Teofil Błaszczyk

11.30

+ Tadeusz Misch w 3 rocznicę śmierci

15.00

+ Halina, Jadwiga, Władysław Ciesielscy oraz Florian Stróżyk

18.30

+ Kazimiera, Henryk, Andrzej Szafraniak oraz Joanna i Władysław Konieczka

Poniedziałek: 22.08.2022 r.

6.30

+ Ryszard Ciesielski

7.00

+ Szczepan, Zofia, Florian Wędzikowscy

7.00

+ Andrzej Grzechowiak

18.00

+ Józefa, Jan, Sławomira Grzywacz, Bronisław Ślimak

18.00

+ Henryk Borys

Wtorek: 23.08.2022 r.

6.30

+ Wanda Kwapich

7.00

+ Zdzisław Trzciński

7.00

+ Roman Fołda

18.00

+ Jan Michalik

18.00

+ Zenon, Józefa Sobiesiak, Alicja Lewandowska, Leontyna Adamek, Jacek Komorowski, Andrzej Perliński i Franciszek Dołyk

Środa: 24.08.2022 r.

6.30

+ Wanda Kwapich

7.00

O Boże błogosławieństwo z okazji urodzin dla Ignacego, Aleksandry i Andrzeja

7.00

+ Wacław Samarzewski

18.00

+ Henryk Borys

18.00

+ Irena Kosmacz 2 rocz. śm.

Czwartek: 25.08.2022 r.

6.30

+ Paweł Skupień

7.00

+ Jacek Zebel w 3 rocznicę śmierci

7.00

+ Zygmunt Reszelewski, Krystyna i Stanisław Majchrzak

18.00

+ Stanisława Parchimowicz i Weronika Łyskawa

Piątek: 26.08.2022 r. Uroczystość NMP Częstochowskiej

6.30

+ Stanisława Skotarczak i Janusz Gładych

7.00

+ Marianna Kawecka

7.00

+ Andrzej Grzechowiak

18.00

+ Piotr, Marek Dobosiewicz

18.00

+ Teresa Przybylska

Sobota: 27.08.2022 r.

6.30

+ Henryk Tomczak

7.00

+ Jerzy Firek, Marta, Stefan, Jerzy Bloch

7.00

+ Henryk Marysiak

18.00

+ Halina Płoszyńska

18.00

W 45 rocznicę ślubu Ewy i Henryka z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

Niedziela: 28.08.2022 r. Odpust Św. Augustyna

7.00

+ Ryszard Bisikiewicz w 2 rocznicę śmierci

8.30

+ Marian  Łukomski, Józef, Genowefa, Ignacy, Wiktor Wolińscy, Maria Świderska, Henryk Koperski

8.30

W 20 rocznicę ślubu Bogumiły i Tomasza z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

10.00

+ Helena, Stanisław Zwolińscy

10.00

+ Maria Woelke

12.00

Suma odpustowa za Parafian

15.00

+ Władysław Wawrzynowski

18.30

W 18 urodziny Jagody z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

Intencje mszalne 14.08.2022 – 21.08.2022 r.

Niedziela: 14.08.2022 r.

7.00

+ Maria Cieślicka, Wiktor Warda oraz zmarli z rodziny: Gądeckich i Bartz

8.30

+ Marianna, Aleksander Kubaccy oraz zmarli z rodziny

10.00

+ Marian, Irena, Stanisław Majchrzak i zmarli z rodziny Majchrzaków

10.00

+ Jan Michalik

11.30

+ Krystyna (16 rocz. śm.) i Stanisław Kolis oraz Danuta Sęk

11.30

Z prośbą o zdrowie dla Teresy

15.00

+ Anna, Andrzej i Arkadiusz Cegiel

18.30

+ Halina Misch (2 rocz. śm.), Jadwiga Budnicka i Dorota Skrzypczak

Poniedziałek: 15.08.2022 r. Uroczystość Wniebowzięcia NMP

7.00

+ Maria Cieślicka oraz zmarli z rodziny: Bartz i Cieślickich

8.30

+ Maria, Józef, Piotr Nawroccy

8.30

+ Jerzy Węsierski

10.00

+ Zenon, Józefa Sobiesiak, Alicja Lewandowska, Leontyna Adamek, Jacek Komorowski, Andrzej Perliński i Franciszek Dołyk

12.00

Suma Odpustowa w intencji Parafian

15.00

+ Zofia, Stanisław i Grzegorz Soszyńscy

18.30

+ Marian, Czesława, Stefan, Stanisława, Władysław oraz zmarli z rodziny: Majewskich i Ciesielskich

Wtorek: 16.08.2022 r.

