Intencje mszalne 12.05.2024 – 19.05.2024r.
Niedziela 12.05.2024 r.
7.00 |
+ Roman Prus |
8.30 |
+ Maria, Bronisław, Andrzej Dalewscy, Weronika, Józef i Stanisław Kaźmierczak |
8.30 |
+ Krystyna, Stanisław i Grzegorz Drybańscy |
8.30 |
+ Krystyna, Stanisław Kolis i Danuta Sęk |
10.00 |
+ Bernard Kolczyński |
10.00 |
+ Jadwiga Antoniak w 3 rocznicę śmierci |
11.30 |
W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej |
15.00 |
+ Krystyna Żychska |
18.30 |
+ Elżbieta i Franciszek Kamińscy |
Poniedziałek 13.05.2024 r.
6.30 |
+ Grzegorz Bzowy |
7.00 |
+ Czesława, Kazimierz Krzewińscy oraz Izydor Kabaciński |
7.00 |
+ Edmund Ostrowski i Ireneusz Grzegorski |
11.00 |
W intencji chorych i starszych Parafian |
18.00 |
+ Stanisława, Ludosława Pierańscy |
18.00 |
+ Dawid i Irena Kosiak, Wanda i Franciszek Kłosowscy |
18.00 |
+ Bogusława Lewandowska |
Wtorek 14.05.2024 r.
6.30 |
+ Gabriela Grześkowiak |
7.00 |
+ Irena Walczak w 9 rocznicę śmierci |
7.00 |
+ siostra Macieja Roszczak |
18.00 |
+ Maciej Jagodziński, Halina i Zenon Wolf |
18.00 |
+ Zofia Pisuła |
18.00 |
+ Włodzimierz Walczak |
Środa 15.05.2024 r.
6.30 |
+ Zofia i Zdzisław Lukstaedt |
7.00 |
+ Henryk Górny |
7.00 |
+ Zofia i Dominik Łukowscy |
18.00 |
+ Zofia, Bolesława, Stanisława, Jan Jakubowscy i Wiktoria, Jan Roesler |
18.00 |
+ Marta Cieślak |
18.00 |
+ Zofia Furche |
Czwartek 16.05. 2024 r.
6.30 |
+ Jarosław Jankowski i Teresa Maciejewska |
7.00 |
+ Halina Wiśniewska |
7.00 |
+ Henryk Zdrojewski |
7.00 |
+ Lucyna Burnos w 1 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Jan i Franciszek Kamińscy, Anna, Eugeniusz, Dawid Osikowscy oraz Anna Oberhant |
18.00 |
+ Jadwiga w 6 rocznicę śmierci i Julian Wiśniewscy |
18.00 |
+ Władysław Dereziński |
18.00 |
+ Ewa Kwit |
Piątek 17.05.2024 r.
6.30 |
+ Wanda Kukurenda |
7.00 |
+ Zenon Pieczyński |
7.00 |
+ Henryk Górny |
18.00 |
+ Marceli, Maria, Janusz Gładych , Stanisława Skotarczak i zmarli z rodziny Szymańskich |
18.00 |
+ Michał, Aniela, Zygmunt Światkowscy |
18.00 |
+ Czesław Liberkowski |
Sobota 18.05.2024 r.
6.30 |
+ Albin, Helena, Józef, Joanna Ogonowscy oraz Olaf Goździński |
7.00 |
+ Bożena Chutek |
7.00 |
+ Maria, Czesław Bierła i zmarli z rodziny |
18.00 |
+ Mirosława Fredyk |
18.00 |
+ Zbigniew Hęćka |
18.00 |
+ Bolesław Izbiński |
Niedziela19.05.2024 r.
7.00 |
+ Kazimierz, Wiktoria, Jan Drzewieccy, Władysław Opioła |
8.30 |
+ Jadwiga, Henryk Matuszyńscy, Helena i Czesław Krysińscy |
8.30 |
+ Irena, Zygmunt Bernaccy i Roman Bultrowicz |
8.30 |
+ Helena, Jan, Dariusz i Przemysław Stryganek |
10.00 |
+ Alicja Lutomska i Marian Mądry |
11.30 |
W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej |
15.00 |
+ Andrzej Biegalski w 30 rocznicę śmierci, Helena Wełnogórska, Teresa, Bolesław Rychlewscy i Oliwia Rodak |
18.30 |
+ Lucyna Burnos (1 rocz. śm. oraz Henryk i Wojciech Niklaus |
18.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Marcina z okazji 18. urodzin |
Intencje mszalne 05.05.2024 – 12.05.2024r.
Niedziela05.05 .2024 r.
7.00 |
+ Irena, Eugeniusz Koszela i zmarli z rodziny |
7.00 |
+ Teresa Marciniak |
8.30 |
+ Szczepan Wełnogórski w 4 rocznicę śmierci i Sławomir Giza |
10.00 |
+ Maria Świderska w 5 rocznicę śmierci |
10.00 |
+ Grażyna Ślimak oraz zmarli z rodziny Maciejewiczów |
11.30 |
+ Zdzisława Kryszak w 1 rocznicę śmierci |
11.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla: Weroniki, Bartosza, Aleksandry i Witolda oraz ich rodziców |
15.00 |
+ Bożena i Jan Rosińscy w 8 rocznicę śmierci |
18.30 |
+ Monika i Wojciech Frąckowiak oraz zmarli z rodziny |
Poniedziałek 06.05.2024 r.
6.30 |
+ Kazimierz Kaczor |
7.00 |
+ Krystyna Antkowiak w 2 rocznicę śmierci |
7.00 |
+ Krzysztof Kaczmarek |
18.00 |
+ Stanisława Nelke i zmarli z rodziny Zembrzuskich |
18.00 |
+ Stanisława, Władysław Winiarscy |
18.00 |
+ Bolesław Izbiński |
Wtorek 07.05.2024 r.
6.30 |
+ Jan Malak |
7.00 |
+ Maria (6 rocz. śm.), Zofia , Tadeusz i Witold Witkowscy |
7.00 |
+ Janina Sommer |
18.00 |
+ Ludomira i Roman Simoni |
18.00 |
+ Stanisława i Stanisław Gąsiorowscy oraz zmarli z rodziny |
Środa 08.05.2024 r.
6.30 |
+ Stanisław, Antonina i Stanisław Opaczewscy |
7.00 |
+ Eugeniusz Płachciński |
7.00 |
+ Marek Woś |
18.00 |
+ Mariusz Przybylski |
18.00 |
+ Janina i Henryk Koszalscy oraz zmarli z rodziny: Pawlaków i Jurkiewiczów |
Czwartek 09.05.2024 r.
6.30 |
+ Zofia Lukstaedt |
7.00 |
+ Janina Mądra |
7.00 |
+ Przemysław Stryganek |
18.00 |
+ Stanisław Tomaszewski w 7 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Urszula Mądra |
18.00 |
+ Zbigniew Jakubowski |
Piątek 10.05.2024 r.
6.30 |
+ Krzysztof Lieske |
7.00 |
+ Edmund Ostrowski |
7.00 |
+ Henryk Adamczak |
18.00 |
W 10 rocznicę ślubu Katarzyny i Łukasza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
18.00 |
+ Kazimierz i Jadwiga Koperscy |
Sobota 11.05.2024 r.
6.30 |
+ Krystyna Szczepankiewicz |
7.00 |
+ Radosław Grobelski |
7.00 |
+ Aleksander van Brenk |
18.00 |
W 18 urodziny Wiktorii z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
18.00 |
+ Henryk Pawełczak |
18.00 |
+ Jan, Józefa, Sławomira, Józef Grzywacz i Bronisław Ślimak |
Niedziela 12.05.2024 r.
7.00 |
+ Roman Prus |
8.30 |
+ Maria, Bronisław, Andrzej Dalewscy, Weronika, Józef i Stanisław Kaźmierczak |
8.30 |
+ Krystyna, Stanisław i Grzegorz Drybańscy |
8.30 |
+ Krystyna, Stanisław Kolis i Danuta Sęk |
10.00 |
+ Bernard Kolczyński |
10.00 |
+ Jadwiga Antoniak w 3 rocznicę śmierci |
11.30 |
W intencji dzieci przyjmujących I Komunię Świętą |
15.00 |
+ Krystyna Żychska |
18.30 |
+ Janina i Feliks Kamińscy |
Intencje mszalne 28.04.2024 – 05.05.2024 r.
Niedziela 28.04.2024 r.
7.00 |
+ Katarzyna i Stanisław Skrzypczak |
7.00 |
+ Helena Kociszewska w 20 rocznicę śmierci |
8.30 |
+ Antoni Skrzypek w 1 rocznicę śmierci |
10.00 |
+ Bernard Kolczyński oraz Jadwiga i Antoni Barciszewscy |
11.30 |
+Wacława i Wacław Bułakowscy |
15.00 |
W 33 rocznicę ślubu Lidii i Jarosława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
15.00 |
+ Edward Drozd |
18.30 |
+ Kazimierz Borowski w 8 rocznicę śmierci |
Poniedziałek 29.04.2024 r.
6.30 |
+ Ludwika Borys |
7.00 |
+ Jadwiga i Piotr Geszke |
7.00 |
+ Gabriela Grześkowiak |
18.00 |
+ Michał Cieślewicz |
18.00 |
+ Wanda, Urszula, Stefan Wegnerscy |
18.00 |
+ Edward Kapciński w 15 rocznicę śmierci |
Wtorek 30.04.2024 r.
6.30 |
+ zmarli z rodziny Bykowskich |
7.00 |
+ Marek Woś |
7.00 |
+ Florian Woźny |
7.00 |
+ Zbigniew Jakubowski |
18.00 |
+ Irena Kaczyńska |
18.00 |
+ Marianna i Wacław Święciochowscy |
18.00 |
+ Kazimiera, Ludwik, Ryszard Kwiecińscy oraz zmarli z rodziny |
Środa 01.05.2024 r.
6.30 |
+ Sylwester Dobek |
6.30 |
O łaski potrzebne Tomaszowi |
7.00 |
+ Felicja, Olech Cegiel i zmarli z rodziny |
7.00 |
+ Przemysław Stryganek |
7.00 |
+ Michał Cieślewicz |
18.00 |
+ Zbigniew Idaszak |
18.00 |
+ Czesława,Adam i Danuta Wietrzykowscy |
Czwartek 02.05. 2024 r.
6.30 |
+ Zofia Lukstaedt |
7.00 |
W 50 urodziny Edyty z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
7.00 |
+ Aniela Kozińska, Apolonia, Tadeusz i Marek Lewandowscy |
18.00 |
W intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii |
18.00 |
W 20 rocznicę ślubu Małgorzaty i Tomasza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
Piątek 03.05.2024 r. NMP Królowej Polski
7.00 |
+ Maria Cieślicka |
8.30 |
+ Sylwester, Pelagia, Barbara, Zenon i Tadeusz Kamyszek |
8.30 |
+ Florian Stróżyk |
10.00 |
+ Stanisław, Krystyna, Franciszka Witczak |
11.30 |
+ Pelagia i Marcin Woźniczka |
11.30 |
O Błogosławieństwo Boże dla Artura z okazji urodzin |
15.00 |
W intencji Ojczyzny |
18.30 |
+ Leonard Nowak |
Sobota 04.05.2024 r.
6.30 |
+ Wojciech Sopniewski |
7.00 |
+ Jadwiga Koperska |
7.00 |
+ Mirosława Łukiewska |
7.00 |
W intencji zadośćuczynienia za zniewagi i obelgi przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi |
18.00 |
+ Florian Stróżyk |
18.00 |
+ Antoni Wiśniewski w 30 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Bolesław Izbiński |
Niedziela 05.05 .2024 r.
7.00 |
+ Irena, Eugeniusz Koszela i zmarli z rodziny |
7.00 |
+ Teresa Marciniak |
8.30 |
+ Szczepan Wełnogórski (4 rocz. śm.) i Sławomir Giza |
10.00 |
+ Maria Świderska w 5 rocznicę śmierci |
10.00 |
+ Grażyna Ślimak oraz zmarli z rodziny Maciejewiczów |
11.30 |
+ Zdzisława Kryszak w 1 rocznicę śmierci |
11.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla: Weroniki, Bartosza, Aleksandry i Witolda |
15.00 |
+ Bożena i Jan Rosińscy w 8 rocznicę śmierci |
18.30 |
+ Monika i Wojciech Frąckowiak oraz zmarli z rodziny |
Intencje mszalne 21.04.2024 – 28.04.2024r.
Niedziela 21.04 .2024 r.
7.00 |
+ Teresa Marciniak |
8.30 |
+ Halina Wiśniewska w 1 rocznicę śmierci |
8.30 |
+ Zbigniew Grzechowiak |
8.30 |
+ Halina, Stefania, Roman, Wojciech Kawka |
10.00 |
+ Józefa, Dionizy i Teodozja Wittek oraz Czesław Bzura |
11.30 |
+ Stefania, Krystyna Łukomskie |
11.30 |
+ Antoni, Zofia Hajduk i zmarli z rodziny Hajduk |
11.30 |
W 30 rocznicę ślubu Małgorzaty i Dariusza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże Bbogosławieństwo na dalsze lata |
15.00 |
+ Kazimiera i Kazimierz Orlikowscy oraz Aleksandra Nowak |
18.30 |
+ Irena Walczak |
Poniedziałek 22.04.2024 r.
6.30 |
+ Krystyna Szczepankiewicz |
7.00 |
+ Krystyna Sobecka w 1 rocznicę śmierci |
7.00 |
+ Robert Kuchta |
7.00 |
+ Aleksander van Brenk |
18.00 |
W 6 rocznicę ślubu Elżbiety i Bogdana z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
18.00 |
+ Maria, Rudolf, Marian Kozaneccy, Ryszard Kwieciński oraz zmarli z rodziny |
18.00 |
+ Wanda Sęk |
Wtorek 23.04.2024 r.
6.30 |
+ Jarosław Jankowski |
7.00 |
+ Przemysław Stryganek |
7.00 |
+ Edmund Ostrowski |
7.00 |
+ Wojciech Przybysz |
18.00 |
+ Weronika Ciszak w 27 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Stanisław Oleszko |
Środa 24.04.2024 r.
6.30 |
+ Zofia i Zdzisław Lukstaedt |
7.00 |
+ Henryk, Kazimiera, Stanisław i Andrzej Szafraniak |
7.00 |
+ Zenon Pieczyński |
18.00 |
+ Helena, Edmund, Stanisław Bobrzyńscy |
18.00 |
+ Marian Bodda |
Czwartek 25.04 2024 r.
6.30 |
+ Jarosław Jankowski |
7.00 |
+ Eugeniusz Płachciński |
7.00 |
+ Przemysław Stryganek |
18.00 |
+ Ludwik Macioł |
18.00 |
+ Marek Wasielewski |
18.00 |
+ Dorota Józefiak w 4 oraz Jan Stablewski w 30 rocznicę śmierci |
Piątek 26.04.2024 r.
6.30 |
W 50 rocznicę ślubu Mieczysławy i Franciszka z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
7.00 |
+ Jacek Maciejewski |
7.00 |
+ Przemysław Stryganek |
18.00 |
W 30 rocznicę ślubu Danuty i Marka z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
18.00 |
+ Bogusława Lewandowska |
18.00 |
+ Marcin Nowicki w 5 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Józef Małolepszy i zmarli z rodziny Greficzów |
Sobota 27.04.2024 r.
6.30 |
+ Krystyna Szczepankiewicz |
7.00 |
+ Ewa Wolasz |
7.00 |
+ Janina Sommer |
7.00 |
+ Wojciech Przybysz |
18.00 |
+ Henryk i Roman Nelke |
18.00 |
W 50 rocznicę ślubu Alicji i Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
Niedziela 28.04.2024 r.
