Dzisiaj jest

sobota,
16 października 2021

(289. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń:
15478927

Wyszukiwanie

Intencje mszalne 10.10.2021-17.10.2021 r.

Niedziela: 10.10.2021 r.

7.00

+ Maria Cieślicka

7.00

+ Teresa, Roman, Leonard Nowak

8.30

+ Marian Łukomski w 4 rocznicę śmierci

8.30

W 5 rocznicę ślubu Agnieszki i Mateusza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

10.00

+ Irena, Zygmunt Bernaccy, Maria Matuszewska i Roman Bultrowicz

11.30

+ Kazimierz Odebralski

11.30

+ Irena i Adam Kądziela oraz Maciej Jagodziński

11.30

+ Andrzej Perliński, Jacek Komorowski, Leontyna Adamek, Zenon i Józefa Sobiesiak, Alicja Lewandowska oraz Franciszek Dołyk

15.00

+ Irena Teresa Kulczak i Jadwiga Kujawa

18.30

+ Janina i Zdzisław Trzcińscy

Poniedziałek: 11.10.2021 r.

6.30

+ Zdzisława Springer-Witkowska, Kazimiera i Florian Głowscy

7.00

+ Leon Woźniak

7.00

+ Henryk Duszyński

7.00

+ Bernard Szpulecki

18.00

+ Helena i Henryk Renk

18.00

+ Danuta Popielska w 4 rocznicę śmierci

18.00

+ Zygmunt Robaszkiewicz

Wtorek: 12.10.2021 r.

6.30

+ Henryk Duszyński

7.00

+ Leon Woźniak

7.00

+ Urszula Bielaś

18.00

+ zmarli z rodziny: Kaszyńskich, Leśnych i Furche

18.00

+ Klemens, Stefania Koczorowscy

18.00

+ Maria Szymańska

Środa: 13.10. 2021 r.

6.30

+ Henryk Duszyński

7.00

+ Urszula Bielaś

7.00

+ Klemens Behnke

18.00

+ Zofia, Maria, Tadeusz i Witold Witkowscy

18.00

W 70 urodziny Marii z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

Czwartek:14.10.2021 r.

6.30

+ Barbara Alwin

7.00

+ Ryszard Zasławski w 1 rocznicę śmierci

7.00

+ Leon Woźniak

7.00

+ Ryszard Lewandowski

18.00

W intencji Panu Bogu wiadomej

18.00

W 80 urodziny Aleksandry z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

Piątek: 15.10.2021 r.

6.30

+ Barbara Alwin

7.00

+ Kazimiera, Sylwester Roszak, Jan, Jadwiga Chojeccy

7.00

+ Łucja Płocińska

7.00

+ Marianna, Henryk Bukowscy

18.00

W intencji rodziców po stracie dziecka.

18.00

+ Róża Kaczor w 6 rocznicę śmierci

18.00

+ Władysław Winiarski w 2 rocznicę śmierci

Sobota: 16.10.2021 r.

6.30

+ Krystyna Derezińska

7.00

+ Aniela, Józef, Lucjan i Edward Kaźmierczak

7.00

W 50 rocznicę ślubu Mirosławy i Wojciecha z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

7.00

+ Irena Gunia

18.00

+ Piotr Marchlewicz (40 rocz. śm.), Jadwiga i Marian Majewscy

18.00

W 45 rocznicę ślubu Michała i Mirosławy z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

Niedziela: 17.10.2021 r.

7.00

+ ks. Jerzy, Stanisław i Pelagia Śrama oraz Małgorzata Jodłowska

7.00

+ Jadwiga, Edmund Tomczak, Izabela Lewandowska, Konstancja, Józef i Teodor Kupś

8.30

+ Pelagia, Roman Lewandowscy, Janina, Leszek Wojtaszyk i Bronisław Zubac

8.30

+Irena, Walerian i Ryszard Marciniakowie

10.00

+ Janina i Walerian Borys (25 rocz. śm.) oraz Bronisława i Marceli Lange

10.00

+ Wiesław Nowacki

11.30

+ Irena Tycka

11.30

+ Ryszard Kwieciński

11.30

W 28 urodziny Łukasza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

15.00

+ Edward Kapciński, Jadwiga i Teodor Nowak oraz zmarli z rodziny: Kapcińskich i Nowaków

18.30

+ Tomasz Kasprzyk

 

Intencje mszalne 03.10.2021-10.10.2021 r.