6.30

+ Ryszard Ciesielski

7.00

+ Jan Michalik

7.00

+ Marianna Rosińska

18.00

+ Wanda; Ludwik Makowscy, Marcin Pilarski oraz zmarli z rodziny Kasprowicz

18.00

+ Henryk Borys

18.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Justyny i Błażeja z okazji 9 rocznicy ślubu

Środa: 17.08.2022 r.

6.30

+ Wanda Kwapich

7.00

+ Tadeusz Ratowski i Iwona Szajda

7.00

+ Zbigniew Brzewiński

18.00

+ Krystyna Wielgosz

18.00

+ Julia Gaca

Czwartek: 18.08.2022 r.

6.30

+ Wanda Kwapich

7.00

+ Wiktoria i Jan Roesler, Stanisława i Jan Jakubowscy

7.00

+ Andrzej Grzechowiak

18.00

+ Wiktoria, Stanisław, Ksawera, Grażyna i Bronisław Ślimak

18.00

+ Małgorzata Jodłowska

Piątek: 19.08.2022 r.

6.30

+ Stanisława Skotarczak

7.00

+ Wacław Samarzewski

7.00

+ Stefan Ładanaj

18.00

W 50 rocznicę ślubu Ireny i Bolesława z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

18.00

+ Helena i Kazimierz Fajfer

Sobota: 20.08.2022 r.

6.30

+ Henryk Tomczak

7.00

W 65 urodziny Danuty z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

7.00

+ Andrzej Pietraszewski w 1 rocznicę śmierci

18.00

+ Urszula Kowalczyk

Niedziela: 21.08.2022 r.

7.00

+ ks. Jerzy, Pelagia i Stanisław Śrama oraz Małgorzata i Mieczysław Jodłowscy

8.30

+ Krystyna, Stanisław i Grzegorz Drybańscy

10.00

+ Joanna, Teofil Błaszczyk

11.30

+ Tadeusz Misch w 3 rocznicę śmierci

15.00

+ Halina, Jadwiga, Władysław Ciesielscy oraz Florian Stróżyk

18.30

+ Kazimiera, Henryk, Andrzej Szafraniak oraz Joanna i Władysław Konieczka

 

Intencje mszalne 07.08.2022 – 14.08.2022 r.

Niedziela: 07.08.2022 r.

7.00

+ Roman Prus

8.30

+ Henryk Grzegorek

10.00

+ Marta, Stefan Staniszewscy, Stefania Smykowska, Izabela, Marian Piaskowscy i Zbigniew Sołtysiak

11.30

+ Tadeusz Borek oraz Jan Bednarkiewicz i zmarli z rodziny

11.30

+ ks. Władysław Mielcarek

15.00

+ Mateusz Stęczniak

18.30

+ Teresa Przybylska

Poniedziałek: 08.08.2022 r.

6.30

+ Wanda Kwapich

7.00

+ Jan Michalik

7.00

+ Tadeusz Ratowski

18.00

+ Zenona Góralczyk

Wtorek: 09.08.2022 r.

6.30

+ Stanisława Skotarczak

7.00

+ Zofia (17 rocz. śm.), Marian Kaszuba i Marian Nowak

7.00

+ Halina Posadzy

18.00

+ Róża Kaczor

18.00

+ Henryk Borys

18.00

+ Małgorzata Jodłowska

Środa:10.08.2022 r.

6.30

+ Józef Kolberg

7.00

+ Franciszka i Stefan Bączkiewicz

7.00

+ Jan Michalik

18.00

+ Edmund Wętkowski

18.00

+ Ludomira i Roman Simoni

18.00

+ Krystyna Wielgosz

Czwartek: 11.08.2022 r.

6.30

+ Stanisława Skotarczak

7.00

+ Maria Turek, Gabriela i Zygmunt Grodziccy

7.00

+ Danuta Szablewska

18.00

+ Katarzyna, Stanisław Skrzypczak

18.00

+ Elżbieta Michalczyk

18.00

+ Julia Gaca

Piątek: 12.08.2022 r.

6.30

+ Henryk Tomczak

7.00

+ Sławomir Filip (20 rocz. śm.) oraz Tomasz, Urszula i Ignacy Batkowscy

7.00

+ Antoni Guściora

18.00

+ Franciszka Zielińska w 14 rocznicę śmierci

18.00

+ Leszek Lisiecki

Sobota: 13.08.2022 r.