7.00 |
+ Katarzyna i Stanisław Skrzypczak |
7.00 |
+ Helena Kociszewska w 20 rocznicę śmierci |
8.30 |
+ Antoni Skrzypek w 1 rocznicę śmierci |
10.00 |
+ Bernard Kolczyński oraz Jadwiga i Antoni Barciszewscy |
11.30 |
+Wacława i Wacław Bułakowscy |
15.00 |
W 33 rocznicę ślubu Lidii i Jarosława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
18.30 |
+ Kazimierz Borowski w 8 rocznicę śmierci |
Intencje mszalne 14.04.2024 – 21.04.2024r.
Niedziela 14.04.2024 r.
7.00 |
+ Maria Cieślicka |
7.00 |
+ Jan i Helena Wieczorek |
8.30 |
+ Łucja i Franciszek Macińscy |
8.30 |
+ Andrzej Perliński, Leontyna Adamek, Alicja Lewandowska, Zenon, Józefa Sobiesiak, Jacek Komorowski, Franciszek Dołyk i Roman Padoł |
10.00 |
+ ks. Radosław Tuszyński |
10.00 |
+ Bolesław Izbiński |
11.30 |
+ Zdzisława Kryszak |
11.30 |
+ Władysław Dereziński |
11.30 |
W 35 rocznicę ślubu Danuty i Zenona z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
15.00 |
+ Jerzy Soszyński (11 rocz. śm.) oraz zmarli z rodziny: Soszyńskich i Siwów |
18.30 |
+ Elżbieta Kamińska w 1 rocznicę śmierci |
Poniedziałek 15.04.2024 r.
6.30 |
+Marek Marchlewicz |
7.00 |
+ Janina, Jan, Eugeniusz i Wiesława Kasprowicz, Ireneusz Filipiak oraz Samuel di Vita |
7.00 |
+ Zenon Pieczyński |
18.00 |
+ Kazimierz Kiedrowski, Barbara Skowrońska oraz zmarli z rodziny |
18.00 |
+ Aniela Przybylska (9 rocz. śm.) i zmarli z rodziny |
Wtorek 16.04.2024 r.
6.30 |
+ Wacław Opaczewski, Aniela, Lidia i Józef Ciesielscy |
7.00 |
+ Zdzisława Kryszak |
7.00 |
+ Henryk Zdrojewski |
18.00 |
+ Artur Korolewicz w 4 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Stefania Łukomska w 10 rocznicę śmierci |
Środa 17.04.2024 r.
6.30 |
+ Daniel Smyk w 3 rocznicę śmierci |
7.00 |
+ Zenon Pieczyński |
7.00 |
+ Henryk Zdrojewski |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie |
18.00 |
+ Czesław Starzyński |
Czwartek 18.04 2024 r.
6.30 |
+ Eugeniusz Adam,Danuta Gospodarek |
7.00 |
+ Gabriela Grześkowiak |
7.00 |
+ Przemysław Stryganek |
18.00 |
+ Franciszka, Zygmunt i Ryszard Budziak |
18.00 |
+ Janina, Władysław Szymkowiak, Leokadia, Zygfryd Bednarek |
Piątek 19.04.2024 r.
6.30 |
+ Robert Kuchta |
7.00 |
+ Czesława Tycka |
7.00 |
+ Irena Zalewska |
18.00 |
+ Pelagia, Stefan, Henryk i Mariusz Śrama |
18.00 |
+ Jadwiga, Kazimierz Koperscy |
18.00 |
+ Tadeusz Domecki |
Sobota 20.04.2024 r.
6.30 |
+ Grzegorz Starosta |
7.00 |
+ Zofia, Stanisław, Andrzej, Zbigniew Henkel, Józef Piechnik, Ewa Mszanecka oraz dusze w czyśću cierpiące |
7.00 |
+ Mirosława Łukiewska |
7.00 |
+ Ludwika Borys |
18.00 |
+ Kazimierz i Marta Krause oraz zmarli z rodziny |
18.00 |
+ Stanisława, Wacław Nitka, Bogusława, Marian Sobkowiak, Łucja Hanasz, zmarli z rodziny: Kozaneckich, Pińskich, Sobkowiak i Nitka |
Niedziela21.04.2024 r.
7.00 |
+ Teresa Marciniak |
8.30 |
+ Halina Wiśniewska w 1 rocznicę śmierci |
8.30 |
+ Zbigniew Grzechowiak |
8.30 |
+ Halina, Stefania, Roman, Wojciech Kawka |
10.00 |
+ Józefa, Dionizy i Teodozja Wittek oraz Czesław Bzura |
11.30 |
+ Stefania, Krystyna Łukomskie |
11.30 |
+ Antoni, Zofia Hajduk i zmarli z rodziny Hajduk |
11.30 |
W 30 rocznicę ślubu Małgorzaty i Dariusza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
15.00 |
+ Kazimiera i Kazimierz Orlikowscy oraz Aleksandra Nowak |
18.30 |
+ Irena Walczak |
Intencje mszalne 07.04.2024 - 14.04.2024 r.
Niedziela 07.04 .2024 r. Święto Bożego Miłosierdzia
7.00 |
+ Łucja i Bernard Jankowscy |
8.30 |
+ Weronika, Józef, Stanisław Kaźmierczak oraz Maria i Bronisław Dalewscy |
8.30 |
+ Ignacy (40 rocz. śm.) i Janina Skrzypczak |
10.00 |
+ Władysława Bartz |
10.00 |
+ Marian (12 rocz. śm.), Aleksandra Nowak oraz Zofia i Marian Kaszuba |
11.30 |
+ Maciej Jagodziński |
11.30 |
+ Maria i Bolesław Radke |
11.30 |
W 55 rocznicę ślubu Zofii i Bogdana z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
15.00 |
+ Wiktoria, Franciszek, Zbigniew Nawroccy, Łucja, Leon Olejniczak i Pelagia Radacz |
18.30 |
+ Teresa (1 rocz. śm.) i Roman Ryndak |
Poniedziałek 08.04.2024 r.
6.30 |
+ Zofia, Piotr, Władysław, Kazimierz, Józef, Stanisław, Henryk Zachwieja |
7.00 |
+ Lucyna Burnos |
7.00 |
+ Bożena Moskal |
18.00 |
W intencji ochrony życia dzieci poczętych i o Boże błogosławieństwo dla podejmujących Duchową Adopcję |
18.00 |
+ Teresa Owczarzak w 1 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Zbigniew Wawrzecki |
Wtorek 09.04.2024 r.
6.30 |
+ Eugeniusz Adam |
7.00 |
W 36 rocznicę ślubu Hanny i Pawła z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
7.00 |
+ Zbigniew Jakubowski |
18.00 |
+ Michał Cieślewicz |
18.00 |
+ Prakseda i Maksymilian Wiśniewscy |
18.00 |
+ Bogumiła, Lucjan Fajfer |
Środa 10.04.2024 r.
6.30 |
+ Zofia Lukstaedt |
7.00 |
+ Zenon Pieczyński |
7.00 |
+ Przemysław Stryganek |
18.00 |
+ Władysława (11 rocz. śm.) i Stanisław Wiśniewscy oraz Piotr Nawrocki |
18.00 |
+ Stanisław Chudziński |
Czwartek 11.04 2024 r.
6.30 |
+ Krystyna Szewczyk |
7.00 |
+ Lucyna Burnos |
7.00 |
+ ks. Radosław Tuszyński i ks. Piotr Pawlukiewicz |
18.00 |
+ Leon, Jadwiga Malka i zmarli z rodziny |
18.00 |
+ Genowefa Szumera (7 rocz. śm.) oraz zmarli z rodziny |
Piątek 12.04.2024 r.
6.30 |
+ Józef Kowalczyk |
7.00 |
+ ks. Radosław Tuszyński |
7.00 |
+ Jadwiga Sasak |
18.00 |
+ Teresa Lewandowska |
18.00 |
+ Franciszek, Marianna, Stanisława, Edmund Parus i Józef Rudzki |
18.00 |
+ Wojciech Frasz, Danuta, Henryk i Agnieszka Butka |
Sobota 13.04.2024 r.
6.30 |
+ Edmund Ostrowski |
7.00 |
+ ks. Radosław Tuszyński w 2 rocznicę śmierci |
7.00 |
+ Krzysztof Maciejewski |
18.00 |
+ Przemysław, Tomasz Wegner |
18.00 |
+ Zbigniew Witkowski i Bronisław Kmiecikowski |
Niedziela 14.04.2024 r.
7.00 |
+ Maria Cieślicka |
7.00 |
+ Jan i Helena Wieczorek |
8.30 |
+ Łucja i Franciszek Macińscy |
8.30 |
+ Andrzej Perliński, Leontyna Adamek, Alicja Lewandowska, Zenon, Józefa Sobiesiak, Jacek Komorowski, Franciszek Dołyk i Roman Padoł |
10.00 |
+ ks. Radosław Tuszyński |
10.00 |
+ Bolesław Izbiński |
11.30 |
+ Zdzisława Kryszak |
11.30 |
+ Władysław Dereziński |
11.30 |
W 35 rocznicę ślubu Danuty i Zenona z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
15.00 |
+ Jerzy Soszyński (11 rocz. śm.) oraz zmarli z rodzin Soszyńskich i Siwów |
18.30 |
+ Elżbieta Kamińska w 1 rocznicę śmierci |
Intencje mszalne 31.03.2024 – 07.04.2024 r.
Niedziela: 31.03.2024 r. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
8.30 |
+ ks. Jerzy, Pelagia, Stanisław Śrama oraz Mieczysław i Małgorzata Jadłowscy |
8.30 |
+ Wincenty Magowski oraz Leon i Helena Chudaś |
10.00 |
+ Andrzej Perliński, Józefa, Zenon Sobiesiak, Leontyna Adamek, Alicja Lewandowska, Jacek Komorowski, Franciszek Dołyk, Roman Padoł |
11.30 |
+ Dorota, Wacław Mietliccy |
11.30 |
+ Krystyna, Lech i Marek Wiśniewscy |
11.30 |
W 38 rocznicę ślubu Andrzeja i Aleksandry z podziękowaniem za odebrane łaski oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata |
15.00 |
+ Joanna ,Stanisław Walter oraz Eugenia i Leon Matysiak |
18.30 |
+ Czesława, Aleksander i Kazimierz Wojtasińscy |
Poniedziałek: 01.04.2024 r. Poniedziałek Wielkanocny
7.00 |
+ Wiesław Kaczmarek |
8.30 |
+ Zbigniew Jakubowski |
8.30 |
+ Ewa i Kazimierz Kamińscy |
10.00 |
+ Marian Łukomski, Genowefa, Ignacy, Józef, Wiktor Wolińscy, Maria Świderska, Henryk Koperski i Maciej Jagodziński |
10.00 |
+ Sylwester Bociek |
11.30 |
+ Teresa Owczarzak |
11.30 |
+ Rozalia, Stefan, Zdzisław Calów |
11.30 |
+ Zbigniew Walter w 3 rocznicę śmierci |
15.00 |
+ Helena, Ludwik, Anna i Jacek Błaszczyk |
18.30 |
+ Helena Stryganek w 8 rocznicę śmierci |
Wtorek: 02.04.2024 r.
6.30 |
+ Janina Rokicka |
7.00 |
+ Teodozja Bartkowska |
7.00 |
+ Zenon Pieczyński |
18.00 |
+ Franciszek, Marianna, Stanisław, Edward Parus i Józef Rudzki |
18.00 |
+ Ryszard Kwieciński |
Środa: 03.04.2024 r.
6.30 |
+ Joanna, Stefan Glapa |
7.00 |
+ Bogdan Płażalski |
7.00 |
+ Ryszard Zieliniacki |
7.00 |
+ Wanda Sęk |
18.00 |
+ Przemysław, Tomasz Wegner i Barbara Rumianowska |
18.00 |
+ Bernardyna Wilkosz |
18.00 |
+ Michał Cieślewicz |
Czwartek: 04.04.2024 r.
6.30 |
+ Helena Kasperek |
7.00 |
+ Jerzy Matacz w 7 rocznicę śmierci |
7.00 |
+ Henryk Zdrojewski |
18.00 |
W intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii |
18.00 |
+ Antonina, Chryzostom i Bolesław Szydlarscy |
18.00 |
+ Władysław Dereziński |
18.00 |
Z prośbą o zdrowie dla Marka |
Piątek: 05.04.2024 r.
6.30 |
W 97 urodziny Władysławy z podziękowaniem za odebrane łaski oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata |
7.00 |
+ Helena Kasperek |
7.00 |
+ Zuzanna Rogala |
16.00 |
+ Zygmunt Robaszkiewicz |
18.00 |
+ Msza św. zbiorowa za zmarłych |
Sobota: 05.04.2024 r.
6.30 |
+ Robert Kuchta |
7.00 |
+ Antoni Skrzypek |
7.00 |
+ Bogdan Płażalski |
7.00 |
W intencji zadośćuczynienia za zniewagi i obelgi przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryji |
18.00 |
W 22 rocznicę ślubu Danuty i Krzysztofa z podziękowaniem za odebrane łaski oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata |
18.00 |
+ Urszula i Wacław Koźmińscy i zmarli z rodziny |
18.00 |
+ Leokadia i Marian Kaźmierczak oraz Danuta Stankiewicz |
Niedziela: 07.04.2024 r. Niedziela Miłosierdzia Bożego
7.00 |
+ Łucja i Bernard Jankowscy |
8.30 |
+ Weronika, Józef, Stanisław Kaźmierczak oraz Maria i Bronisław Dalewscy |
8.30 |
+ Ignacy w 40 rocznicę śmierci i Janina Skrzypczak |
10.00 |
+ Władysława Bartz |
10.00 |
+ Marian w 12 rocznicę śmierci, Aleksandra Nowak oraz Zofia i Marian Kaszuba |
11.30 |
+ Maciej Jagodziński |
11.30 |
+ Maria i Bolesław Radke |
11.30 |
W 55 rocznicę ślubu Zofii i Bogdana z podziękowaniem za odebrane łaski oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata |
15.00 |
+ Wiktoria, Franciszek, Zbigniew Nawroccy, Łucja, Leon Olejniczak i Pelagia Radacz |
18.30 |
+ Teresa w 1 rocznicę śmierci i Roman Ryndak |
Intencje mszalne 24.03.2024 – 31.03.2024r.
Niedziela24.03.2024 r. Niedziela Palmowa
7.00 |
+ Maria Cieślicka |
7.00 |
+ Wanda Sęk |
8.30 |
+ zmarli z rodziny: Grzechowiaków i Zacholskich |
8.30 |
+ Regina (1 rocz. śm.) i Tadeusz Misch |
10.00 |
+ Marta, Stefan Staniszewscy, Izabela, Marian Piaskowscy, Stefania Smykowska i Zbigniew Sołtysiak |
10.00 |
+ Krystyna, Roman Rojewscy, Maria i Jan Szczepańscy, Teresa Kwiatkowska oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie |
11.30 |
+ Józef Pawlak, Jadwiga, Leon i Zenon Libner |
15.00 |
W 18 urodziny Gracjana z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
18.30 |
+ Zofia Marciniak |
Poniedziałek 25.03.2024 r.
6.30 |
+ Józef Kowalczyk |
7.00 |
+ Paweł Misch |
7.00 |
+ Bogdan Płażalski |
18.00 |
+ Bogusława Lewandowska |
18.00 |
+ Marcin Pilarski (3 rocz. śm.), Wanda, Ludwik Makowscy oraz zmarli z rodziny, Anna i Witold Kasprowicz i zmarli z rodziny |
18.00 |
+ Zbigniew Śliwczyński w 12 rocznicę śmierci |
Wtorek 26.03.2024 r.
6.30 |
+ Aurelia Marcinkowska - Wałdowska |
7.00 |
+ Bożena Chutek |
7.00 |
+ Janina Sommer |
18.00 |
+ Teresa Duszyńska w 4 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Zbigniew Szmytka |
Środa 27.03.2024 r.