Niedziela: 03.10.2021 r.

7.00

+ Teresa Duszyńska

7.00

+ Teresa, Bolesław Rychlewscy, Andrzej Biegalski, Helena Wełnogórska i Oliwia Rodak

8.30

+ Helena, Edward i Zbigniew Nowiccy

8.30

+ Janina, Edmund Jasińscy, Barbara Wolaszek i zmarli z rodziny Wolaszków

8.30

+ Maria Krucka

10.00

+ Anna, Antoni, Wiesława, Marek, Władysław Drozd

11.30

+ Irena Kwit

11.30

+ Janina, Piotr, Ksawera, Antoni Lichocińscy, Zofia, Irena, Stanisław Kołodziejscy, Eugenia i Stanisław Idzikowscy

11.30

+ Antonina Kulińska w 8 rocznicę śmierci

15.00

+ Franciszek, Łucja, Stanisław, Maria Woźny, Edmund, Klementyna Zawodniak oraz zmarli z rodziny Głowskich

18.30

+ Grzegorz, Helena i Włodzimierz Babyn

Poniedziałek: 04.10.2021 r.

6.30

+ Jezy Guzik

7.00

+ Bogusław Frejgant

7.00

+ Zygmunt Koperski

7.00

+ Urszula, Henryk, Jolanta Ostrowscy

18.00

+ Janina Szajda

18.00

+ Iwona Wiśniewska

Wtorek: 05.10.2021 r.

6.30

+ Stanisława Kleczek

7.00

+ Jadwiga Kubasik

7.00

+ Jan Grzybowski

18.00

+ Stanisław Weychan

18.00

W 80 urodziny Edmunda z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

18.00

W 8 rocznicę ślubu Marleny i Jarosława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

Środa: 06.10.2021 r.

6.30

+ Leon Woźniak

6.30

+ Artur Korolewicz

7.00

+ Marianna, Stanisław, Melania i Bogdan Liberkowscy

7.00

+ Apolonia Łuków

18.00

+ Sławomir Padoł

18.00

+ Iwona Wiśniewska

Czwartek: 07.10.2021 r.

6.30

+ Jadwiga Kubasik

7.00

+ Maria Hesse

7.00

+ Leon Woźniak

18.00

W intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii

18.00

+ Józef Sęk w 20 rocznicę śmierci

Piątek: 08.10.2021 r.

6.30

+ Urszula Bielaś

7.00

+ Bogusław Frejgant

7.00

+ Jan Grzybowski

7.00

+ Henryk Duszyński

18.00

+ Tomasz (10 rocz. śm.), Piotr i Róża Sarnowscy

18.00

+ Irena (5 rocz. śm.) oraz Franciszek Cieślewicz

Sobota: 09.10.2021 r.

6.30

+ Leon Woźniak

7.00

+ ks. Prałat Jan Lewandowski

7.00

+ Zygmunt Koperski

7.00

+ Danuta, Henryk, Agnieszka Butka

18.00

+ Regina, Czesław Kaszyńscy, Genowefa, Ludwik Weber

18.00

+ Marek Wiśniewski

Niedziela: 10.10.2021 r.

7.00

+ Maria Cieślicka

7.00

+ Teresa, Roman, Leonard Nowak

8.30

+ Marian Łukomski w 4 rocznicę śmierci

8.30

W 5 rocznicę ślubu Agnieszki i Mateusza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

10.00

+ Irena, Zygmunt Bernaccy, Maria Matuszewska i Roman Bultrowicz

11.30

+ Kazimierz Odebralski

11.30

+ Irena i Adam Kądziela oraz Maciej Jagodziński

11.30

+ Andrzej Perliński, Jacek Komorowski, Leontyna Adamek, Zenon i Józefa Sobiesiak, Alicja Lewandowska oraz Franciszek Dołyk

15.00

+ Irena Teresa Kulczak i Jadwiga Kujawa

18.30

+ Janina i Zdzisław Trzcińscy

 

Intencje mszalne 26.09.2021-03.10.2021 r.

Niedziela: 26.09.2021 r.