6.30

+ Henryk Tomczak

7.00

+ Dariusz Chudziński

7.00

+ Ewa Duszyńska

18.00

+ Klara, Kazimierz i Anna Piotrowscy

18.00

+ Jan Koźmiński

Niedziela: 14.08.2022 r.

7.00

+ Maria Cieślicka, Wiktor Warda oraz zmarli z rodziny: Gądeckich i Bartz

8.30

+ Marianna, Aleksander Kubaccy oraz zmarli z rodziny

10.00

+ Marian, Irena, Stanisław Majchrzak i zmarli z rodziny Majchrzaków

11.30

+ Krystyna w 16 rocznicę śmierci, Stanisław Kolis i Danuta Sęk

15.00

+ Anna, Andrzej i Arkadiusz Cegiel

18.30

+ Halina Misch (2 rocz. śm.), Jadwiga Budnicka i Dorota Skrzypczak

 

Intencje mszalne 31.07.2022 – 07.08.2022 r.

Niedziela: 31.07.2022 r.

7.00

+ Henryk Grzegorek

8.30

+ Maria, Leonard , Paweł Kubalewscy, Łucja, Roman Szelągiewicz

10.00

+ Krystyna Łukomska

10.00

+ Barbara (1 rocz. śm.) i Józef (4 rocz. śm.) Gabryszewscy

11.30

+ Tadeusz Kamyszek

15.00

+ Wacław Krause w 20 rocznicę śmierci

18.30

+ Bolesław (9 rocz. śm.) i Barbara Mendowscy oraz Alina i Stanisław Wrzesińscy

Poniedziałek: 01.08.2022 r.

6.30

+ Roman Fołda

7.00

+ Karol Sadecki (2 rocz. śm.) oraz zmarli z rodzin: Wynarowicz, Sadeckich i Montasiewicz

7.00

+ Urszula Buczkowska, Stanisława, Józef, Alfred i Bogdan Czerniak

18.00

+ Ryszard Kwieciński w 3 rocznicę śmierci

18.00

+ Henryk Borys

18.00

+ Małgorzata Jodłowska

18.00

+ Krystyna Wielgosz

Wtorek: 02.08.2022 r.

6.30

+ Stanisława Skotarczak

7.00

+ Szymon Nowaczyk

7.00

+ Bernard Sosiński i Tomasz Misch

18.00

+ Jacek Walczak

18.00

+ Maria Woelke

18.00

W 13 urodziny Błażeja z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

Środa:03.08.2022 r.

6.30

+ Zbigniew Brzewiński

7.00

+ Krystyna Wielgosz

7.00

+ Leszek Lisiecki

18.00

+ Władysław, Cyryla i Lidia Łanieccy

18.00

+ Krystyna Wielgosz

18.00

+ Henryk Borys

Czwartek: 04.08.2022 r.

6.30

+ Henryk Tomczak

7.00

+ Kazimierz Chudy

7.00

+ Jerzy Lisiecki

18.00

+ Anna Mizia

18.00

+ Henryk Borys

18.00

W intencji kapłanów posługujących w naszej parafii

Piątek: 05.08.2022 r.

6.30

+ Stefan Ładanaj

7.00

+ Mieczysław (25 rocz. śm.) i Melania Sobieszak

7.00

+ Jan Michalik

16.00

+ Irena Kwit

16.00

+ Lidia Łaniecka

18.00

+ Msza św. zbiorowa za zmarłych

Sobota: 06.08.2022 r.

6.30

+ Krystyna Kowalska

7.00

+ Antoni Guściora

7.00

+ Marianna Kawecka

18.00

+ Anna, Bronisław Wasielewscy oraz Jadwiga Libner w 1 rocznicę śmierci

18.00

+ Jan Michalik

18.00

+ Leszek Lisiecki

Niedziela: 07.08.2022 r.

7.00

+ Roman Prus

8.30

+ Henryk Grzegorek

10.00

+ Marta, Stefan Staniszewscy, Stefania Smykowska, Izabela, Marian Piaskowscy i Zbigniew Sołtysiak

11.30

+ Tadeusz Borek oraz Jan Bednarkiewicz i zmarli z rodziny

11.30

+ Ks. prałat Władysław Mielcarek

15.00

+ Mateusz Stęczniak

18.30

+ Teresa Przybylska

 

Święta

Środa, XXVII Tydzień zwykły
Rok C, II
Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

Sonda