6.30 |
+ Zofia Lukstaedt |
7.00 |
+ Czesława Brzewińska |
7.00 |
+ Teodozja Bartkowska |
7.00 |
W 50 urodziny Renaty z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
18.00 |
+ Wiesław Kaczmarek |
18.00 |
+ Renata Kasprzak oraz Józef i Zofia Jaskólscy |
Czwartek 28.03.2024 r. Wielki Czartek
18.00 |
Za kapłanów posługujących w naszej Parafii oraz o nowe powołania kapłańskie |
18.00 |
+ ks. Prałat Bronisław Michalski i ks. Radosław Tuszyński |
18.00 |
+ Lechosław Kłysz i zmarli z rodziny |
18.00 |
O Boże błogosławieństwo dla Roksany w 30 i Łukasza w 31 urodziny |
18.00 |
+ Władysław Dereziński |
Piątek 29.03.2024 r. Wielki Piątek
18.00 |
Liturgia Męki Pańskiej |
Sobota 30.03.2024 r. Wielka Sobota
21.00 |
Wigilia Paschalna intencji Parafian |
21.00 |
+ Julian Nowakowski (10 rocz. śm.) oraz zmarli z rodziny Różewiczów |
21.00 |
+ Franciszek (17 rocz. śm.) i Irena Cieślewicz |
Niedziela 31.03.2024 r. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego
8.30 |
+ ks. Jerzy, Pelagia, Stanisław Śrama oraz Mieczysław i Małgorzata Jadłowscy |
8.30 |
+ Wincenty Magowski oraz Leon i Helena Chudaś |
10.00 |
+ Andrzej Perliński, Józefa, Zenon Sobiesiak, Leontyna Adamek, Alicja Lewandowska, Jacek Komorowski, Franciszek Dołyk, Roman Padoł |
11.30 |
+ Dorota, Wacław Mietliccy |
11.30 |
+ Krystyna, Lech i Marek Wiśniewscy |
11.30 |
W 38 rocznicę ślubu Andrzeja i Aleksandry z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
15.00 |
+ Joanna ,Stanisław Walter oraz Eugenia i Leon Matysiak |
18.30 |
+ Czesława, Aleksander i Kazimierz Wojtasińscy |
Intencje mszalne 17.03.2024 -24.03.2024r.
Niedziela 17.03.2024 r.
7.00 |
+ Wiktoria, Sylwester i Jerzy Soszyńscy |
8.30 |
+ Irena, Zbigniew, Kazimiera, Stanisława, Sylwester Roszak oraz Jan i Jadwiga Chojeccy |
8.30 |
+ Maria, Józef i Piotr Nawroccy |
10.00 |
+ Marian Wilk (25 rocz. śm.), Franciszek Półtoranos, Pelagia i Alojzy Boruccy |
10.00 |
+ Mieczysław Klukas oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Teresy |
11.30 |
+ Hanna i Jarosław Kabacińscy |
11.30 |
+ Andrzej Wieczorek w 1 rocznicę śmierci |
11.30 |
+ Józef Małolepszy, Stefania i Józef Greficz |
15.00 |
+ Andrzej Pietraszewski |
15.00 |
W 80 urodziny Bożeny z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
18.30 |
+ Regina, Antoni Błaszczyk oraz Irena i Szczepan Koczorowscy |
Poniedziałek:18.03.2024 r.
6.30 |
+ Marek Woś |
6.30 |
+ Zofia Lukstaedt |
7.00 |
+ Henryk Malicki |
7.00 |
+ Bogdan Płażalski |
7.00 |
+ Mirosława Łukiewska |
18.00 |
+ Marian Kowalski w 30 rocznicę śmierci |
Wtorek 19.03.2024 r. - Uroczystość św. Józefa
6.30 |
+ Stanisława, Zenon, Bogdan, Marek i Mirosław Grzelak |
6.30 |
+ Ludwika Borys |
7.00 |
+ Antoni Skrzypek |
7.00 |
+ Józefa Józefiak |
18.00 |
+ Józef, Stanisława i Kleofas Welzandt |
18.00 |
W 70 urodziny Ignacego z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
Środa 20.03.2024 r.
6.30 |
+ Grzegorz Starosta |
6.30 |
+ Witold Lewandowski |
7.00 |
+ Helena w 2 rocznicę śmierci i Jan Świątek |
7.00 |
+ Zenon Pieczyński |
7.00 |
+ Stefan Szymkowiak |
18.00 |
W 65 urodziny Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
18.00 |
+ Józef Czarnecki, Kaimierz i Anna Jaroszewscy |
18.00 |
+ Zofia Marciniak |
Czwartek 21.03.2024 r.
6.30 |
+ Waldemar, Cecylia Pierowscy |
6.30 |
+ ks. Marian Marchowski, ks. Mieczysław Powalisz i ks. Władysław Zientarski |
7.00 |
+ Ewa Kiedrowska i Anna Kubiak |
7.00 |
+ Henryk Zdrojewski |
7.00 |
+ Maria Szymańska |
18.00 |
+ Marek Witkowski |
18.00 |
+ Władysław Dereziński |
Piątek 22.03.2024 r.
6.30 |
+ Marek Woś |
6.30 |
+ Aleksandra Nowak |
7.00 |
+ Bogusław Freigant i Hanna Krzywińska |
7.00 |
+ Jan Laskowski |
7.00 |
+ Ryszard Zieliniacki |
18.00 |
+ Bolesława, Czesław Rosińscy i Antoni Skrzypek |
18.00 |
+ Wanda Sęk oraz Józef i Teresa Toczkowscy |
Sobota 23.03.2024 r.
6.30 |
+ Bogdan Płażalski |
6.30 |
+ Jerzy Dzięcioł w 10 rocznicę śmierci |
7.00 |
+ Włodzimierz Zarzyński |
7.00 |
+ Kacper Manuszak |
7.00 |
+ Janina Sommer |
18.00 |
+ Ryszard Bogoszewski w 5 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Krystyna i Mieczysław Witczak |
Niedziela:24.03.2024 r. Niedziela Palmowa
7.00 |
+ Maria Cieślicka |
7.00 |
+ Wanda Sęk |
8.30 |
+ zmarli z rodziny: Grzechowiaków i Zacholskich |
8.30 |
+ Regina (1 rocz. śm.) i Tadeusz Misch |
10.00 |
+ Marta, Stefan Staniszewscy, Izabela, Marian Piaskowscy, Stefania Smykowska i Zbigniew Sołtysiak |
10.00 |
+ Krystyna i Roman Rojewscy, Maria i Jan Szczepańscy, Teresa Kwiatkowska oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie |
11.30 |
+ Józef Pawlak, Jadwiga, Leon i Zenon Libner |
15.00 |
W 18 urodziny Gracjana z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
18.30 |
+ Zofia Marciniak |
Intencje mszalne 10.03.2024 – 17.03.2024r.
Niedziela:10.03.2024 r.
7.00 |
+ Teresa Marciniak |
7.00 |
W 40 urodziny Grzegorza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
8.30 |
+ Krystyna, Stanisław i Grzegorz Drybańscy |
8.30 |
+ Irena, Zygmunt Bernaccy oraz Roman Bultrowicz |
10.00 |
+ Jan Bartoń, Stanisław, Zofia, Władysław i Bronisław Wędzina |
10.00 |
+ Michał Cieślewicz |
11.30 |
+ Barbara Kamyszek |
11.30 |
+ Irena, Adam Kądziela i Maciej Jagodziński |
11.30 |
+ Tomasz Czerniak (10 rocz. śm.) oraz zmarli z rodzin Czerniaków i Mądrych |
15.00 |
+ Stanisław Śniegocki w 1 rocznicę śmierci |
18.30 |
+ Teresa Duszyńska |
Poniedziałek 11.03.2024 r.
6.30 |
+ Józef Kowalczyk |
7.00 |
+ Janina Sommer |
7.00 |
+ Jacek Marchlewicz |
18.00 |
+ Halina Cegielska w 1 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Czesława, Ludwik, Tadeusz, Regina i Paweł Misch oraz zmarli z rodzin Misch i Grześkowiak |
18.00 |
+ Władysław Dereziński |
Wtorek 12.03.2024 r.
6.30 |
+ Katarzyna Ciszak |
7.00 |
+ Henryk, Daniela Zawodny oraz Kazimiera i Franciszek Bociek |
7.00 |
+ Zofia Józefiak |
18.00 |
+ Adam Buzała w 24 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Kazimiera Martynowska (12 rocz. śm.) oraz zmarli z rodziny |
18.00 |
W intencji gimnazjalistów z 1863 roku |
Środa 13.03.2024 r.
6.30 |
+ Anna Duszyńska |
7.00 |
+ Bożena Chutek |
7.00 |
+ Krystyna Konieczka |
18.00 |
+ Krystyna i Władysław Derezińscy oraz zmarli z rodzin Derezińskich, Szturemskich, Pilarowskich i Burzyńskich |
18.00 |
+ Bożena Rewers oraz zmarli z rodziny: Rewersów i Osowców |
18.00 |
+ Mieczysław Woźniak |
Czwartek 14.03.2024 r.
6.30 |
+ Czesława, Stefan, Marian, Stanisława, Władysław Majewscy oraz zmarli z rodzin Majewskich i Ciesielskich |
7.00 |
+ Bogdan Płażalski |
7.00 |
+ Krystyna Konieczka |
18.00 |
+ Maria Kobus oraz zmarli z rodzin Kobus i Basicz |
18.00 |
+ Czesław Kosmacz w 10 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Ludwik Macioł |
Piątek 15.03.2024 r.
6.30 |
+ Krzysztof Kremer |
7.00 |
+ Bogdan Płażalski |
7.00 |
+ Ryszard Zieliniacki |
18.00 |
+ Jolanta Wojciechowska i Leokadia Pulnik |
18.00 |
+ Stanisława (4 rocz. śm.) i Władysław Winiarscy |
18.00 |
+ Jerzy Kopiński |
Sobota 16.03.2024 r.
6.30 |
+ Zofia Lukstaedt |
7.00 |
+ Zenon Pacanowski |
7.00 |
+ Włodzimierz Zarzyński |
18.00 |
+ Janina i Wiktor Sobeccy |
18.00 |
+ Zbigniew Guściora (13 rocz. śm.), Dorota Kubicka, Janina, Feliks, Stefan, Stanisław Baran |
18.00 |
+ Bogusława Lewandowska |
Niedziela 17.03.2024 r.
7.00 |
+ Wiktoria, Sylwester i Jerzy Soszyńscy |
8.30 |
+ Irena, Zbigniew, Kazimiera, Stanisława, Sylwester Roszak oraz Jan i Jadwiga Chojeccy |
8.30 |
+ Maria, Józef i Piotr Nawroccy |
10.00 |
+ Marian Wilk (25 rocz. śm.), Franciszek Pótoranos, Pelagia i Alojzy Boruccy |
10.00 |
+ Mieczysław Klukas oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Teresy |
11.30 |
+ Hanna i Jarosław Kabacińscy |
11.30 |
+ Andrzej Wieczorek w 1 rocznicę śmierci |
11.30 |
+ Józef Małolepszy, Stefania i Józef Greficz |
15.00 |
+ Andrzej Pietraszewski |
15.00 |
W 80 urodziny Bożeny z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
18.30 |
+ Regina, Antoni Błaszczyk oraz Irena i Szczepan Koczorowscy |
Intencje mszalne 03.03.2024 – 10.03.2024 r.
Niedziela 03.03.2024 r.
7.00 |
+ Irena, Kazimierz Ziółkowscy oraz Jan i Franciszka Podgórscy |
8.30 |
+ Maria i Jan Kwaśniewscy |
8.30 |
+ Józef Toczkowski w 1 rocznicę śmierci |
10.00 |
+ Regina Kwiatkowska, Wincenty i Joanna Pacanowscy oraz Janina i Walerian Borys |
10.00 |
+ Teresa Lewandowska |
11.30 |
+ Lech Wiśniewski |
11.30 |
+ Sabina i Aleksander Choniej |
15.00 |
+ Anna, Józef, Stefan Wełnogórscy oraz zmarli z rodziny |
18.30 |
+ Stefan, Maria i Kazimierz Cegiel |
Poniedziałek 04.03.2024 r.
6.30 |
+ Katarzyna Ciszak |
7.00 |
+ Czesław Sommer |
7.00 |
+ Renata Czarnecka w 14 rocznicę śmierci |
7.00 |
+ Kazimiera Tomaszewska |
18.00 |
+ Kazimierz Kaczor |
18.00 |
+ Teofil, Joanna Błaszczyk |
18.00 |
+ Władysław Dereziński |
Wtorek 05.03.2024 r.
6.30 |
+ Kazimierz Waliszewski |
7.00 |
+ Maria Jakubiak, Jan Gałęzewski |
7.00 |
+ Mirosława Łukiewska |
18.00 |
+ Maria, Florian Krawczyńscy |
18.00 |
+ Jan (17 rocz. śm.) i Wiktoria Przybysz |
Środa 06.03.2024 r.
6.30 |
+ Zofia Lukstaedt |
7.00 |
+ Franciszka i Stefan Bączkiewicz |
7.00 |
+ Zofia, Szczepan i Florian Wędzikowscy |
18.00 |
+ Oliwia Rodak |
18.00 |
+ Maria, Dominik i Jan Zamiara |
Czwartek 07.03.2024 r.
6.30 |
+ Danuta Trościenko |
7.00 |
+ Włodzimierz Zarzyński |
7.00 |
+ Henryk Malicki |
18.00 |
W intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii |
18.00 |
+ Edmund Szlacheta w 1 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Władysław Krawczyński |
Piątek 08.03.2024 r.
6.30 |
+ Stanisław Góralczyk |
7.00 |
+ Wiesława Krause |
7.00 |
+ Włodzimierz Kędziorek |
18.00 |
+ Andrzej Krause w 21 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Hieronim Guziołek |
20.00 |
W intencjach uczestników Nocnej Drogi Krzyżowej |
Sobota 09.03.2024 r.
6.30 |
+ Zofia Lukstaedt |
7.00 |
+ Bożena Chutek |
7.00 |
+ Janina Sommer |
18.00 |
+ Jadwiga Fabiszak w 1 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Izabela, Marian Kaptur oraz Konstancja i Maksymilian Hartwich |
Niedziela 10.03.2024 r.
7.00 |
+ Teresa Marciniak |
7.00 |
W 40 urodziny Grzegorza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
8.30 |
+ Krystyna, Stanisław i Grzegorz Drybańscy |
8.30 |
+ Irena, Zygmunt Bernaccy oraz Roman Bultrowicz |
10.00 |
+ Jan Bartoń, Stanisław, Zofia, Władysław i Bronisław Wędzina |
10.00 |
+ Michał Cieślewicz |
11.30 |
+ Barbara Kamyszek |
11.30 |
+ Irena, Adam Kądziela i Maciej Jagodziński |
11.30 |
+ Tomasz Czerniak (10 rocz. śm.) oraz zmarli z rodzin Czerniaków i Mądrych |
15.00 |
+ Stanisław Śniegocki w 1 rocznicę śmierci |
18.30 |
+ Teresa Duszyńska |
Intencje mszalne 25.02.2024 - 03.03.2024r.
Niedziela2502.2024 r.
7.00 |
+ Wanda, Marianna, Konstanty Piekarscy |
7.00 |
O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ewy |
8.30 |
+ Czesław (8 rocz. śm.) i Regina Śmigielscy |
8.30 |
W 80 urodziny Stefanii z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata oraz + Aleksander Rosada w 2 rocznicę śmierci |
8.30 |
+ Maria, Józef, Edward i Feliks Pleszewscy |
10.00 |
+ Jan Dalewski oraz Janina Kledzik |
10.00 |
+ Barbara Dutkiewicz |
11.30 |
+ Hanna i Jarosław Kabacińscy |
11.30 |
+ Kazimierz (22 rocz. śm.), Henryk i Lucyna Burnos |
11.30 |
+ Barbara Smakosz |
15.00 |
+ Helena i Stanisław Szaraj |
18.30 |
+ Eugeniusz Płachciński w 1 rocznicę śmierci |
Poniedziałek 26.02.2024 r.