7.00

W 15 rocznicę ślubu Edyty i Pawła z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

8.30

+ Helena, Czesław Krysińscy, Jadwiga, Henryk Matuszyńscy

8.30

+ Jan Podgórski, Irena, Kazimierz Ziółkowscy

8.30

+ Elżbieta Paradowska, Aleksandra Święciochowska

10.00

+ Marta, Stefan Staniszewscy, Stefania Smykowska, Izabela, Marian Piaskowscy i Zbigniew Sołtysiak

10.00

+ Andrzej Sosnowski w 6 rocznicę śmierci i Dejl Filipas

11.30

W 50 rocznicę ślubu Eugenii i Celestyna z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

11.30

+ Anna Wiśniewska i zmarli z rodziny Kasprzyk

11.30

+ Stanisława i Wacław Nitka, Bogumiła i Marian Sobkowiak oraz zmarli z rodziny

15.00

W 19 rocznicę ślubu Agnieszki i Grzegorza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

18.30

+ Marian Nowak, Zofia, Marian Kaszuba

Poniedziałek: 27.09.2021 r.

6.30

+ Bogusław Frejgant

7.00

+ Barbara Patulak

7.00

+ Lech Kaczmarek

7.00

+ Stefania Lange oraz zmarli z rodziny: Lange i Szymańskich

18.00

+ Damian Węgrzyn

18.00

+ Halina i Dominik Mądrowscy

18.00

+ ks. Mieczysław Kozłowski

Wtorek: 28.09.2021 r.

6.30

+ Wacław, Antonina, Stanisław Opaczewscy, Salomea, Antoni i Ludwik Wenscy

7.00

+ Genowefa Lewandowska

7.00

+ Mirosław Grzelak

18.00

+ Łucja, Zygmunt Dobek, Maria i Sylwester Nowak

18.00

+ Wiktoria Przybysz w 4 rocznicę śmierci

18.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

+ Jadwiga Antoniak

Środa: 29.09. 2021 r.

6.30

+ Stanisław, Stanisława Małas

7.00

+ Teresa, Stanisław Posłuszni

7.00

+ Andrzej Nowak

7.00

+ Danuta Buzała

18.00

+ Henryk, Janina Koszalscy

18.00

+ Iwona Wiśniewska

Czwartek: 30.09.2021 r.

6.30

+ Stanisława Kleczek

7.00

+ Krystyna Antas

7.00

+ Bogusław Szafraniak

7.00

O szczęśliwą operację dla Aliny

18.00

+ Hieronim, Kazimiera Kaniasty

18.00

+ Mieczysław Nowakowski

Piątek: 01.10.2021 r.

6.30

+ Jadwiga Kubasik

7.00

+ Krystyna Antas

7.00

+ Rozalia Talaga i zmarli z rodziny

16.00

+ Sabina Cieślewicz w 1 rocznicę śmierci

18.00

+ Msza św. zbiorowa za zmarłych

Sobota: 02.10.2021 r.

6.30

+ Leon Woźniak

7.00

+ Maria Hesse

7.00

+ Bogusław Frejgant

7.00

+ Jan Grzybowski

18.00

+ Ryszard (8 rocz. śm.), Romuald, Maciej i Grzegorz Jagodzińscy

18.00

+ Stanisława Nelke

18.00

+ Henryk Danielewicz

Niedziela: 03.10.2021 r.

7.00

+ Teresa Duszyńska

7.00

+ Teresa, Bolesław Rychlewscy, Andrzej Biegalski, Helena Wełnogórska i Oliwia Rodak

8.30

+ Helena , Edward i Zbigniew Nowiccy

8.30

+ Janina, Edmund Jasińscy, Barbara Wolaszek i zmarli z rodziny Wolaszków

8.30

+ Maria Krucka

10.00

+ Anna, Antoni, Wiesława, Marek, Władysław Drozd

11.30

+ Irena Kwit

11.30

+ Janina, Piotr, Ksawera, Antoni Lichocińscy, Zofia, Irena, Stanisław Kołodziejscy, Eugenia i Stanisław Idzikowscy

11.30

+ Antonina Kulińska w 8 rocznicę śmierci

15.00

+ Franciszek, Łucja, Stanisław, Maria Woźny, Edmund, Klementyna Zawodniak oraz zmarli z rodziny Głowskich

18.30

+ Grzegorz, Helena i Włodzimierz Babyn

 

Święta

Sobota,
Rok B, I
Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

Sonda