6.30 |
+ Jadwiga, Andrzej,Władysława Żugaj |
7.00 |
+ Stanisław (1 rocz. śm.), Kazimiera, Henryk i Andrzej Szafraniak |
7.00 |
+ Kazimierz Waliszewski |
18.00 |
+ Stanisław Kostrzewa |
18.00 |
+ Bogusława Wędzikowska, Elżbieta Fritzkowska i Andrzej Ceglarski |
Wtorek 27.02.2024 r.
6.30 |
+ Aleksander van Brenk |
7.00 |
+ Kazimierz Waliszewski |
7.00 |
+ Maria Szymańska |
7.00 |
+ Sylwester Nowicki w 2 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Czesława Tycka |
18.00 |
+ Joanna Zamiara |
Środa 28.02.2024 r.
6.30 |
+ Katarzyna Ciszak |
7.00 |
+ Krystyna Konieczka |
7.00 |
+ Zenon Pieczyński |
18.00 |
+ Maria i Kazimierz Kiedrowscy |
18.00 |
W 70 urodziny Benedykta z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
Czwartek 29.02.2024 r.
6.30 |
+ Krystyna Król |
7.00 |
+ Janina Sommer |
7.00 |
+ Czesława Tycka |
18.00 |
+ Kazimierz Pietrzak |
18.00 |
+ Marian Antkowiak |
18.00 |
+ Władysław Krawczyński |
Piątek 01.03.2024 r.
6.30 |
+ Andrzej Przyborski |
7.00 |
+ Teresa Łukomska |
7.00 |
+ Zenon Pieczyński |
7.00 |
+ Zbigniew Jakubowski |
16.00 |
+ Zdzisław, Maria Milowscy oraz zmarli z rodziny Byczkowskich |
18.00 |
+ Msza św. zbiorowa za zmarłych |
Sobota 02.03.2024 r.
6.30 |
+ Irena Kosiak |
7.00 |
+ Zbigniew Jakubowski |
7.00 |
+ Teresa Ostrowska |
7.00 |
W intencji zadośćuczynienia za zniewagi i obelgi przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi |
18.00 |
+ Henryk Pawełczak |
18.00 |
+ Jadwiga, Teodor Nowak oraz zmarli z rodzin Nowaków i Mańkowskich |
Niedziela 03.03.2024 r.
7.00 |
+ Irena, Kazimierz Ziółkowscy oraz Jan i Franciszka Podgórscy |
8.30 |
+ Maria i Jan Kwaśniewscy |
8.30 |
+ Józef Toczkowski w 1 rocznicę śmierci |
10.00 |
+ Regina Kwiatkowska, Wincenty Pacanowski oraz Janina i Walerian Borys |
10.00 |
+ Teresa Lewandowska |
11.30 |
+ Lech Wiśniewski |
11.30 |
+ Sabina i Aleksander Choniej |
15.00 |
+ Anna, Józef, Stefan Wełnogórscy oraz zmarli z rodziny |
18.30 |
+ Stefan, Maria i Kazimierz Cegiel |
Intencje mszalne 18.02.2024 – 25.02.2024 r.
Niedziela 18.02.2024 r.
7.00 |
+ Alfons Kowalczyk |
8.30 |
+ Jacek Marczyński (20 rocz. śm.) oraz zmarli z rodz. Marczyńskich i Płoszyńskich |
8.30 |
+ Sylwester Guziołek |
10.00 |
W 18 urodziny Agaty z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
10.00 |
+ Zenon Błaszczyk |
11.30 |
+ Bogusław Frejgant, Hanna Krzywiński i zmarli z rodziny |
11.30 |
+ Bronisław Puchalski oraz Kazimierz i Zofia Borzymowscy |
11.30 |
+ Halina Masłowska-Zdralewicz oraz Marianna i Władysław Masłowscy |
15.00 |
+ Mirosława Fredyk |
18.30 |
+ Kazimierz Przybylski (9 rocz. śm.) oraz zmarli z rodz. Hołogów i Przybylskich |
Poniedziałek 19.02.2024 r.
6.30 |
+ Andrzej Korolewicz, Melania i Stefan Saj |
7.00 |
+ Lucyna Burnos |
7.00 |
+ Wojciech Andrzejewski |
7.00 |
O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ewy |
18.00 |
+ Irena Szambelan |
18.00 |
+ Krystyna Konieczka |
18.00 |
+ Władysław Krawczyński |
Wtorek 20.02.2024 r.
6.30 |
+Zofia Luksatedt |
7.00 |
+ Władysława Bartz w 1 rocznicę śmierci |
7.00 |
+ Czesława Tycka |
18.00 |
+ Kazimierz , Maria i Róża Kaczor |
18.00 |
+ Zbysław, Benedykt, Irena, Róża, Waldemar i Janusz Kosiak, Lucyna i Witold Wojciechowscy |
18.00 |
+ Maria, Józef, Edward, Wiktor Rosołek, Jadwiga i Alojzy Kaźmierczak |
Środa 21.02.2024 r.
6.30 |
+ Aleksander van Brenk |
6.30 |
+ Wiesława i Kazimierz Drozd |
7.00 |
+ Krystyna Konieczka |
7.00 |
+ Henryk Malicki |
18.00 |
+ Teresa Gadzińska |
18.00 |
+ Mirosław Winiarski (20 rocz. śm.) i Ewa Karpińska (6 rocz. śm.) |
Czwartek 22.02.2024 r.
6.30 |
+ Adam Piersa |
7.00 |
+ Bogdan Płażalski |
7.00 |
+ Mirosława Łukiewska |
18.00 |
+ Eugenia Szramka w 1 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Stanisława, Czesława, Marian, Władysław, Stefan Majewscy oraz zmarli z rodzin Majewskich i Ciesielskich |
18.00 |
+ Marian Ćwikła |
Piątek 23.02.2024 r.
6.30 |
+ Waldemar Pierowski |
7.00 |
+ Mirosława Łukiewska |
7.00 |
+ Zenon Pieczyński |
18.00 |
+ Czesława Tycka |
18.00 |
+ Teresa Łukomska |
Sobota 24.02.2024 r.
6.30 |
+ Irena Kosiak |
7.00 |
+ Lucyna Burnos |
7.00 |
+ Leon Woźniak w 3 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Roman i Helena Tubaccy |
18.00 |
+ Stanisław Opaczewski |
Niedziela 25 02.2024 r.
7.00 |
+ Wanda, Marianna, Konstanty Piekarscy |
7.00 |
O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ewy |
8.30 |
+ Czesław (8 rocz. śm.) i Regina Śmigielscy |
8.30 |
W 80 urodziny Stefanii z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata oraz + Aleksander Rosada w 2 rocznicę śmierci |
8.30 |
+ Maria, Józef, Edward Pleszewscy |
10.00 |
+ Jan Dalewski oraz Janina Kledzik |
10.00 |
+ Barbara Dutkiewicz |
11.30 |
+ Hanna i Jarosław Kabacińscy |
11.30 |
+ Kazimierz (22 rocz. śm.), Henryk i Lucyna Burnos |
11.30 |
+ Barbara Smakosz |
15.00 |
+ Helena i Stanisław Szaraj |
18.30 |
+ Eugeniusz Płachciński w 1 rocznicę śmierci |
Intencje mszalne 11.02.2024 - 18.02.2024r.
Niedziela11.02.2024 r.
7.00 |
+ Maria Cieślicka, zmarli z rodzin Bartz i Cieślickich |
7.00 |
+ Teresa Marciniak |
8.30 |
+ Jerzy Harłożyński |
8.30 |
+ Józefa, Zenon Sobiesiak, Andrzej Perliński, Leontyna Adamek, Alicja Lewandowska, Franciszek Dołyk, Roman Padoł, Jacek Komorowski |
10.00 |
+ Roman Skrzypczak |
10.00 |
+ Grażyna Ślimak i zmarli z rodziny Maciejewiczów |
11.30 |
+ Edward Drozd i Sybiracy |
11.30 |
+ Wacława i Wacław Bułakowscy |
11.30 |
W 50 rocznicę ślubu Felicji i Zbigniewa z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
15.00 |
+ Helena, Czesław Bednarkiewiczowie i zmarli z rodziny |
18.30 |
+ Tadeusz Domecki |
Poniedziałek 12.02.2024 r.
6.30 |
+ Janina Rokicka |
7.00 |
+ Lucyna Burnos |
7.00 |
+ Czesława Tycka |
18.00 |
+ Edmund Gurbada (10 rocz. śm.) i zmarli z rodziny |
18.00 |
+ Konrad Liberkowski |
18.00 |
+ Teresa Lewandowska |
Wtorek 13.02.2024 r.
6.30 |
+ Marek Marchlewicz |
7.00 |
+ Bożena Chutek |
7.00 |
+ Włodzimierz Zarzyński |
18.00 |
+ Stefania , Kazimierz Goetz |
18.00 |
+ Sylwester, Czesława i Maria Bierła |
18.00 |
+ Ludwik Macioł |
Środa 14.02.2024 r. Środa Popielcowa
7.00 |
+ Piotr Szpranger |
7.00 |
+ Czesława Tycka |
11.00 |
+ Natalia Przybylska |
16.00 |
+ Henryk Malicki |
16.00 |
+ Jerzy Konieczka |
18.00 |
+ Elżbieta Dobek |
18.00 |
+ Stanisława, Wacław Nitka, Bogumiła, Marian Sobkowiak, Łucja Hanasz oraz zmarli z rodzin Kozaneckich, Pińskich, Sobkowiak i Nitka |
Czwartek 15.02.2024 r.
6.30 |
+ Kazimierz Waliszewski |
7.00 |
+ Czesława Brzewińska |
7.00 |
+ Włodzimierz Zarzyński |
11.00 |
+ Czesława Tycka |
18.00 |
W 90 urodziny Zofii z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
18.00 |
+ Konrad Liberkowski |
Piątek 16.02.2024 r.
6.30 |
+ Zofia Lukstaedt |
7.00 |
+ Teresa Łukomska |
7.00 |
+ Bogdan Płażalski |
11.00 |
+ Krystyna Konieczka |
18.00 |
+ Kazimierz Dembowiak oraz zmarli z rodzin Dembowiaków i Hołogów |
18.00 |
+ Bogusław, Krystyna i Edward Freigant oraz Hanna Krzywińska |
Sobota 17.02.2024 r.
6.30 |
+ Eugeniusz Adam |
7.00 |
+ Janina Mądra |
7.00 |
+ Andrzej Wieczorek |
11.00 |
+ Leokadia, Jan Ciechanowscy oraz Marianna i Stanisław Woźniak |
11.00 |
Za kapłanów posługujących w naszej Parafii oraz za zmarłych kapłanów, którzy w niej posługiwali |
18.00 |
+ Sylwia, Sebastian Dobek, Marta Osiewicz, Oktawiusz Zieliński oraz zmarli z rodzin Dobek i Błaszak |
18.00 |
+ Czesław (1 rocz. śm.) oraz Kazimiera i Marceli Liberkowscy |
Niedziela18.02.2024 r.
7.00 |
+ Alfons Kowalczyk |
8.30 |
+ Jacek Marczyński (20 rocz. śm.) oraz zmarli z rodziny: Marczyńskich i Płoszyńskich |
8.30 |
+ Sylwester Guziołek |
10.00 |
W 18 urodziny Agaty z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
10.00 |
+ Zenon Błaszczyk |
11.30 |
+ Bogusław Freigant, Hanna Krzywińska i zmarli z rodziny |
11.30 |
+ Bronisław Puchalski oraz Kazimierz i Zofia Borzymowscy |
11.30 |
+ Halina Masłowska-Zdralewicz oraz Marianna i Władysław Masłowscy |
15.00 |
+ Mirosława Fredyk |
18.30 |
+ Kazimierz Przybylski (9 rocz. śm.), zmarli z rodzin Hołogów i Przybylskich |
Intencje mszalne 04.02.2024 - 11.02.2024r.
Niedziela 04.02.2024 r.
7.00 |
+ Maria Cieślicka, Wiktor Warda oraz zmarli z rodzin Gądeckich i Bartz |
7.00 |
+ Roman Prus |
8.30 |
+ Wiesław Kaczmarek w 6 rocznicę śmierci |
8.30 |
+ Aniela, Michał Światkowscy |
10.00 |
+ Dorota Zaręba |
10.00 |
+ Jacek Kukurenda w 18 rocznicę śmierci |
11.30 |
W 60. urodziny Andrzeja z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
11.30 |
+ Urszula, Edmund Tomczak |
15.00 |
Z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Agaty i Sebastiana |
18.30 |
+ Agnieszka, Danuta i Henryk Butka |
Poniedziałek 05.02.2024 r.
6.30 |
+ Adam Piersa |
7.00 |
+ Stanisław Salski |
7.00 |
+ Czesława Tycka |
7.00 |
+ Stanisław Górlaczyk |
18.00 |
+ Lucyna Burnos, Irena Lichnerowicz, Maria Byczyńska |
18.00 |
+ Regina, Czesław Kaszyńscy, Genowefa, Ludwik Weber i Paweł Osikowski |
18.00 |
+ Tomasz Schillak |
Wtorek 06.02.2024 r.
6.30 |
+ Maria Szymańska |
7.00 |
+ Lucyna Burnos |
7.00 |
+ Konrad Liberkowski |
7.00 |
+ Ewa Lewandowska |
18.00 |
+ Marianna Krupińska, Antoni i Edmund oraz zmarli z rodziny Krupińskich |
18.00 |
+ Stefania i Krystyna Łukomskie |
18.00 |
+ Wiesław Kapela |
Środa 07.02.2024 r.
6.30 |
+ Henryk Jankowski w 10 rocznicę śmierci |
7.00 |
+ Włodzimierz Zarzyński |
7.00 |
+ Marian i Stanisława Szwacher |
18.00 |
+ Anna, Kazimierz Owczarzak oraz zmarli z rodziny: Owczarzaków i Więckowskich |
18.00 |
+ Władysław, Władysława, Henryk , Stanisław Zawodni i Weronika Szmańda |
Czwartek 08.02.2024 r.
6.30 |
+ Henryk Studziński w 9 rocznicę śmierci |
7.00 |
+ Elżbieta Stablewska |
7.00 |
+ Maria Jakubiak |
18.00 |
W 49 rocznicę ślubu Teresy i Jana z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata |
18.00 |
+ Rozalia, Stefan Calów oraz zmarli z rodziny Bzowych |
18.00 |
+ Helena (2 rocz. śm.) i Józef (14 rocz. śm.) Sopczak |
Piątek 09.02.2024 r.
6.30 |
+ Kazimierz Waliszewski |
7.00 |
+ Lucyna Burnos |
7.00 |
+ Włodzimierz Zarzyński |
7.00 |
+ Teresa Nowakowska |
18.00 |
+ Ludgarda, Czesław, Justyn i Andrzej Krause oraz Danuta Świstacz (10 rocz. śm.) i Pelagia, Bazyli Piwowarscy |
18.00 |
+ Telesfor Przybylski (32 rocz. śm.) i zmarli z rodziny |
Sobota 10.02.2024 r.
6.30 |
+ Maria Podlas (2 rocz. śm.) oraz Marta i Kazimierz Galińscy |
6.30 |
+ Regina Misch |
7.00 |
+ Czesława Brzewińska |
7.00 |
+ Lucyna Burnos |
7.00 |
+ Aleksander van Brenk |
18.00 |
+ Danuta Syryczeńska w 3 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Joanna, Wacław Lukstaedt, Krzysztof Śmiatacz i Arkadiusz Cegiel |
Niedziela:11.02.2024 r.
7.00 |
+ Maria Cieślicka, zmarli z rodziny: Bartz i Cieślickich |
7.00 |
+ Teresa Marciniak |
8.30 |
+ Jerzy Harłożyński |
8.30 |
+ Józefa, Zenon Sobiesiak, Andrzej Perliński, Leontyna Adamek, Alicja Lewandowska, Franciszek Dołyk, Roman Padoł, Jacek Komorowski |
10.00 |
+ Roman Skrzypczak |
10.00 |
+ Grażyna Ślimak i zmarli z rodziny Maciejewiczów |
11.30 |
+ Edward Drozd i Sybiracy |
11.30 |
+ Wacława i Wacław Bułakowscy |
11.30 |
W 50 rocznicę ślubu Felicji i Zbigniewa z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
15.00 |
+ Helena, Czesław Bednarkiewiczowie i zmarli z rodziny |
18.30 |
+ Tadeusz Domecki |
Intencje mszalne 28.01.2024 – 04.02.2024r.
Niedziela28.01.2024 r.
7.00 |
+ Marta i Edmund Plota oraz zmarli z rodziny |
8.30 |
+ Eugenia i Jan Skrzypek |
8.30 |
+ Edward Idzikowski w 5 rocznicę śmierci |
8.30 |
+ Mikołaj Ruciński |
10.00 |
+ Edward Drozd (1 rocz. śm.) i Zofia Kalota |
11.30 |
+ Bernard Czerniak |
11.30 |
W 75 rocznicę urodzin Marii z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
11.30 |
W 50 rocznicę ślubu Ireny i Włodzimierza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
15.00 |
+ Mirosława Sobecka |
18.30 |
+ Stanisława i Roman Paciej |
Poniedziałek 29.01.2024 r.
6.30 |
+ Henryk Zdrojewski |
6.30 |
+ Krystyna Szczepankiewicz |
7.00 |
+ Edmund, Wanda Talaga oraz zmarli z obojga stron |
7.00 |
+ Maria Jakubiak |
7.00 |
+ Czesława Tycka |
18.00 |
+ Zenon Libner |
Wtorek 30.01.2024 r.
6.30 |
+ Edmund Ostrowski |
6.30 |
+ Sylwester Dobek |
7.00 |
+ Lucyna Burnos |
7.00 |
+ Konrad Liberkowski |
7.00 |
+ Czesława Tycka |
18.00 |
+ Maciej, Marianna i Michał Jagodzińscy |
Środa 31.01.2024 r.
6.30 |
+ Sylwester Dobek |
6.30 |
+ Aleksander van Brenk |
7.00 |
+ Jolenta Karpińska |
7.00 |
+ Czesława Tycka |
7.00 |
+ Krystyna Konieczka oraz Zbigniew Zieliński |
18.00 |
+ Wacław Grobelny |
Czwartek 01.02.2024 r.
6.30 |
+ Arkadiusz Kabaciński |
6.30 |
+ Waldemar Pierowski |
7.00 |
+ Czesława Brzewińska |
7.00 |
+ Helena Jelińska |
7.00 |
W intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii |
18.00 |
+ Krystyna Przybysz w 4 rocznicę śmierci |
Piątek 02.02.2024 r. Święto Ofiarowania Pańskiego
7.00 |
+ Marian, Stanisław i Józef Krzewińscy |
7.00 |
+ Konrad Liberkowski |
11.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Doroty i Krzysztofa oraz ich rodziny |
16.00 |
+ Jerzy Stróżniak |
16.00 |
W 39 rocznicę ślubu Elżbiety i Mieczysława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
18.00 |
+ Msza św. zbiorowa za zmarłych |
Sobota 03.02.2024 r.
6.30 |
W 7 urodziny Kornela z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata dla niego i jego rodziny |
7.00 |
+ Romuald, Maciej, Ryszard Jagodzińscy |
7.00 |
+ Elżbieta Stablewska |
7.00 |
+ zmarli z rodziny: Kupsiów, Tomczaków oraz Izabela Lewandowska |
18.00 |
+ Albertyna, Stefan, Maria i Florian Krawczyńscy |
18.00 |
+ Helena Wełnogórska, Andrzej Biegalski, Teresa, Bolesław Rychlewscy i Oliwia Rodak |
18.00 |
+ Ludwik i Małgorzata Macioł |
Niedziela 04.02.2024 r.
7.00 |
+ Maria Cieślicka, Wiktor Warda oraz zmarli z rodziny: Gądeckich i Bartz |
7.00 |
+ Roman Prus |
8.30 |
+ Wiesław Kaczmarek w 6 rocznicę śmierci |
8.30 |
+ Aniela, Michał Światkowscy |
10.00 |
+ Dorota Zaręba |
10.00 |
+ Jacek Kukurenda w 18 rocznicę śmierci |
11.30 |
W 60 rocznicę urodzin Andrzeja z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
11.30 |
+ Urszula, Edmund Tomczak |
15.00 |
Z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Agaty i Sebastiana |
18.30 |
+ Agnieszka, Danuta i Henryk Butka |
Intencje mszalne 21.01.2024 – 28.01.2024r.
Niedziela 21.01.2024 r.
7.00 |
+ Teresa Marciniak |
8.30 |
+ Stanisław Piechowiak w 42 rocznicę śmierci |
8.30 |
+ Dorota i Wacław Mietliccy (2 rocz. śm.) oraz z prośbą o zdrowie i łaski Boże potrzebne w rodzinie |
10.00 |
+ Maria Markowicz oraz zmarli z rodzin Markowicz i Kamińskich |
10.00 |
+ Genowefa, Ignacy Wolińscy i zmarli z rodziny, Wanda, Leon i Marian Łukomscy, Maria Świderska |
11.30 |
+ Jadwiga i Jan Zielińscy |
11.30 |
+ Przemysław Stryganek |
15.00 |
+ Wincenty Skulski oraz zmarli z rodzin Skulskich i Byczkowskich |
18.30 |
+ Zofia, Jan, Marian, Jacek Woźniak |
Poniedziałek 22.01.2024 r.
6.30 |
+ Ryszard Buzała |
6.30 |
+ Zofia Lukstaedt |
7.00 |
+ Anna Szczepankiewicz |
7.00 |
+ Zbigniew Hęćka |
7.00 |
+ Kazimierz Winkel |
18.00 |
+ Zofia Marciniak |
Wtorek 23.01.2024 r.
6.30 |
+ Edmund Ostrowski |
6.30 |
+ Eugeniusz Adam |
7.00 |
+ Lucyna Burnos |
7.00 |
+ Zbigniew Hęćka |
7.00 |
+ Włodzimierz Zarzyński |
18.00 |
+ Jacek Maciejewski |
Środa 24.01.2024 r.
6.30 |
+ Józef Kowalczyk |
6.30 |
+ Katarzyna Ciszak |
7.00 |
+ Janina Sommer |
7.00 |
+ Walerian, Pelagia i Marian Dolata |
7.00 |
+ Maria Jakubiak |
18.00 |
+ Zdzisława, Ignacy Kryszak, Stanisława, Dominik, Kazimierz i Sabina Cieślewicz |
Czwartek 25.01.2024 r.
6.30 |
+ Eugeniusz Płachciński w 1 rocznicę śmierci |
6.30 |
+ Krystyna Król |
7.00 |
+ Konrad Liberkowski |
7.00 |
+ Teresa Owczarzak |
7.00 |
+ Czesława Tycka |
18.00 |
+ Helena, Józef Osikowscy i Danuta Butka |
Piątek 26.01.2024 r.
6.30. |
+ Marek Marchlewicz |
6.30 |
+ Aleksander van Brenk |
7.00 |
+ Melania Sobieszak |
7.00 |
+ Lucyna Burnos |
7.00 |
+ Teresa Ostrowska |
18.00 |
+ Konrad Kociszewski |
Sobota 27.01.2024 r.
6.30 |
+ Irena Kosiak |
6.30 |
+ Regina Misch |
7.00 |
+ Bożena Chutek |
7.00 |
+ Andrzej Beśka |
7.00 |
+ Konrad Liberkowski |
18.00 |
+ Piotr Kabaciński,. Lucyna Burnos, Maria Byczyńska |
18.00 |
+ Marek Zarywski |
Niedziela:28.01.2024 r.
7.00 |
+ Marta, Edmund Plota i zmarli z rodziny |
8.30 |
+ Eugenia, Jan Skrzypek |
8.30 |
+ Edward Idzikowski w 5 rocznicę śmierci |
8.30 |
+ Mikołaj Ruciński |
10.00 |
+ Edward Drozd (1 rocz. śm.) i Zofia Kalota |
11.30 |
+ Bernard Czerniak |
11.30 |
W 75 rocznicę urodzin Marii z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
11.30 |
W 50 rocznicę ślubu Ireny i Włodzimierza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
15.00 |
+ Mirosława Sobecka |
18.30 |
+ Stanisława i Roman Paciej |
Intencje mszalne 14.01.2024 – 21.01.2024r.
Niedziela14.01.2024 r.
7.00 |
+ Krystyna Sobecka |
7.00 |
+ Teresa, Katarzyna, Eugenia i Piotr Kwiatkowscy |
8.30 |
+ Tadeusz Maroszek |
8.30 |
W 77 urodziny Henryki z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
10.00 |
+ Franciszka, Krystyna i Stanisław Witczak |
11.30 |
+ Hanna Kabacińska |
11.30 |
+ Salomea, Władysław Smykowscy i Stefan Wełnogórski |
15.00 |
+ Helena Guziołek |
18.30 |
+ Maria i Stefan Cegiel |
Poniedziałek 15.01.2024 r.
6.30 |
+ Henryk Adamczak |
6.30 |
+ Mirosława Szeligiewicz |
7.00 |
+ Elżbieta Stablewska |
7.00 |
+ Włodzimierz Zarzyński |
7.00 |
+ Stanisław Salski |
18.00 |
+ Stanisław, Wiktoria, Ksawera, Bronisław i Grażyna Ślimak |
Wtorek 16.01.2024 r.
6.30 |
+ Wanda Bojakowska |
6.30 |
+ Zofia Lukstaedt |
7.00 |
+ Lucyna Burnos |
7.00 |
+ Henryk, Artur Korolewiczowie |
7.00 |
+ Maria Jakubiak |
18.00 |
+ Lech, Barbara Patulak i zmarli z rodziny |
Środa 17.01.2024 r.
6.30 |
+ Marek Marchlewicz |
6.30 |
+ Sylwester Dobek |
7.00 |
+ Czesława Brzewińska |
7.00 |
+ Teresa Michalak |
7.00 |
+ Kazimierz Winkel |
18.00 |
+ Józef, Helena Kapcińscy i zmarli z rodziny |
18.00 |
+ Danuta Gospodarek |
Czwartek 18.01.2024 r.
6.30 |
+ Adam Piersa |
6.30 |
+ Aleksander van Brenk |
7.00 |
+ Wiesław, Marianna i Jerzy Nowaczyk |
7.00 |
+ Konrad Liberkowski |
7.00 |
+ Stanisław Salski |
18.00 |
+ Maria, Stefan Jaskólscy oraz Wiktoria i Stanisław Kosmacz |
18.00 |
+ Małgorzata, Ludwik Macioł |
Piątek 19.01.2024 r.
6.30 |
+ Teresa Ostrowska |
6.30 |
+ Zbigniew Wawrzecki (1 rocz. śm.) i zmarli z rodziny |
7.00 |
+ Daniela, Henryk Zawodni |
7.00 |
+ Bożena Chutek |
7.00 |
+ Konrad Liberkowski |
18.00 |
W 50 rocznicę ślubu Albina i Barbary z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
Sobota 20.01.2024 r.
6.30 |
+ Przemysław i Dariusz Stryganek |
6.30 |
+ Regina Misch |
7.00 |
+ Zdzisława Kryszak |
7.00 |
+ Józefa Józefiak |
7.00 |
+ Edmund Ostrowski |
18.00 |
+ Janina Koszalska |
18.00 |
+ Kazimiera Ciszak w 1 rocznicę śmierci |
Niedziela 21.01.2024 r.
7.00 |
+ Teresa Marciniak |
8.30 |
+ Stanisław Piechowiak w 42 rocznicę śmierci |
8.30 |
+ Dorota (2 rocz. śm.) i Wacław Mietliccy |
10.00 |
+ zmarli z rodzin: Markowicz i Kamińskich |
10.00 |
+ Genowefa, Ignacy Wolińscy , zmarli z rodziny, Wanda, Leon i Marian Łukomscy oraz Maria Świderska |
11.30 |
+ Jadwiga i Jan Zielińscy |
11.30 |
+ Przemysław Stryganek |
15.00 |
+ Wincenty Skulski oraz zmarli z rodzin Skulskich i Byczkowskich |
18.30 |
+ Zofia, Jan, Marian, Jacek Woźniak |
Intencje mszalne 07.01.2024 – 14.01.2024
Niedziela 07.01.2024 r.
7.00 |
W 40 urodziny Szymona z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
8.30 |
+ Maria (9 rocz. śm.), Józef i Piotr Nawroccy |
8.30 |
+ Władysława i Stanisław w 38 rocznicę śmierci Wiśniewscy |
10.00 |
+ Janina, Józef, Piotr i Arkadiusz Kabacińscy oraz Lucyna Burnos |
10.00 |
+ Marian Banaszak (9 rocz. śm.) oraz + Helena |
11.30 |
W 50 rocznicę ślubu Grażyny i Bronisława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
11.30 |
W 80 urodziny Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
11.30 |
+ Zenon Idaszak |
15.00 |
W 9 urodziny Weroniki z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
18.30 |
+ Aleksandra i Marian Nowak oraz Marian i Zofia Kaszuba |
Poniedziałek 08.01.2024 r.
6.30 |
+ Krystyna Konieczka |
6.30 |
+ Stanisław Szeliga |
7.00 |
+ Stanisław Wieczorkowski |
7.00 |
+ Andrzej Beśka |
7.00 |
+ Włodzimierz Zarzyński |
18.00 |
O nawrócenie dla Zbigniewa |
Wtorek 09.01.2024 r.
6.30 |
+ Edmund Ostrowski |
6.30 |
+ Zofia Lukstaedt |
7.00 |
+ Czesława Brzewińska |
7.00 |
+ Elżbieta Stablewska |
7.00 |
+ Przemysław Stryganek |
18.00 |
+ Janina Tarłowska, Edward Kabaciński oraz Maria i Józef Tarłowscy |
Środa 10.01.2024 r.
6.30 |
+ Czesław Jędruchniewicz |
6.30 |
+ Zofia Lukstaedt |
7.00 |
+ Maciej (11 rocz. śm.), Romuald i Ryszard Jagodzińscy |
7.00 |
+ Konrad Liberkowski |
7.00 |
+ Janina Sommer |
18.00 |
+ Zygmunt Koperski w 3 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Danuta Gospodarek |
Czwartek 11.01.2024 r.
6.30 |
+ Sylwester Dobek |
6.30 |
+ Józef Kowalczyk |
7.00 |
+ Antoni Skrzypek |
7.00 |
+ Janina Mądra |
7.00 |
+ Włodzimierz Zarzyński |
18.00 |
+ Janina Mądra |
Piątek 12.01.2024 r.
6.30. |
+ Henryk Górny |
6.30 |
+ Zofia Ławniczak |
7.00 |
+ Konrad Liberkowski |
7.00 |
+ Stanisław Salski |
7.00 |
+ Czesława Tycka |
18.00 |
+ Joanna Andrzejewska |
18.00 |
+ Tomasz Schillak |
Sobota 13.01.2024 r.
6.30 |
+ Krystyna Konieczka |
6.30 |
+ Regina Misch |
7.00 |
+ Zdzisława Kryszak |
7.00 |
+ Czesława Brzewińska |
7.00 |
+ Konrad Liberkowski |
18.00 |
W 70 urodziny Henryka z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
18.00 |
+ Anna i Władysław Kujawa |
Niedziela 14. 01.2023 r.
7.00 |
+ Krystyna Sobecka |
7.00 |
+ Teresa, Katarzyna, Eugenia i Piotr Kwiatkowscy |
8.30 |
+ Tadeusz Maroszek |
8.30 |
W 77 urodziny Henryki z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
10.00 |
+ Franciszka, Krystyna i Stanisław Witczak |
11.30 |
+ Hanna Kabacińska |
11.30 |
+ Salomea, Władysław Smykowscy i Stefan Wełnogórski |
15.00 |
+ Helena Guziołek |
18.30 |
+ Maria i Stefan Cegiel |
Intencje mszalne 31.12.2023 – 07.01.2024
Niedziela31. 12.2023 r.
7.00 |
+ Mieczysław Tomaszewski |
8.30 |
+ Włodzimierz Ziarnik (20 rocz. śm.) i zmarli z rodziny |
8.30 |
+ Piotr Nawrocki |
10.00 |
+ Melania, Mieczysław Sobieszak |
11.30 |
+ Barbara Rumianowska, Przemysław i Tomasz Wegner oraz Aleksander Koryciński |
11.30 |
+ Henryk Kokociński |
11.30 |
+ Ludwik Macioł |
15.00 |
+ Mieczysława Siudak |
18.30 |
Za Parafian |
18.30 |
+ Władysław Dereziński |
Poniedziałek 01.01.2024 r. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
8.30 |
+ Maria Cieślicka |
8.30 |
W 77 urodziny Lucyny z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
10.00 |
+ Wiktoria, Józef, Mieczysław, Eugenia, Czesław, Roman i Eugeniusz Kachniarz |
11.30 |
+ Maria Kaczor |
11.30 |
+ Teodor Zieliński w 3 rocznicę śmierci |
11.30 |
+ Bogdan Cegielski w 3 rocznicę śmierci |
15.00 |
+ Genowefa Szumera |
18.30 |
+ Zbigniew Semrau |
Wtorek 02.01.2024 r.
6.30 |
+ Bogdan Płażalski |
6.30 |
+ Jarosław Jankowski |
7.00 |
+ Andrzej (13 rocz. śm.), Kazimiera, Henryk i Stanisław Szafraniak |
7.00 |
+ Czesława Brzewińska |
7.00 |
+ Bernadetta Bednarkiewicz w 2 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Elżbieta Michalczyk |
Środa 03.01.2024 r.
6.30 |
+ Robert Kuchta |
6.30 |
+ Zofia Lukstaedt |
7.00 |
+ Lucyna Burnos |
7.00 |
+ Grzegorz Hofman |
7.00 |
+ Konrad Liberkowski |
18.00 |
+ Henryk Korolewicz w 2 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Teresa Lewandowska |
Czwartek 04.01.2024 r.
6.30 |
+ Hanna Muzykiewicz i Henryk Andrzejewski |
6.30 |
+ Przemysław i Dariusz Stryganek |
7.00 |
+ Bogdan Płażalski |
7.00 |
+ Anna Smaruj, Dominik Szopiński i Wincenty Magowski |
7.00 |
+ Jolenta Karpińska |
18.00 |
W intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii |
Piątek 05.01.2024 r.
6.30 |
+ Lucyna Burnos |
6.30 |
+ Katarzyna Ciszak |
7.00 |
+ Ryszard Buzała |
7.00 |
+ Teresa Ostrowska |
7.00 |
+ Józef Kowalczyk |
16.00 |
+ Irena, Antoni Skrzypek i zmarli z rodziny |
16.00 |
+ Ludwik Macioł |
18.00 |
+ Msza św. zbiorowa za zmarłych |
Sobota 06.01.2024 r. Uroczystość Objawienia Pańskiego
7.00 |
+ Andrzej Perliński, Leontyna Adamek, Zenon, Józefa Sobiesiak, Alicja Lewandowska., Franciszek Dołyk i Roman Padoł |
8.30 |
+ Zbigniew Jakubowski w 1 rocznicę śmierci |
8.30 |
+ Regina Zawadzka, Henryk Grzegorek i zmarli z rodziny Grzegorek |
10.00 |
+ Bożena Lewandowska i Czesław Szambelan |
10.00 |
+ Piotr Nawrocki |
11.30 |
+ Wanda Sęk w 1 rocznicę śmierci |
11.30 |
+ Józef Małolepszy |
15.00 |
+ Ryszard w 9 rocznicę śmierci, Gabriela i Jan Sarnowscy |
18.30 |
+ Lubomira Kmiecikowska |
Niedziela 07.01.2024 r.
7.00 |
W 40 urodziny Szymona z podziękowaniem za łaski, z prośbą o Boże błogosł. na dalsze lata |
8.30 |
+ Maria (9 rocz. śm.), Józef i Piotr Nawroccy |
8.30 |
+ Władysława i Stanisław (38 rocz.) śmierci Wiśniewscy |
10.00 |
+ Janina, Józef, Piotr i Arkadiusz Kabacińscy oraz Lucyna Burnos |
10.00 |
+ Maria i Bernard (9 rocz. śm.) oraz Helena |
11.30 |
W 80 urodziny Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
11.30 |
W 50 rocznicę ślubu Grażyny i Bronisława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
11.30 |
+ Zenon Idaszak (1 rocz. śm.) |
15.00 |
W 9 urodziny Weroniki z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
18.30 |
+ Aleksandra i Marian Nowak oraz Marian i Zofia Kaszuba |
Intencje mszalne 24.12.2023 – 31.12.2023r.
Niedziela 24.12.2023 r IV Niedziela Adwentu
7.00 |
+ Henryk Kokociński |
7.00 |
+Józef Michalski (13 rocz. śm.), zmarli z rodzin Michalskich, Persów oraz Marianna Jankowiak |
8.30 |
+ Helena i Józef Sopczak |
8.30 |
+ Alojzy Wełnogórski oraz zmarli z rodziny Jaskólskich |
10.00 |
+ Franciszek Półtoranos, Marian Wilk oraz Pelagia i Alojzy Boruccy |
11.30 |
+ Cecylia Pilarowska oraz zmarli z rodziny: Pilarowskich i Burzyńskich |
23.00 |
Pasterka za Parafian |
23.00 |
Z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie Emilii i Daniela oraz w 3 urodziny Helenki |
23.00 |
+ ks. Radosław Tuszyński |
Poniedziałek25.12.2023 r. Uroczystość Narodzenia Pańskiego
8.30 |
+ ks. Jerzy, Pelagia, Stanisław Śrama , Małgorzata i Mieczysław Jodłowscy |
8.30 |
+ Mateusz Puszczykowski w 8 rocznicę śmierci |
10.00 |
+ Dorota Zaręba w 3 rocznicę śmierci |
10.00 |
W 29 rocznicę ślubu Izabeli i Jarosława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
11.30 |
+ Jan Bartoń, Zofia, Stanisław i Władysław Wędzina |
11.30 |
+ Zygmunt (11 rocz. śm.) i Zofia Liberkowscy oraz zmarli z rodziny Liberkowskich i zmarli z rodzin Staszak, Kajdan i Gładyszewskich |
11.30 |
W 50 rocznicę ślubu Lucyny i Jana z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
15.00 |
+ Andrzej Perliński, Józefa, Zenon Sobiesiak, Alicja Lewandowska, Leontyna Adamek, Jacek Komorowski, Franciszek Dołyk i Roman Padoł |
18.30 |
+ Zygmunt, Teresa, Antoni, Anna Wiśniewscy oraz Maria i Jan Kędzierscy |
Wtorek 26.12.2023 r. Święto Św. Szczepana, II Dzień Swiąt Bożego Narodzenia
7.00 |
+ Maria Cieślicka |
8.30 |
+ Katarzyna, Stanisław Skrzypczak, Zofia, Krystian Kuchcińscy i Marian Kozanecki |
8.30 |
+ Grzegorz Bzowy |
8.30 |
+ Wiesław Kaczmarek |
10.00 |
+ Krystyna, Lech, Marek Wiśniewscy |
11.30 |
+ Leokadia, Stanisław, Kazimierz Wójczińscy oraz Tadeusz, Regina Misch i zmarli z rodziny |
11.30 |
+ Janina i Józef Więckowscy oraz zmarli z rodziny |
15.00 |
+ Piotr Nawrocki |
18.30 |
+ Danuta Frąckowiak |
Środa 27.12.2023 r.
6.30 |
+ Elżbieta Kamińska |
7.00 |
+ Jan i Józefa Józefiak |
7.00 |
+ Stanisław Śniegocki |
18.00 |
+ Helena, Anna, Ludwik i Jacek Błaszczyk |
18.00 |
+ Teresa Lewandowska |
18.00 |
+ Tomasz Schillak |
Czwartek 28.12.2023 r.
6.30 |
+ Elżbieta Kamińska |
7.00 |
+ Maria Krucka |
7.00 |
+ Stanisław Wawryków w 8 rocznicę śmierci |
7.00 |
+ Stanisław Góralczyk |
18.00 |
+ Franciszek Gallant |
Piątek 29.12.2023 r.
6.30. |
+ Elżbieta Kamińska |
7.00 |
+ Henryk (20 rocz. śm.) i Regina Kamińscy |
7.00 |
+ Stanisław Śniegocki |
18.00 |
+ Irena, Bogdan Weber |
18.00 |
+ Bronisław Strzeżyński |
Sobota 30.12.2023 r.
6.30 |
+ Elżbieta Kamińska |
7.00 |
+ Małgorzata Macioł |
7.00 |
+ Henryka Łakomiak |
7.00 |
+ Zdzisława Kryszak |
18.00 |
+ Stanisław Bielaś i zmarli z rodziny Kolbergów |
18.00 |
+ Zbigniew Grabowski |
18.00 |
+ Teresa, Edmund Julkowscy oraz zmarli z rodziny Bytner |
Niedziela:31 12.2023 r. Święto Świętej Rodziny
7.00 |
+ Mieczysław Tomaszewski |
8.30 |
+ Włodzimierz Ziarnik (20 rocz. śm.) i zmarli z rodziny |
8.30 |
+ Piotr Nawrocki |
10.00 |
+ Melania, Mieczysław Sobieszak |
11.30 |
+ Barbara Rumianowska, Przemysław i Tomasz Wegner oraz Aleksander Koryciński |
11.30 |
+ Henryk Kokociński |
11.30 |
+ Ludwik Macioł |
15.00 |
+ Mieczysława Siudak |
18.30 |
W imtencji Parafian |
18.30 |
+ Władysław Dereziński |
Intencje mszalne 17.12.2023 – 24.12.2023 r.
Niedziela 17 12.2023 r.
7.00 |
+ Barbara (3 rocz. śm.), Lech Patulak i zmarli z rodziny |
8.30 |
+ Urszula Wegnerska |
8.30 |
+ Janina, Edmund Jasińscy oraz zmarli z rodziny Wolaszków |
10.00 |
+ Krystyna Kempińska (5 rocz. śm.) i Michał Sierzchuła |
11.30 |
+ Natalia i Marian Wieczorkowscy, Janina i Józef Maciejewscy |
11.30 |
+ Szymon Neumann |
15.00 |
+ Urszula i Mieczysław Nosek |
18.30 |
+ Sławomir Giza w 5 rocznicę śmierci |
Poniedziałek 18.12.2023 r.
6.30 |
+ Halina Cegielska |
6.30 |
+ Zbigniew Grzechowiak |
7.00 |
+ Dorota Adamczyk w 3 rocznicę śmierci |
7.00 |
+ Jadwiga Fabiszak |
7.00 |
+ Edmund Szlacheta |
17.00 |
+ Gabriela, Zygmunt Grodziccy,Maria Turek |
Wtorek 19.12.2023 r.
6.30 |
+ Teresa Ryndak |
7.00 |
+ Jadwiga Fabiszak |
7.00 |
+ Halina Cegielska |
7.00 |
+ Teresa Owczarzak |
17.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Antoniego z okazji 18. urodzin |
17.00 |
+ Danuta Frąckowiak |
17.00 |
+ Mieczysława Siudak |
Środa 20.12.2023 r.
6.30 |
+ Teresa Ryndak |
7.00 |
+ Jadwiga Fabiszak |
7.00 |
+ Halina Cegielska |
7.00 |
+ Teresa Owczarzak |
17.00 |
+ Paweł Płóciennik i Ewa Hering |
17.00 |
+ Tomasz Schillak |
Czwartek 21.12.2023 r.
6.30 |
+ Ewa Hering |
7.00 |
+ Zofia Marciniak |
7.00 |
+ Jadwiga Fabiszak |
7.00 |
+ Marian, Jadwiga, Zofia i Jan Piątkowscy |
17.00 |
+ Marian, Czesława, Stefan, Stanisława, Władysław oraz zmarli z rodziny: Majewskich i Ciesielskich |
17.00 |
+ Tomasz i Przemysław Wegner, Barbara Rumianowska |
17.00 |
+ Anna i Jan Stefańscy, Jadwiga i Stanisław Kurasiak |
Piątek 22.12.2023 r.
6.15 |
+ Cecylia Andrzejewska |
7.00 |
+ Jadwiga Borzych |
7.00 |
+ Halina Cegielska |
7.00 |
+ Teresa Ryndak |
18.00 |
+ Jan i Eugenia Skrzypek |
18.00 |
+ Zygmunt Sobecki |
Sobota 23.12.2023 r.
6.30 |
+ Bolesław Izbiński w 1 rocznicę śmierci |
7.00 |
O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Adrianny |
7.00 |
+ Jerzy Talaga |
7.00 |
+ Teresa Ryndak |
18.00 |
+ Wiktoria, Józef, Mieczysław, Eugenia, Czesław, Roman i Eugeniusz Kachniarz |
18.00 |
+ Barbara i Józef Gabryszewscy |
18.00 |
+ Marek Zarywski |
Niedziela 24.12.2023 r.
7.00 |
+ Henryk Kokociński |
7.00 |
+Józef Michalski (13 rocz. śm.), zmarli z rodzin Michalskich i Persów oraz Marianna Jankowiak |
8.30 |
+ Helena Sopczak |
8.30 |
+ Alojzy Wełnogórski oraz zmarli z rodziny Jaskólskich |
10.00 |
+ Franciszek Półtoranos, Marian Wilk, Pelagia i Alojzy Boruccy |
11.30 |
+ Cecylia Pilarowska oraz zmarli z rodzin Pilarowskich i Burzyńskich |
23.00 |
Pasterka w intencji Parafian |
23.00 |
Z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie Emilii i Daniela oraz w 3 urodziny Helenki |
23.00 |
+ ks. Radosław Tuszyński |
Intencje mszalne 10.12.2023-17.12.2023r.
Niedziela 10.12.2023 r.
7.00 |
+ Maria Cieślicka, Wiktor Warda oraz zmarli z rodzin Gądeckich i Bartz |
7.00 |
+ Bronisław i Wieńczysława Krerowicz |
8.30 |
+ Janina i Ignacy Skrzypczak oraz Zbigniew Walter |
8.30 |
+ zmarli z rodzin Grylewicz i Toczko, Wincenty i Barbara Smakosz oraz Aleksandra Piątek |
10.00 |
+ Marian Łukomski, Maria Świderska, Genowefa, Ignacy, Józef, Wiktor Wolińscy oraz Henryk Koperski |
11.30 |
+ Jan Witkowski, Irena Wyborska, Leokadia i Kazimierz Olszewscy |
11.30 |
+ Ryszard Małolepszy |
11.30 |
+ Zdzisław Grobelski w 1 rocznicę śmierci |
15.00 |
+ Michalina i Henryk Brzostowscy |
18.30 |
+ Daniela Zawodna |
Poniedziałek11.12.2023 r.
6.30 |
+ Wiesława Krause |
7.00 |
+ Janina Stepaniak |
7.00 |
+ Małgorzata Macioł |
7.00 |
+ Stanisław Wachowski |
17.00 |
+ Damian Węgrzyn |
17.00 |
+ Krystyna (2 rocz. śm.), Stanisław Majchrzak, Marianna, Stanisław i Zygmunt Reszelewscy |
Wtorek 12.12.2023 r.
6.30 |
+ Wiesława Krause |
7.00 |
+ Władysław Dereziński |
7.00 |
+Małgorzata Macioł |
17.00 |
+ Kazimiera (3 rocz. śm.) i Bogdan Płażalscy, Michał i Łucja Misch oraz Zofia (5 rocz. śm.) i Marek Banasik |
17.00 |
+ Mirosław Świerkot |
Środa 13.12.2023 r.
6.30 |
+ Cecylia Andrzejewska |
7.00 |
+ Małgorzata Macioł |
7.00 |
+ Anna Gulczyńska w 6 rocznicę śmierci |
17.00 |
+ Bolesław Nowacki i Tomasz Schillak |
17.00 |
+ Maria Paulus-Przysiuda |
Czwartek 14.12.2023 r.
6.30 |
+ Jadwiga Fabiszak |
7.00 |
+ Małgorzata Macioł |
7.00 |
+ Zdzisław Socha |
7.00 |
+ Stanisław Góralczyk |
17.00 |
+ Ryszard Kwieciński |
17.00 |
+ Mieczysława Siudak |
Piątek 15.12.2023 r.
6.15. |
+ Halina Cegielska |
7.00 |
+ Jan Grzybowski, oraz zmarli z rodzin Tomczaków i Budnych |
7.00 |
+ Barbara, Jan , Krzysztof Siatkowscy |
7.00 |
+ Piotr Walter |
18.00 |
+ Ryszard Małolepszy |
Sobota 16.12.2023 r.
6.30 |
+ Halina Cegielska |
7.00 |
+ Krystyna Warda |
7.00 |
+ Józef Toczkowski |
7.00 |
+ Teresa Ryndak |
18.00 |
+ Teresa Duszyńska |
Niedziela17 12.2023 r.
7.00 |
+ Barbara (3 rocz. śm.), Lech Patulak i zmarli z rodziny |
8.30 |
+ Urszula Wegnerska |
8.30 |
+ Janina, Edmund Jasińscy oraz zmarli z rodziny Wolaszków |
10.00 |
+ Krystyna Kempińska (5 rocz. śm.) oraz Michał Sierzchuła |
11.30 |
+ Natalia, Marian Wieczorkowscy, Janina, Józef Maciejewscy |
15.00 |
+ Urszula i Mieczysław Nosek |
18.30 |
+ Sławomir Giza w 5 rocznicę śmierci |
Intencje mszalne 03.12.2023 – 10.12.2023 r.
Niedziela 03 12.2023 r.
7.00 |
+ Jan Budny i Władysława Bartz |
7.00 |
+ Teresa Owczarzak |
8.30 |
+ Maria Kobus oraz zmarli z rodziny: Kobusów i Basicz |
8.30 |
+ Helena Woźniak |
10.00 |
+ Rozalia i Edmund Sobeccy |
11.30 |
+ Sabina, Aleksander Choniej |
11.30 |
+ Regina Suchta |
15.00 |
+ Damian Roszak w 3 rocznicę śmierci |
18.30 |
+ Mieczysława Siudak |
Poniedziałek 04.12.2023 r.
6.30 |
+ Zdzisław Socha |
7.00 |
+ Barbara Smakosz w 1 rocznicę śmieci |
7.00 |
+ Leszek Nowak |
17.00 |
+ Anna Cieślewicz w 14 rocznicę śmierci |
17.00 |
+ Czesława i Leopold Ruman |
Wtorek 05.12.2023 r.
6.30 |
+ Edmund Szlacheta |
7.00 |
+ Władysław Dereziński |
7.00 |
+ Iwona Matschke |
7.00 |
+ Marianna i Wojciech Wesołowscy |
17.00 |
+ Stefan, Czesława, Marian, Stanisława i Władysław Majewscy oraz zmarli z rodziny: Majewskich i Ciesielskich |
17.00 |
+ Maria Paulus-Przysiuda |
17.00 |
+ Mieczysława Siudak |
17.00 |
+ Tomasz Schillak |
Środa 06.12.2023 r.
6.30 |
+ Zofia Kubiak w 1 rocznicę śmierci |
7.00 |
+ Teresa, Elżbieta i Czesław Paradowscy |
7.00 |
+ Michał Cieślewicz |
17.00 |
+ Cecylia i Marcin Rutkiewicz |
17.00 |
+ Kazimiera Maćkowiak |
Czwartek 07.12.2023 r.
6.30 |
+ Zenon Mroczkowski |
7.00 |
+ Damian Galus w 13 rocznicę śmierci i Irena Sosna |
7.00 |
+ Władysław Dereziński |
7.00 |
+ Julian Chmielewski |
17.00 |
+ Mieczysława Siudak |
Piątek 08.12.2023 r. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
7.00 |
+ Marian Gładych, Teodor, Rozalia, Stanisława i Marian Polaków, Grażyna Kwiatkowska |
7.00 |
+ Anna Domachowska |
11.00 |
+ Marianna i Stanisław Zaręba oraz zmarli z rodziny, Zbigniew Semrok, Edward i Stefania Sekulscy |
16.00 |
+ Marian Kozanecki |
16.00 |
+ Dorota Mutschke |
18.00 |
+ Stanisława, Wacław Nitka, Bogumiła, Marian Sobkowiak oraz zmarli z rodziny: Kozaneckich, Sobkowiaków, Pińskich, Hanasz i Nitka |
18.00 |
+ Izabela, Marian Kaptur oraz zmarli z rodziny |
18.00 |
+ Wiesław Wilkowski |
Sobota 09.12.2023 r.
6.30 |
+ Anna Wesołowska |
7.00 |
+ Monika (1 rocz. śm.) i Florian Modrak |
7.00 |
+ Janina Stepaniak |
7.00 |
+ Teresa Owczarzak |
18.00 |
+ Bolesław Szydlarski w 7 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Genowefa i Ryszard Szczepankiewicz |
18.00 |
+ Henryk Kokociński |
Niedziela 10.12.2023 r.
7.00 |
+ Maria Cieślicka, Wiktor Warda oraz zmarli z rodziny: Gądeckich i Bartz |
7.00 |
+ Bronisław i Wieńczysława Krerowicz |
8.30 |
+ Janina i Ignacy Skrzypczak oraz Zbigniew Walter |
8.30 |
+ zmarli z rodzin Grylewicz i Toczko, Wincenty i Barbara Smakosz, Aleksandra Piątek |
10.00 |
+ Marian Łukomski, Maria Świderska, Genowefa, Ignacy, Józef, Wiktor Wolińscy oraz Henryk Koperski |
11.30 |
+ Jan Witkowski, Irena Wyborska, Leokadia i Kazimierz Olszewscy |
11.30 |
+ Ryszard Małolepszy |
11.30 |
+ Zdzisław Grobelski w 1 rocznicę śmierci |
15.00 |
+ Michalina i Henryk Brzostowscy |
18.30 |
+ Daniela Zawodna |
Intencje mszalne 26.11.2023-03.12.2023 r.
Niedziela 26.11.2023 r.
7.00 |
+ Benedykt Liberkowski w 8 rocznicę śmierci |
7.00 |
+ Józef Pawlak w 25 rocznicę śmierci |
8.30 |
+ Marian Łukomski,Genowefa, Ignacy, Józef, Wiktor Wolińscy,Maria Świderska |
8.30 |
+ Marianna, Wacław Święciochowscy |
8.30 |
+ Wiesław Kapela |
10.00 |
+ Krystyna, Roman Rojewscy, Maria i Jan Szczepańsccy |
10.00 |
+ Marek Zarywski |
11.30 |
+ Irena, Henryk Góralczyk |
11.30 |
+ Halina,Stefania, Wojciech, Roman Kawka |
11.30 |
+ Ludgarda Krause |
15.00 |
+ Zofia, Stanisław, Grzegorz Soszyńscy oraz Zofia Lukstaedt |
18.30 |
+ Teodora, Marian Gollus oraz Krystyna i Stanisław Kaniasty |
Poniedziałek 27.11.2023 r.
6.30 |
+ Szymon Kłysz |
7.00 |
+ Teodozja Bartkowska |
7.00 |
+ Zofia Marciniak |
7.00 |
+ Teresa Ryndak |
18.00 |
+ Jolanta Konieczna |
18.00 |
+ Henryka Kostka |
Wtorek 28.11.2023 r.
6.30 |
+ Krystyna Warda |
6.30 |
+ Józef w 25 rocznicę śmierci |
7.00 |
+ Jan Stróżniak |
7.00 |
+ Teresa Marciniak |
18.00 |
+ Franciszek i Genowefa Kos |
18.00 |
+ Henryka Kostka |
18.00 |
+ Zdzisław Kośmider |
Środa 29.11.2023 r.
6.30 |
+ Małgorzata Macioł |
7.00 |
+ Janina Guziołek |
7.00 |
+ Marek Wasielewski w 1 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Marek Zarywski |
18.00 |
+ Zdzisława Odebralska |
18.00 |
+ Mieczysława Siudak |
Czwartek 30.11.2023 r.
6.30 |
+ Krystyna Warda |
7.00 |
+ Teresa Marciniak |
7.00 |
+ Krystyna Skraburska |
7.00 |
+ Antoni Skrzypek |
18.00 |
+ Andrzej Pietraszewski |
18.00 |
+ Regina Suchta |
18.00 |
W 80 urodziny Bolesława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
Piątek 01.12.2023 r.
6.30 |
+ Zdzisław Socha |
7.00 |
+ Teresa Marciniak |
7.00 |
+ Jan Stróżniak |
7.00 |
+ Teresa Ryndak |
16.00 |
+ Tadeusz Karpiński |
18.00 |
+ Msza św. zbiorowa za zmarłych |
Sobota 02.12.2023 r.
6.30 |
+ Edward Wójkowski |
7.00 |
+ Julian Kowalski |
7.00 |
+ Gabriela Krerowicz |
7.00 |
+Ryszard Bigoszewski |
18.00 |
+ Teresa Kaptur w 3 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Janina, Sylwester, Barbara i Jan Skowrońscy |
18.00 |
+ Marianna, Konstanty Kulas, Maria, Jerzy, Jan Kędzierscy, Antoni Furmańczyk oraz zmarli z rodzin: Kulasów, Zerów, Kędzierskich, Furmańczyków i Bojanowskich |
Niedziela 03 12.2023 r.
7.00 |
+ Jan Budny, Władysława Bartz |
7.00 |
+ Teresa Owczarzak |
8.30 |
+ Maria Kobus oraz zmarli z rodziny: Kobusów i Basicz |
8.30 |
+ Helena Woźniak |
10.00 |
+ Rozalia, Edmund Sobeccy |
11.30 |
+ Sabina, Aleksander Choniej |
11.30 |
+ Regina Suchta |
15.00 |
+ Damian Roszak w 3 rocznicę śmierci |
18.30 |
+ Mieczysława Siudak |
Intencje mszalne 19.11.2023-26.11.2023 r.
Niedziela 19.11.2023 r.
7.00 |
+ Wiktoria, Jan, Kazimierz Drzewieccy, Władysław Opioła |
7.00 |
W 64 rocznicę ślubu Ireny i Jerzego z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
8.30 |
+ Krystyna, Stanisław Kolis i Danuta Sęk |
8.30 |
+ Halina, Tomasz Misch oraz Jadwiga Budnicka |
8.30 |
+ Bogumiła, Marian Sobkowiak, Stanisława, Wacław Nitka oraz zmarli z rodzin: Kozaneckich, Pińskich, Nitka, Sobkowiak i Hanasz |
10.00 |
+ Franciszka, Stanisław i Krystyna Witczak |
10.00 |
+ Barbara Smakosz |
11.30 |
+ Stanisława, Kazimierz i Stanisław Gołębiewscy, Ryszard, Stefania i Kazimierz Staszewscy |
11.30 |
+ Jarosław Pawlak |
11.30 |
+ Andrzej Liberski (greg.26) |
15.00 |
+ Katarzyna Bogusiewicz, Genowefa, Alfred Warda |
18.30 |
+ Róża (8 rocz. śm.), Piotr i Tomasz Sarnowscy |
Poniedziałek 20.11.2023 r.
6.30 |
+ Edward Wójkowski |
7.00 |
+ Andrzej Liberski (greg 27) |
7.00 |
+ Kazimiera Ciszak |
18.00 |
+ Waleria, Jan Meller |
18.00 |
+ Jan Śramski |
18.00 |
+ Regina Suchta |
18.00 |
Z prośbą o łaskę zdrowia dla Wojciecha |
Wtorek 21.11.2023 r.
6.30 |
+ Leszek Malak |
7.00 |
+ Rafał Dudziak w 1 rocznicę śmierci |
7.00 |
+ Andrzej Liberski (greg. 28) |
7.00 |
+ Lech Włodarczyk (15 rocz. śm.) oraz rodzice z obojga stron |
18.00 |
+ Henryk Zawodny |
18.00 |
+ Marian Kozanecki |
18.00 |
+ Ewa Hering |
Środa 22.11.2023 r.
6.30 |
+ Zenon Mroczkowski |
7.00 |
+ Marian Antkowiak w 1 rocznicę śmierci |
7.00 |
+ Andrzej Liberski (greg.29) |
7.00 |
+ Mieczysław Nowakowski |
18.00 |
+ ks. Józef Hanczaruk i ks. Tadeusz Kruszka |
18.00 |
W int. żyjących i zmarłych członków chóru parafialnego |
18.00 |
+ Zofia Marciniak |
Czwartek 23.11.2023 r.
6.30 |
+ Leszek Malak |
7.00 |
+ Michał Cieślewicz |
7.00 |
+ Jan Stróżniak |
11.00 |
+ Andrzej Liberski (greg.30) |
18.00 |
+ Hieronim (11 r. śm.) i Kazimiera Kaniasty, Sylwester, Joanna i Józef Winkler, Henryk Sarzyński |
18.00 |
+ Jan Śramski |
18.00 |
+ Tadeusz Bielaś w 4 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Ksawera Gałęzewska |
Piątek 24.11.2023 r.
6.30 |
+ Ks. Ryszard Figiel |
7.00 |
+ Kazimierz i Aleksandra Figaj |
7.00 |
+ Jan Stróżniak |
7.00 |
+ Zdzisław Socha |
18.00 |
+ Czesław Krause w 19 rocznicę śmierci |
18.00 |
+ Przemysław, Tomasz Wegner i Barbara Rumianowska |
18.00 |
+ Zbigniew Szmytka |
Sobota 25.11.2023 r.
6.30 |
+ Michał Cieślewicz i Tadeusz Łaniecki (3 rocz. śm.) |
6.30 |
+ Stanisław Góralczyk |
7.00 |
+ Gabriela Krerowicz |
7.00 |
+ Aleksandra i Kazimierz Figaj |
7.00 |
+ Zdzisław Socha |
18.00 |
+ Józef i Janina Więckowscy oraz zmarli z rodziny |
18.00 |
+ Wanda, Zdzisław i Zenon Idaszak oraz zmarli z rodziny Jaśkiewiczów |
18.00 |
+ Tomasz Schillak |
Niedziela 26.11.2023 r.
7.00 |
+ Benedykt Liberkowski |
7.00 |
+ Józef Pawlak w 25 rocznicę śmierci |
8.30 |
+ Marian Łukomski, Genowefa, Ignacy, Józef, Wiktor Wolińscy, Maria Świderska |
8.30 |
+ Marianna, Wacław Święciochowscy |
8.30 |
+ Wiesław Kapela |
10.00 |
+ Krystyna, Roman Rojewscy, Maria i Jan Szczepańsccy |
10.00 |
+ Marek Zarywski |
11.30 |
+ Irena, Henryk Góralczyk |
11.30 |
+ Halina,Stefania, Wojciech, Roman Kawka |
11.30 |
+ Ludgarda Krause |
15.00 |
+ Zofia, Stanisław, Grzegorz Soszyńscy oraz Zofia Lukstaedt |
18.30 |
+ Teodora i Marian Gollus oraz Krystyna i Stanisław Kaniasty |
Intencje mszalne 12.11.2023 – 19.11.2023 r.
Niedziela 12.11.2023 r.
7.00 |
+ Wanda, Marianna, Konstanty Piekarscy |
7.00 |
+ Teresa Marciniak i Teresa Owczarzak |
8.30 |
+ Marta, Edmund Plota i Włodzimierz Zarzyński |
8.30 |
+ Maria,. Franciszek Kamionka, Emilia., Marian Bułat, Mieczysław i Małgorzata Jodłowscy |
8.30 |
W 55 rocznicę ślubu Ewy i Henryka z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
10.00 |
+ Adam Górny |
10.00 |
+ Andrzej Liberski (greg.19) |
11.30 |
+ Janina i Zdzisław Trzcińscy |
11.30 |
+ Helena, Krystyna, Aleksandra, Stanisław, Bogdan, Jan i Władysław Derezińscy oraz zmarli z rodziny |
11.30 |
+ Franciszek Fabianek w 4 rocznicę śmierci |
15.00 |
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisława |
18.30 |
+ Barbara Kaptur |
Poniedziałek 13.11.2023 r.
6.30 |
+ Władysława Bartz |
7.00 |
+ Andrzej Liberski (greg 20) |
7.00 |
+ Kazimiera Ciszak |
18.00 |
+ Mirosław, Barbara Wolaszek |
18.00 |
+ Jan Śramski |
18.00 |
+ Helena Bartkowiak |
18.00 |
+ Regina Suchta |
18.00 |
+ Stefan Prus |
Wtorek 14.11.2023 r.
6.30 |
+ Julian Chmielewski |
7.00 |
+ Andrzej Liberski (greg. 21) |
7.00 |
+ Kazimiera Ciszak |
7.00 |
+ Teresa Owczarzak |
18.00 |
+ Mieczysława Siudak |
18.00 |
+ Ireneusz Malczyk |
18.00 |
+ Małgorzata i Ludwik Macioł |
18.00 |
+ Zbigniew Szmytka |
Środa 15.11.2023 r.
6.30 |
+ Edward Wójkowski |
7.00 |
+ Andrzej Liberski (greg.22) |
7.00 |
+ Kazimiera Ciszak |
18.00 |
+ Wanda, Ludwik Makowscy, Marcin Pilarski, Witold i Anna Kasprowicz |
18.00 |
+ Henryk Kokociński |
Czwartek 16.11.2023 r.
6.30 |
+ Zygmunt (10 rocz. śm.) i Halina |
7.00 |
+ Andrzej Liberski (greg.23) |
7.00 |
+ Aleksandra, Kazimierz Figaj |
18.00 |
+ Helena Bartkowiak |
18.00 |
+ zmarli z rodziny: Bilewskich, Matuszewskich i Brzostowskich |
18.00 |
+ Józef Starosta |
Piątek 17.11.2023 r.
6.30 |
+ Władysława Bartz |
6.30 |
+ Halina Wiśniewska |
7.00 |
+ Zenon Idaszak |
7.00 |
+ Kazimiera Ciszak |
7.00 |
+ Jadwiga Fabiszak |
18.00 |
Z okazji 40 urodzin Błażeja z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
18.00 |
+ Stanisława, Bernard i Stanisław Woźniak oraz Wanda Sęk |
18.00 |
+Andrzej Liberski (greg.24) |
Sobota 18.11.2023 r.
6.30 |
+ Teresa, Eugeniusz (15 rocz. śm.) Kuś |
6.30 |
+ Teresa Krerowicz |
7.00 |
+ Teodora, Telesfor Przybylscy |
7.00 |
+ Piotr, Janina, Józef Kabacińscy oraz Irena Lichnerowicz |
7.00 |
+ Andrzej Liberski (greg.25) |
18.00 |
W 90 rocznicę urodzin Łucji z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
18.00 |
+ Maria Kiedrowska oraz zmarli z rodziny: Kiedrowskich i Siwków |
18.00 |
+ Roman Chlastawa, Alfred i Aniela Nawroccy |
Niedziela: 19.11.2023 r.
7.00 |
+ Wiktoria, Jan, Kazimierz Drzewieccy, Władysław Opioła |
7.00 |
W 64 rocznicę ślubu Ireny i Jerzego z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
8.30 |
+ Krystyna, Stanisław Kolis i Danuta Sęk |
8.30 |
+ Halina, Tomasz Misch oraz Jadwiga Budnicka |
8.30 |
+ Bogumiła, Marian Sobkowiak, Stanisława, Wacław Nitka oraz zmarli z rodzin: Kozaneckich, Pińskich, Nitka, Sobkowiak i Hanasz |
10.00 |
+ Franciszka, Stanisław i Krystyna Witczak |
10.00 |
+ Barbara Smakosz |
11.30 |
+ Stanisława, Kazimierz i Stanisław Gołębiewscy, Ryszard, Stefania i Kazimierz Staszewscy |
11.30 |
+ Jarosław Pawlak |
11.30 |
+ Andrzej Liberski (greg.26) |
15.00 |
+ Katarzyna Bogusiewicz, Genowefa, Alfred Warda |
18.30 |
+ Róża w 8 rocznicę śmierci, Piotr i Tomasz Sarnowscy |
Intencje mszalne 05.10.2023 – 12.11.2023 r.
Niedziela 05.11.2023 r.
7.00 |
+ Janina Koszalska w 1 rocznicę śmierci |
7.00 |
W 18. urodziny Sandry i 70. urodziny Zdzisława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
8.30 |
+ Felicja, Olech Cegiel i zmarli z rodziny |
8.30 |
+ Donata Wegner |
8.30 |
+ zmarli z rodziny:Hajduk i Szaraj |
10.00 |
+ Władysława, Władysław, Stanisława i Henryk Zawodni, Weronika Szmańda oraz zmarli z rodziny Zawodnych |
10.00 |
+ Andrzej Liberski (greg.12) |
11.30 |
W 90 urodziny Stanisława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
11.30 |
+ Stefania, Krystyna Łukomskie i Stefan Kabat oraz Arkadiusz Cieplik |
15.00 |
+ Melania, Bernard Walter, Zofia i Stanisław Mendowscy |
18.30 |
+Stanisław Majchrzak oraz zmarli z rodzin: Majchrzaków i Nawrockich |
Poniedziałek 06.11.2023 r.
6.30 |
+ Krystyna Janiak - Wolkiewicz |
7.00 |
+ Kazimierz Przybylski |
7.00 |
+ Andrzej Liberski (greg 13) |
7.00 |
+ Władysław Dereziński |
18.00 |
+ zmarli z rodziny: Zielińskich, Tomaszewskich i Kłyszów |
18.00 |
+ Jarosław Pawlak |
18.00 |
+ Mirosław i Barbara Wolaszek |
Wtorek 07.11.2023 r.
6.30 |
+ Władysława Bartz |
7.00 |
+ Łucja Wałecka |
7.00 |
+ Zenon Idaszak |
7.00 |
+ Teresa Owczarzak |
18.00 |
+ Maria Magdalena Walda |
18.00 |
+ Zofia Pisuła |
18.00 |
+ Andrzej Liberski (greg. 14) |
Środa 08.11.2023 r.
6.30 |
+ Władysława Bartz |
7.00 |
+ Andrzej Liberski (greg.15) |
7.00 |
+ Zbigniew Wawrzecki |
7.00 |
+ Krystyna Sobecka |
18.00 |
+ Jarosław Pawlak |
18.00 |
+ Józef, Stefan, Stanisława, Zenon, Regina Kolberg i Stanisław Bielaś |
18.00 |
+ Teresa Krerowicz |
Czwartek 09.11.2023 r.
6.30 |
+ Edward Wójkowski |
7.00 |
+ Andrzej Liberski (greg.16) |
7.00 |
+ Kazimiera Ciszak |
7.00 |
+ Antoni Skrzypek |
18.00 |
W intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii |
18.00 |
+ Maria Woelke |
18.00 |
+ Zbigniew Szmytka |
Piątek 10.11.2023 r.
6.30 |
+ Edward Wójkowski |
6.30 |
+ Andrzej Liberski (greg 17) |
7.00 |
+ Zenon Błaszczyk w 1 rocznicę śmierci |
7.00 |
+ Zenon Idaszak |
7.00 |
+ Jadwiga Fabiszak |
18.00 |
+ Lechosław Lewandowski oraz zmarli z rodziny: Lewandowskich i Tarłowskich |
18.00 |
+ Władysława, Stanisław, Antoni Kinowscy oraz Weronika Wieczorek |
18.00 |
+ Henryk Kokociński |
Sobota 11.11.2023 r.
6.30 |
+ Edward Wójkowski |
7.00 |
+ Tadeusz Smykaj |
7.00 |
+ Andrzej Liberski (greg.18) |
7.00 |
+ Zdzisława Kryszak |
11.00 |
W intencji Ojczyzny |
18.00 |
+ Stanisława, Władysław Winiarscy |
18.00 |
+ Maria i Józef Nowaccy |
18.00 |
+ Alfred, Genowefa Warda i Katarzyna Bogusiewicz |
Niedziela 12.11.2023 r.
7.00 |
+ Wanda, Marianna, Konstanty Piekarscy |
7.00 |
+ Teresa Marciniak, Teresa Owczarzak |
8.30 |
+ Marta, Edmund Plota i Włodzimierz Zarzyński |
8.30 |
+ Maria, Franciszek Kamionka, Emilia, Marian Bułat, Mieczysław i Małgorzata Jodłowscy |
8.30 |
W 55 rocznicę ślubu Ewy i Henryka z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
10.00 |
+ Adam Górny |
10.00 |
+ Andrzej Liberski (greg.19) |
11.30 |
+ Janina i Zdzisław Trzcińscy |
11.30 |
+ Helena, Krystyna, Aleksandra, Stanisław, Bogdan, Jan i Władysław Derezińscy oraz zmarli z rodziny |
11.30 |
+ Franciszek Fabianek w 4 rocznicę śmierci |
15.00 |
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisława |
18.30 |
+ Barbara Kaptur |
Intencje mszalne 29.10.2023 – 05.11.2023r.
Niedziela 29.10.2023 r.
7.00 |
+ Krystyna Jankowska (3 rocz. śm.) i zmarli z rodziny |
7.00 |
+ Barbara Hanczewska (5 rocz. śm.) |
8.30 |
+ ks. Prałat Stefan Figas |
8.30 |
+ Melania Sobieszak |
8.30 |
W 50 rocznicę ślubu Anny i Antoniego z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata oraz + Wanda i Aleksander Markiewicz, Helena, Ludwik Basińscy i zmarli z rodziny |
10.00 |
+ Henryk Koperski, Genowefa, Ignacy, Józef, Wiktor Wolińscy, Marian Łukomski i Maria Świderska |
10.00 |
+ Andrzej Liberski (greg.5) |
11.30 |
+ Ryszard Kwieciński |
11.30 |
+ Jerzy Domański (1 rocz. śm.) |
11.30 |
W 40 rocznicę ślubu Eugenii i Ryszarda z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
15.00 |
+ Piotr, Tekla, Klemens Behnke oraz zmarli z rodzin: Behnke, Koszalskich i Tora |
18.30 |
+ Stanisław Tysiak |
Poniedziałek 30.10.2023 r.
6.30 |
+ Eugeniusz Płachciński |
6.30 |
+ Zbigniew Grzechowiak |
7.00 |
+ Andrzej Liberski (greg.6) |
7.00 |
+ Włodzimierz Szymański |
7.00 |
O szczęśliwą operację i zdrowie dla Teresy |
18.00 |
+ Regina Suchta |
18.00 |
+ Andrzej, Kazimiera, Henryk, Stanisław Szafraniak |
18.00 |
+ Radosław Lewandowski (12 rocz. śm.), zmarli z rodzin: Lewandowskich i Tarłowskich |
Wtorek 31.10.2023 r.
6.30 |
+ Zenon Idaszak |
7.00 |
+ Teresa, Czesław Paradowscy i zmarli z rodziny |
7.00 |
+ Andrzej Liberski (greg. 7) |
7.00 |
+ Zenon Mroczkowski |
18.00 |
+ Mirosław, Barbara Wolaszek |
18.00 |
+ Felicja Gralik (16 rocz. śm.) |
18.00 |
+ Jarosław Pawlak |
18.00 |
+ Mieczysława Siudak |
Środa 01.11.2023 r. Uroczystość Wszystkich Świętych
7.00 |
+ Maria Cieślicka, zmarli z rodzin Bartz i Cieślickich |
7.00 |
+ Teresa Duszyńska i Roman Prus |
8.30 |
+ Józefa, Zenon Sobiesiak, Andrzej Perliński, Leontyna Adamek, Alicja Lewandowska, Jacek Komorowski, Franciszek Dołyk i Roman Padoł |
8.30 |
+ Wiesław Kaczmarek |
10.00 |
+ Elżbieta Czenszak |
10.00 |
+ Andrzej Liberski (greg.8) |
12.00 |
Za parafian |
Czwartek 02.11.2023 r. Dzień Zaduszny
7.00 |
+ Władysław Dereziński |
7.00 |
+ Aleksandra i Kazimierz Figaj |
11.00 |
+ Teresa, Zygmunt, Antoni i Anna Wiśniewscy, Maria, Jan Kędzierscy i Bolesław Izbiński |
16.00 |
+ Zdzisław Pilichowski, Genowefa, Stanisław Szumera, Urszula Głowska, Zenon i Alfons Jankowscy oraz zmarli z rodziny Kędzior |
18.00 |
+ Bernardyna Wilkosz |
18.00 |
+ Jadwiga, Henryk Matuszyńscy, Helena i Czesław Krysińscy |
18.00 |
+ Andrzej Liberski (greg. 9) |
Piątek 03.11.2023 r.
6.30 |
+ Krystyna Janiak - Wolkiewicz |
7.00 |
+ Monika Modrak |
7.00 |
+Andrzej Liberski (greg.10) |
7.00 |
+ Teresa Ryndak |
16.00 |
+ Benigna, Józef, Krzysztof Kaźmierscy oraz Zofia i Bronisław Kowalewscy |
18.00 |
+ Msza św. zbiorowa za zmarłych |
Sobota 04.11.2023 r.
6.30 |
+ Daniela, Henryk Zawodni |
7.00 |
Za dusze w czyśćcu cierpiące |
7.00 |
+ Kazimiera Płażalska |
7.00 |
+ Jadwiga Fabiszak |
18.00 |
+ Zofia, Kazimiera, Adam Kowalscy, Maria i Florian Krawczyńscy |
18.00 |
+ Jarosław Staszak |
18.00 |
+ Andrzej Liberski (greg.11) |
Niedziela 05.11.2023 r.
7.00 |
+ Janina Koszalska (1 rocz. śm.) |
7.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Sandry z okazji 18 urodzin i dla Zdzisława z okazji 70 urodzin |
8.30 |
+ Felicja, Olech Cegiel i zmarli z rodziny |
8.30 |
+ Donata Wegner |
8.30 |
+ zmarli z rodzin: Hajduk i Szaraj |
10.00 |
+ Władysława, Władysław, Stanisława i Henryk Zawodni, Weronika Szmańda oraz zmarli z rodziny Zawodnych |
10.00 |
+ Andrzej Liberski (greg.12) |
11.30 |
W 90 urodziny Stanisława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
11.30 |
+ Stefania, Krystyna Łukomskie i Stefan Kabat oraz Arkadiusz Cieplik |
15.00 |
+ Melania, Bernard Walter, Zofia i Stanisław Mendowscy |
18.30 |
+Stanisław Majchrzak oraz zmarli z rodzin: Majchrzak i Nawrockich |